Bedava İnternet

Bedava İnternet Tüm GSM Operatör Kampanyaları

Bedava İnternet Tüm GSM Operatör Kampanyaları

Bedava İnternet Tüm Gsm Operatör Kampanyaları tüm hızı ile bedava internet vermeye davam ediyor. Turkcell bedava internet, Vodafone bedava internet ve Türk Telekom bedava internet kampanyaları ile müşterilerine hediye internet dağıtıyor. Güncel bedava internet kampanyaları, Bedava İnternet 2020-2021 tarihlerinde gsm kullanıcılarının yüzünü güldürmeye devam ediyor. Bu yazımızda sizler için Bedava İnternet Tüm Gsm Operatör Kampanyaları Vodafone bedava internet 2020-2021, Bedava internet türktelekom, Turkcell bedava internet, Öğrencilere bedava internet, Türk Telekom bedava internet 2020-2021, Turkcell bedava internet 2020-2021, Vodafone bedava internet kampanyası, Vodafone bedava internet kazanma Kampanyalarına değineceğiz. Ana başlıklar Vodofone Bedava İnternet Kampanyaları, Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları ve Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları ile tüm hat kullanıcıları bedava internet kazanma yollarına erişebilir.

Vodofone Bedava İnternet Kampanyaları
Vodafone bedava internet 2020-2021

Vodofone hem faturalı hem faturasız müşterileri için güzel kampanyalarına devam ediyor. Özellikle Vodofone bedava internet kampanyaları bir hayli fazla olmakta. Vodofone yanımda uygulaması ile 1 GB, 3 GB, 5 GB hatta 10 GB kadar bedava internet kazanmanız mümkün. Bu kampanyalar şu şekildedir.

→Vodofone Yanımda Bedava İnternet←

Vodofone yanımda uygulaması içerisinde yer alan arkadaşını davet et 9 GB Kazan, Sevdiklerini Vodofonelu yap 30 GB Kazan ve Bana ne var hediye çarkı ile 5 GB ve sürpriz hediyeler kazan.

→Vodofone yanımda arkadaşını davet et 9 gb kazan←

Vodafone yanımda arkadaşını davet ederek aylık 3 GB olmak üzere 3 ay geçerli toplam 9 GB bedava İnternet kazan. Davet ettiğiniz arkadaşınız daveti kabul ettiğinde hem siz hem arkadaşınız 9 GB bedava internet kazanır.

→Bedava İnternet Vodofone Yanımda Bana Ne Var Kampanyası←

Vodofone bana ne var Hediye çarkı ile 1 GB ile 5 GB arası bedava internet kazanma şansını yakala! Vodofone yanımda uygulaması içerisinde bulunan hediye çarkını haftalık çevirerek hediye bedava İnternet ve çeşitli ücretsiz fırsatlara erişebilirsiniz.

→Vodofone E-Fatura Bedava İnternet Kampanyası←

Vodofone faturalı müşterileri e-faturaya geç 1 GB Bedava İnternet kazan!

Kampanyadan yararlanmak için “EFATURA” boşluk e-mail adresiniz yaz 7000 kısa mesaj gönder. Bedava 1 GB internet hattına tanımlansın.

Örn:EFATURA bedavainternet@x

→Vodofone 8 GB Bedava İnternet Kampanyası←

Vodofone 8 gb bedava internet deneme için müşterilerine ilk ay ücretsiz veriyor. Daha önce kampanyadan yararlanmamış olan müşteriler “SUPER2GB” yazarak 3636 sms gönder ilk ay ücretsiz kullan paketin bitimine son gün kalınca iptal et. Paket iptali için “ABONE SUPER2GB” yazıp 3636 sms göndermen yeterli.

Vodofone bedava internet hilesi çok sorulan konular arasında fakat böyle bir şey mümkün değil Vodofone bedava İnternet hilesi yoktur. Bedava İnternet kazanma taktikleri vardır.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Bedava internet Türk Telekom Kampanyaları

Türk Telekom bedava internetkampanyalarını bir araya getirdik tek bir yazıda bol bol GB bedava internet kampanyalarına ulaşım sağlayacaksınız Türk Telekom Güncel bedava internetkampanyaları ve daha fazla bedava internet haberleri için sayfamızı sık sık ziyaret etmeyi unutmayın Türk Telekom hediye internet, Türk Telekom Ücretsiz internet ve Türk Telekom Bedava internetkampanyaları hiç bir ek ücret ödemeden sahip olabilirsiniz

Türk Telekom Sil Süpür Bedava internet Kampanyası

Her hafta size özel hediyeleri Türk Telekom müşterileri sil süpür!

