Bedava İnternet

Bedava İnternet 2024 Kampanyaları

Bedava İnternet 2024 Kampanyaları

Bedava İnternet 2024 Kampanyaları

Bedava internet 2024  kampanyaları; her operatör için dönemsel olarak yenilenmektedir. Operatörler tarifelere özel bedava internet kampanyaları yapmaktadırlar. Ayrıca kullanıcılarının kullanımlarına göre bedava internet de hediye edilebilmektedir. Operatörlerin mobil uygulamalarından salla kazan, sil süpür, bana ne var menülerine giriş yapılarak her hafta bedava internet kazanılabilmektedir. Operatörler düzenledikleri bedava internet kampanyaları sayesinde kullanıcılarına bir ay içerisinde en az tarifeleri kadar internet kazanma fırsatı sunmaktadırlar.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell bedava internet kazanmak isteyenler, dönemsel olarak uygulanan avantajlı kampanyaları takip etmelidirler. Turkcell’in 2024 yılı için yararlanılabilecek kampanyaları ise şunlardır:

Ekip kurarak bedava internet kazanılabilmektedir. 2 ile 5 kişi arasında değişen kişilerden oluşan ekip ile ücretsiz konuşulabilmektedir. Ayrıca bu ekibi kuranlara her ay 1 GB hediye internet verilmektedir. Kullanıcının 25 yaş altı olması durumunda, hediye internet miktarı 2 GB’a çıkmaktadır.
Turkcell’in belirlenmiş olan kampanyalarında 12 ay kalma sözü veren kullanıcılara 30 GB hediye internet verilmektedir.
Dijital Operatör uygulamasından hediye havuzuna giriş yaparak 1 GB’tan 5 GB’a kadar hediye kazanılabilmektedir.
Fizy dinledikçe kazan kampanyası kapsamında aylık dinlenen şarkı sayısına göre hediye internet kazanılabilmektedir. 100 şarkıdan 249 şarkıya kadar 250 MB, 250 şarkı ile 499 şarkı arası için 500 MB ve 500’den fazla şarkı için 1 GB hediye edilmektedir.
Sürpriz nokta kampanyasına katılanlar; Bip üzerinden 3 sürpriz noktayı bularak hediye internet kazanabilmektedirler.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom bedava internet fırsatlarından yararlanmak isteyenler; Türk Telekom’un web sitesinden, bayilerinden, müşteri hizmetlerinden kampanyalara katılım sağlayabilmektedirler. Ayrıca Türk Telekom’un mobil uygulaması üzerinden de hediye internet kazanılabilmektedir. Türk Telekom bedava internet kampanyaları ise aşağıda verilmiştir:

Sil süpür oyununa Türk Telekom’un mobil uygulaması üzerinden ulaşılabilmektedir. Her hafta çarşamba ve cuma günleri bu oyunun oynanmasına izin verilmektedir. Dakika ve SMS hediyelerinin yanı sıra bedava internet de kazanılabilmektedir.
E-fatura kampanyası kapsamında e-fatura sistemine geçiş yapıldığında 1 GB hediye internet kazanılabilmektedir.
Bedava internet 2023 kampanyaları kapsamında; Türk Telekom’da Selfy tarifesi ile 00:00 ile 00:06 arasında bedava internet kullanılabilmektedir. 1 GB’tan 10 GB’a kadar olan tarifelerden herhangi birine kayıt yaptırıldığında, bu hizmetten yararlanılabilmektedir.
Otomatik fatura ödeme talimatı verildiğinde 1 hafta boyunca kullanılabilecek 2 GB internet kazanılabilmektedir.

Vodafone Hediye İnternet Kampanyaları

Vodafone bedava internet seçenekleri hem faturasız hem de faturalı hata sahip kullanıcılara ayrı ayrı sunulmaktadır. İnternet kampanyalarından bazıları ise şöyledir:

Bana Ne Var kampanyası kapsamında hediye çarkı çevrilerek çarktan çıkan miktarda hediye internet kazanılabilmektedir.
İnternet avcıları kapsamında gezerek bit avlanmalı ve puan kazanılmalıdır. Kazanılan puanlar ise bedava internete dönüştürülebilmektedir.
Hattını 4.5G’ye dönüştürenler bedava internet kazanabilmektedirler.
Bayramlarda internet hediye edilmektedir.

Bimcell Hediye İnternet Kazanma Fırsatları

Bimcell kullanıcıları bedava internet kazanmak için hatlarına en az 25 TL yüklemelidirler. 25 TL yüklediklerinde 1 GB hediye edilmektedir. Hediye internetin 1 ay süresince kullanılabilmesi mümkün olmaktadır. Bedava internet 2021 kampanyaları kapsamında eğer aylık 40 TL ve üzeri yükleme yapılır ise; 4 GB hediye internet kazanılabilmektedir. Uzaktan eğitim sürecinde üniversite öğrencilerine 6 GB internet hediye edilmektedir ve ayrıca sadece EBA’da geçerli 8 GB hediye internetten de yararlanılabilmektedir. Bimcell’e yeni geçiş yapanlara 30 gün süre ile geçerli olmak üzere 6 GB hediye internet verilmektedir. 4.5G uyumlu sim kart alanlara 30 GB hediye internet verilmektedir.

Turkcell Bedava İnternet /Vodafone Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.