Bedava İnternet

Bedava İnternet Hilesi 2024 Kampanyaları

Bedava İnternet Hilesi 2024 Kampanyaları

Bedava İnternet Hilesi 2023

2023 bedava internet hilesi, operatörlerin müşterileri için sunmuş olduğu hediye internet avantajlarından faydalanabilmenize imkan tanır. SMS veya mobil uygulamalar üzerinden sunulan bedava internet fırsatlarıyla haftalık veya dönemsel kampanyalardan yararlanmak mümkündür. Bedava internet hilesi, standart şekilde belirlenen kullanım haklarından daha fazla internete sahip olmanıza olanak verir. Sunulan fırsatlardan daha verimli şekilde yararlanmak için operatörlerin hangi gün ve saatlerde daha çok hediye internet verdiği takip edilmelidir.

Turkcell Bedava İnternet Hilesi

Turkcell Salla Kazan kampanyası üzerinden bedava internet sahibi olmak mümkündür. Dönemsel olarak internetin yetersiz kaldığı durumlarda ekstra hediye paketlerden yararlanılarak internet kullanımına katkı sağlanır. Mobil cihazlara indirilen Turkcell Dijital Operatörüm uygulaması üzerinden Salla Kazan kampanyasına giriş yapılarak belirli yöntemlerle kazanma ihtimali arttırılabilir. Turkcell bedava internet hilesi üzerinden ekstra internet kazanmak için bilinmesi gereken noktalar şunlardır: 

Salla Kazan uygulaması açıldıktan sonra 15-20 saniye civarı beklendiğinde kazanma ihtimali artar.
Uygulamayı açtıktan sonra çok hızlı olmayacak şekilde sallanması kazanma şansını yükseltir.
Şimdi Kazan butonuna tıklandıktan sonra 20 saniye süresince bekleyerek telefon sallandığında bedava internet sahibi olunur.
Turkcell Salla Kazan üzerinden SMS, internet ve konuşma hakkı gibi işe yarayacak pek çok fırsat elde edilir.

Vodafone Bedava İnternet Hilesi

Bedava internet Vodafone olanaklarından yararlanmak, Bana Ne Var kampanyası üzerinden oldukça kolaydır. Vodafone Yanımda uygulamasını mobil cihazlara indirerek hediye SMS, internet ve dakika kazanmak mümkündür. Vodafone kampanyaları üzerinden daha fazla internet kazanabilmek için dikkat edilecek ipuçları şu şekildedir:

Uygulama kullanılırken hediye çarkı, her zaman çevrilenin tersi yönünde çevrilmelidir.
Vodafone hediye çarkı durduktan sonra ne kadar hediye kazanıldığı ekranda çıkacak yazı üzerinden öğrenilmiş olur.
Vodafone çarkı çevir uygulaması sayesinde bedava SMS ve konuşma sürelerinin yanı sıra hediye internetten yararlanma fırsatı yüksektir.
Evde Vodafone internet kullananlar için aylık olarak 4 defaya mahsus olmak üzere 4 GB internet hediyesinden yararlanmak mümkündür. GUNLUK 4GB yazarak 7000e SMS gönderildiğinde bedava internete başvurulmuş olur.

BimCell Bedava İnternet Hilesi

BimCell üzerinden bedava internet kazanmak SMS yoluyla oldukça kolaydır. BimCell hediye internet kampanyalarından yararlanmak için takip edilmesi gereken birtakım adımlar bulunur.

1 GB yazıp 4551e SMS olarak göndererek,
DENEME yazarak 3455e SMS göndererek,
250 MB veya 500 MB yazıp 4555e SMS yollayarak BimCell bedava internet fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi

Türk Telekom ile bedava internet hilesinden yararlanmak için Online İşlemler uygulamasının indirilmesi gerekir. Uygulamada yer alan Sil Süpür oyunu üzerinden bedava internet kazanmak mümkündür. Bu sayede haftalık olarak 2 GBa kadar Türk Telekom hediye internet sahibi olunabilir. Sil Süpürde bedava internet kazanma ihtimallini arttıran durumlar şunlardır:

Türk Telekom Online İşlemler üzerinden 30 TL yükleme yapıldığında 1 GB bedava internet kazanma hakkı bulunur.
Sil Süpür kampanyasına giriş yapıldıktan sonra yaklaşık 1 dakika bekleyerek kazanma ihtimalinin arttırılması olasıdır.
Gece saatlerinde Türk Telekom hediye internet fırsatlarından yararlanmak için GECENET yazarak 4545e kısa mesaj gönderilir.

VPN Bedava İnternet Hilesi

VPN, farklı ağlara bağlanmayı sağlayan bir internet teknolojisidir. Bu sayede kişinin mevcut olan konumu farklı bir ülkedeymiş gibi gösterilebilir. VPN üzerinden ayarlardan internet hilesi yapmak, konum bilgilerinin değiştirilmesiyle mümkün olur. Mevcut olan yer değiştirildikten sonra kullanılan operatörün bedava internet uygulamalarından yararlanılır. Bu şekilde 1 defa ile sınırlı kalmadan birkaç defa hediye internet fırsatlarından faydalanarak internet sahibi olmak mümkündür.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Mehmet Emin dedi ki:

    Sizi seviyorum