Bedava İnternet

Avea’dan Türk Telekom’a Geçiş Nasıl Yapılır?

Avea’dan Türk Telekom’a Geçiş Nasıl Yapılır?

İnsanlar mobil hat kullanırken bazı mobil hatlardan memnun kalmayıp Avea mobil hattı kullanmak istemektedirler. Avea mobil hattını kullanabilmek için eski hattan Avea mobil hatta taşıma işlemi yapılması gerekmektedir. Kullanıcılar avea geçiş nasıl yapılır diye merak ettiğinde geçiş işlemi Avea iletişim merkezlerinde kolayca yapılabilmektedir. Avea iletişim merkezine gelerek kullanıcının adına kayıtlı bireysel numarasını taşıma talebi için kimlik ile birlikte taşıma başvuru formunu doldurmak yeterli olacaktır.

Aveaya numara taşıma işlemi yani avea geçiş nasıl yapılır sorusu için en fazla 6 gün içerisinde gerçekleşmekte ve geçişi sağlanacağı zamanda mesaj ile bildirimi yapılmakta, bununla beraber eski operatöre ait mobil hattın telefon üzerinden çıkarılarak yeni Avea mobil hattını takarak eski numara üzerinden kullanılmaya devam edilmektedir.

Avea’dan Türk Telekom’a Geçiş Nasıl Yapılır?

2019 yılında Avea operatörü bilindiği gibi adını değiştirerek Türk Telekom operatörü oldu ve bundan sonra da Türk Telekom operatörü olarak hizmet vermeye devam edecektir. Sizlerde numaranızı Türk Telekom’a taşıyarak daha fazla kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Geçtiğimiz günlerde Türk Telekom operatörü tarafından sunulan bütün aboneler için geçerli olmakta olan bedava internet paketlerine sizlerde göz atarak Türk Telekom bedava internet paketlerinden ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz. Ayrıca daha fazlası için bizleri mutlaka takip etmekten vazgeçmeyin.

Avea’dan Başka Operatöre Geçiş Nasıl Yapılır?

Avea operatöründen farklı bir operatör yani Vodafone veya Turkcell operatörlerine numaranızı taşımak istiyorsanız bunun için hattın asıl sahibi siz olmanız gerekir. Sadece hattın asıl sahibi sizin olmanız yeterli değil tabi ki, bunun haricinde Avea operatöründe herhangi bir taahhüt yapmamış olmalısınız.

Eğer sizlerde bu şartları sağlıyorsanız hemen hangi operatöre numaranızı taşıyacaksanız o operatör ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. İlgili operatörün herhangi bir bayisine giderek numara taşıma işlemini yani Avea’dan farklı bir operatöre geçiş işlemini başlatabilirsiniz. Avea Geçiş işlemi başladıktan 4-5 gün sonra numaranız taşınmış olacaktır ve sizlerde artık yeni operatörünüzün sunduğu kampanyaları yapabileceksiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.