Her hafta sürpriz hediyeler seni bekliyor.

Cepten bedava internet, Sınırsız Konuşma, Muud Premium üyelik ve daha fazla hediye için online işlemler uygulamasına giriş yapın!

Sil Süpür Bedava İnternet, Sil Süpür Sınırsız konuşma ve daha fazlası için Türk Telekom online uygulamasını yükle/giriş yap ve sil süpür işlemini gerçekleştir. Hediyeniz her çarşamba ve ya Cuma 06:00 da yenilenecek tekrar sil süpür yaparak fazlı hediyeler kazanmaya devam edeceksiniz hediyenizin kullanım süresini ve kalan hediyeyi mobil uygulama üzerinden de görebilirsiniz. Sil süpür hediyeniz hattınıza tanımlanma SMS ile iletilecektir. Kampanyadan Türk Telekom faturalı ve faturasız hat sahipleri yararlanabilir.

Türk Telekom E-Fatura Ücretsiz İnternet Kampanyası

Türk Telekom E-Fatura aboneleri 1 GB bedava internetkazanıyor!

E- Fatura aboneliğini aktif hale getirerek e-posta adresi üzerinden kolaylıkla ulaşabilir aynı zamanda 1 gb bedava internet kazanabilirsiniz.

1GB e-mail adresiniz yazıp 3008 ‘e gönderin

Örn. 1GB bedavainternet@bedavainternet.x

 • Kampanyaya katılan tüm Türk Telekom müşterileri hafta boyunca 1 Gb bedava internet hediye edilecektir
 • Kampanyaya katılmak için 1GB boşluk e-mail adresiniz olacak şekilde 3008’e gönderin
 • Her müşterinin yalnızca 1 katılım hakkı bulunmakta
 • Mevcut kampanyadan yararlananlar tekrar e-fatura kampanyaya katılımı bulunmamaktadır.
 • Hediye internet yurt içi geçerliliği olup başka hatta transfer yapılmamaktadır

4-4,5G Türk Telekom 30 GB Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom 4,5G uyumlu sim kartımızı alarak kampanyadan yararlanmaya başlayın!

4,5G Türk Telekom 30 GB Bedava İnternetKampanyasına Nasıl Katılınır?

Kampanya faturalı hat sahibi müşterilere özel 30 gün 30 GB hediye internet sunulmaktadır.

 • Kampanyaya 3G uyumlu sim kartını 4,5 uyumlu sim kartı ile değiştirem müşteriler faydalanabilir.
 • Türk Telekom 30 GB Hediye İnternet kullanım süresinde bitmemesi halinde bir sonraki döneme devretmez silinir.
 • Kampanyaya katılım hakkı yalnızca 1 adettir
 • Kampanya yurt içi geçerliliği olup başka hatta transfer yapılmamaktadır

Türk Telekom Selfy Bol İnternetli Geceler Kampanyası

Selfy Bol internetli geceler kampanyasında;

 • Gel Dene 1 GB
 • Gel Dene 3 GB
 • Gel Dene 5 GB
 • Bol ve Hızlı 5 GB
 • Bol ve Hızlı 7 GB
 • Süper 500 4 GB
 • Süper 750 2 GB
 • Fırsat 8 GB

tarifelerine kayıtlı olan Selfy’liler her gece 00.00 ile 06:00 arası internet BEDAVA kullanabiliyor.

 • Selfy üyesi olan faturalı Türk Telekom müşterileri kampanyanın geçerli olduğu zaman aralığında GECENET yazıp 4545 sms göndererek ücretsiz kayıt olabilirsiniz
 • Selfy üyesi olmayan Türk Telekom müşterileri TCKN yazıp 4545’ e sms göndererek ücretsiz katılabilirsiniz
 • Kampanyaya 7-25 yaş aralığı Selfy üyeleri katılım yapabilir. 7-25 yaş aralığındaki hat sahipleri Selfy yazıp 4545’e göndererek, Selfy Hat sahibi olmayan 7-25 yaş aralığındaki müşteriler TC-Kimlik Numarasını yazıp 4545 ücretsiz sms göndererek üye olabilir.

Türk Telekom Otomatik Fatura Ödeme Talimatı Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Otomatik Fatura Ödeme Talimatı verene bir hafta geçerli 2 GB internet hediye!

Türk Telekom online işlemler uygulaması ve ya kullandığınız herhangi bir banka üzerinden otomatik fatura ödeme talimatı faturalı müşterilere 1 hafta geçerli 2 GB bedava internet hediye vermektedir

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet – Hediye İnternet

Türk Telekom abonelerine 10 GB bedava internetvereceğini duyurdu. Büyük bir kullanıcı kitlesi olan Türk Telekom hediye internet duyurusunda sil süpür uygulaması arasına ekledi Türk Telekom bedava 10 GB bedava internet kazanmak için sil süpür uygulaması üzerinden her hafta şansınızı denemelisiniz.

Türk Telekom Nasıl İnternet Kazanılır?

Türk Telekom nasıl internet kazanılır sorunuzun cevabı Türk Telekom bedava internet kampanyasına katılmak için yapmanız gereken “HEDİYE İNTERNET” yaz 5555’e sms gönder. Sms göndermeden önce 50 TL üzeri TL yüklemelerinde mesaj gönderiminde aylık 1 GB bedava internet hattınıza tanımlanacaktır.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell bedava internet kampanlaları en güncel ve hepsi bir arada bir yazıda sizler için paylaşıyoruz. Tüm Turkcell bedava internet Kampanyaları başlıkları; Turkcell bedava internet veren uygulamalar, Bip bedava İnternet, Bedava internet Turkcell 2222, Turkcell bedava internet hilesi, Turkcell bedava internet kodu, Turkcell internet kazanma, turkcell 4.5g kampanyası ve Turkcell bedava internet veren uygulamalar başlıkları altında inceleyebilirsiniz. Turkcell bedava internet kampanyaları

→Bip Kullan 1 GB Kazan←

Turkcell aboneleri bip uygulamasını bullanmaya başladıysanız “ARTI 1GB BİP” yazıp 2222’ ye sms göndermeniz halinde 1 Gb bip bedava internet kazanabilirsiniz. 1 gb hattınıza tanımlandığında sms ile bilgi verilecektir.

→Bip mesajlaşmaya 1 GB Bedava İnternet Hediye←

Turkcell aboneleri bip uygulamasını indirdikten sonra mesajlaşmaya başla 5 arkadaşın ile mesajlaşman durumunda 1 hafta geçerli 1 GB Bip bedava İnternet kazanabilirsiniz.

→Bip Arama Yap 2 GB Bedava İnternet Kazan←

Bip uygulaması üzerinden yapacağınız faklı kişiler ile 2 arama sonucunda  2 GB bip bedava internet kazanabilirsiniz.

→Bip Bedava İnternet Veren Uygulama←

Turkcell aboneleri bip uygulamasını indirdikten sonra bip bedava internet veren kanalları takip ederek internet kazanabilirsiniz.

→Sen Yap Diye Kazan Kazandır Kampanyası←

Bip uygulamasında yer alan #senyapdiye kanalını takip eden Turkcell müşterileri 6 hafta geçerli faturalı ve faturasız hat sahipleri toplamda 40 GB bip bedava internet kazanıyor.

→Bip İnternet Kazanma Yolları Nelerdir?←

bip İnternet kazanma yolları bip uygulamasında sohbet grubu kur bip’ten bedava İnternet kazanmaya başla, faturalı ve faturasız Turkcell aboneleri kampanyadan faydalabiliyor. Bip grup kurma aşamaları şu şekildedir.

 • bip sohbet bölümünde “yeni sohbet” kısmına tıkla
 • Açılacak olan bölümde “yeni grup”kısmına tıkla
 • Açılan bölümde “grup ismi” ve ”grup resmi” ayarlarını yap
 • Açtığın gruba en az 2 arkadaşını ekle

Bu şekilde bip bedava internet kazan

#bip bedava internet #bip bedava internet kazan

Bedava internet Turkcell 2222

Bedava İnternet Turkcell 2222, Turkcell’in hem faturalı hem faturasız aboneleri için hediye internet sağladığı kampanyadır. Turkcell 2222 hediye internet için sms göndererek kazanma fırsatı yakalayın

→Bedava internet Turkcell 2222 Nasıl Alınır?←

Bedava internet Turkcell 2222 Nasıl Alınır sorunuzun cevabı olarak 2222’ye kısa mesaj göndererek alınıyor. Bunun için yapmanız gereken “INTERNETIM” yazıp 2222’ye kısa mesaj göndermeniz daha sonra 1 GB bedava İnternet hattınıza tanımlanıyor.

→Bedava internet Turkcell 2222 Diğer Kampanyaları←

Bedava internet Turkcell 2222 üzerinden çok fazla bedava İnternet kazanmak mümkündür. Turkcell 2222 diğer hediye internet kampanyaları şunlardır:

 • Sürpriz hediyeler: “SURPRIZ” yazıp 2222’ye kısa mesaj gönderilir.
 • Bedava SMS: “GEL SMS” yazıp 2222’ ye kısa mesaj gönderilir.
 • Bedava hediyeler: “FIRSAT” yazıp 2222’ye kısa mesaj gönderilir.
 • Bedava internet: “GEL MB” yazıp  2222’ye kısa mesaj
 • gönderilir.-Bedava dakika: “EVET DK” yazıp 2222’ ye kısa mesaj gönderilir.

#bedava internet turkcell 2222 #turkcell 2222 bedava internet

Turkcell bedava internet hilesi

Turkcell bedava internet hilesi için “salla kazan”ı kullanabilirsiniz. Bu sayede bol bol bedava İnternet sınırsız konuşma ve binlerce sms sahip olabilirsiniz. Bunun için “salla kazan” uygulamasında dikkat etmeniz gereken bazı inceliklere dikkat etmelisiniz. İşte “salla kazan” Turkcell bedava internet hilesi detayları şunlardır.

 • “Dijtal Operatörüm’’ uygulamasından ‘’Salla Kazan’’ uygulamasını açıyorsunuz 15-20 saniye bekledikten sonra yavaş bir şekilde sallıyorsunuz. Bu şekilde bedava internet çıkma ihtimalini artırmış oluyorsunuz.
 • Aynı zamanda ‘’Salla Kazan’’ haklarını kullanmayan bir tanıdığınızdan yardım alarak, ‘’Hotspot’’ paylaşımı yaparak da internet sorununuzu çözebilirsiniz.
 • Ve ayrıca banka üzerinden TL yüklemeniz durumunda ekstra ‘’Salla Kazan’’ hakkı kazanarak, 1 GB bedava internetin sahibi olabilirsiniz.

#bedava internet hilesi #turkcell bedava internet hilesi

Turkcell bedava internet kodu

Turkcell bedava internet kodu ile internet ihtiyacınız olduğu zamanlarda bedava internet kodlarını kullanarak anında kazanabilirsiniz.

Turkcell müşterilerine özel sunulan bedava internet kodu günlük, haftalık ve aylık paketler kazanabilirsiniz.

Bu yazımızda Turkcell bedava internet kodu hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

→Turkcell bedava internet kodu nedir – bedava İnternet kodu ne işe yarar?←

Turkcell müşterileri faturalı ve ya faturasız hat sahipleri hediye internet kazanmak için “INTERNETIM” kodu yaz kısa mesaj ile 2222 ye gönder 1 GB bedava internet hattınıza tanımlansın

Diğer Turkcell bedava internet kodu ise “GELMB” yaz 2222 kısa mesaj gönder haftalık 1 GB hediye internet hattınıza tanımlansın

→Turkcell ücretsiz internet kodu – bedava İnternet Kodu←

Turkcell faturalı müşterilerine özel aylık be ya haftalık bedava internet kazanmak için “HAFTALIK2GB” yaz 2222 ye sms gönder.

Turkcell bedava internet kodu kampanyasının diğer kodu “SURPRIZ” yaz 2222 kısa mesaj gönder 500 MB ile 3 GB bedava internet kazan

→Turkcell bedava internet 2222 sms kodu←

Turkcell bedava internet kodu kampanyası kapsamında başka bir kod ise “FIRSAT” yaz 2222’ye kısa mesaj gönder 500 MB bedava internet anında kullanmaya başla

Turkcell bedava internet kodu ile 1 GB – 5 GB arası internet kazandıran kod ise “GEL MB” yaz 2222 gönder bedava internet kazanma şansını yakala

Turkcell bip üzerinden bedava internet kazanmak için “KİM1GBISTER” yazarak 2222 ye sms gönder 1 hafta geçerli 2 GB internet kazan

#turkcell bedava internet kodu #turkcell internet kodu

Turkcell hediye internet gönderme

Turkcell müşterileri sevdiklerine Turkcell hediye internet gönderme ile sevindirebilirsiniz. Turkcell hediye internet gönderme işlemi için “HAFTALIK” boşluk 1GB yaz boşluk hediye gönderceğiniz numarayı yaz 2222 ye kısa mesaj gönder. HEDİYE HAFTALIK 1GB 5xxxxxxxxxx şeklinde yazmanız durumunda Turkcell hediye internet gönderme işlemi gerçekleşmiş olacaktır.

#turkcell hediye internet gönderme #turkcell internet hediye etme

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.