Bedava İnternet

Bedava İnternet Vodafone

Bedava İnternet Vodafone

Bedava İnternet Vodafone

Vodafone, 2020 yılında da birbirinden avantajlı internet paketleri ile oldukça kesintisiz internet erişim deneyiminin tüm kullanıcılarına ulaşmasını sağlıyor. Vodafone 2020 bedava internet kampanyaları çerçevesinde tüm faturalı ve faturasız Vodafone hat aboneleri, internet erişimini özgürce gerçekleştirmeye devam ediyor. Vodafone faturalı ve faturasız hat sahiplerinin kullandıkları tarife veya paketlerinde herhangi bir internet paketi bulunmuyor olsa dahi internet erişimini ücretsiz olarak sürdürebilmesi için ücretsiz internet paketleri sunuluyor. Bu ücretsiz internet paketleri ile tüm Vodafone aboneleri her zaman özgürce internete erişim sağlayabiliyor. Farklı paket ve tarifelerdeki Vodafone faturalı ve faturasız hat abonelerinin bu bedava internet Vodafone kampanyalarından yararlanabilmeleri için farklı kampanyalar sunulmaktadır.

Farklı bedava internet Vodafone kampanyaları sayesinde her bir Vodafone’lu kendi paket ve tarifesine göre internet erişimini ücretsiz şekilde gerçekleştirebilme şansına sahip olabiliyor.2020 Vodafone bedava internet kampanyalarından farklı yöntemler ile yararlanılabilmektedir. Vodafonetarafından 2020 yılı içerisinde yapılan farklı bedava internet kampanyalarının süreleri ve içerikleri değişkenlik göstermektedir. Bu durum Vodafone bedava internet kampanyalarına katılım yöntemlerinin ve başvuru koşullarının da farklılık göstermesine yol açıyor. Bu yüzden Vodafoneabonelerinin ücretsiz internet paketi kazanarak, özgürce ve kesintisiz internet erişimi gerçekleştirebilmek için mutlaka bedava Vodafone internet paketi nezdinde katılım koşullarını incelemesi gerekir.

Vodafone Yanımda Uygulaması Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone tarafından tüm faturalı veya faturasız hat abonelerinin, abonelik işlemleri başta olmak üzere tüm işlemlerini kolayca yapabilmelerini sağlamak amacı ile Vodafone Yanımda uygulamasını geliştirmiştir. Google PlayStore ve AppStore şeklindeki sanal yugulamamağazalarından ücretsiz olarak Vodafone Yanımda uygulaması indirilebiliyor. İndirilen Vodafone Yanımda uygulaması Vodafone mobil hat numarası ve üyelikte oluşturulacak özel şifre ile kullanılabiliyor. Vodafone Yanımda uygulamasında yer alan “Çarkı Gelek” isimli çark çevirme oyununu oynayarak bedava internet kazanabiliyor. Bedava internet Vodafone paketlerini kazanabilmek için Yanımda uygulamasındaki çark her ahafta bir defa çevrilebilmektedir. Bu şekilde çarkta şansa çıkan hediye internet paketini anında özgürce kullanmaya başlayabiliyor.

Vodafone Yanımda Şans Çarkı uygulaması sayesinde her hafta Vodafone faturalı ve faturasız hat aboneleri onlarca GB hediye internet paketi kazanabilme şansını yakalıyor. Özellikle de bedava internet Vodafone oyunu sayesinde günlük, haftalık ve hatta aylık hediye internet paketi kazanılabilmektedir. Kazanılan Vodafone ücretsiz internet paketi herhangi bir koşul olmadan kullanılabilmektedir. Üstelik mevcut tarifede bir internet paketi bulunuyor olsa bile doğrudan tüm kullanım bu hediye internet paketi bitene kadar hediye internet paketinden sürdürülmektedir.

Vodafone E-Fatura 1 GB Hediye İnternet Kampanyası

Dünya genelinde kurumsal şirketler tarafından tüketicilerine yönelik olarak fatura çıktılarının fiziki olarak gönderilmesi yerine sanal olarak gönderilmesi tercih ediliyor. Doğayı koruma amacı taşıyan bu uygulamanın yaygınlaştırılması maksadı ile şirketler tarafından abonelere/kullanıcılara çeşitli hediyeler verilmektedir. Bu çerçevede de uluslararası telekomünikasyon devi Vodafone tarafından Türkiye’ deki faturalı mobil hat kullanıcıları içinde böyle bir uygulama söz konusudur. Vodafone faturalı hat sahipleri, bundan sonra Vodafone faturalarını e-fatura olarak almaya başlarsa anında 1 GB hediye internet paketi kazanabilmektedir. Bunun için Vodafone faturalı hat sahiplerinin cep telefonlarının kısa mesaj servisinden ücretsiz bir e-fatura başvuru SMS’i göndermesi gerekmektedir. Bu SMS’i göndermek için telefonunun kısa mesaj servisinde “EFATURA” bir boşluk ve “EPOSTA ADRESİ” bilgilerini yazarak, “7000” numarasına SMS göndermesi gerekmektedir. Bu şekilde talebi anında alınarak, faturaları bir sonraki fatura dönemi ile birlikte belirttiği e-posta adresine gönderilmektedir. Bu şekilde bedava internet Vodafone e-fatura kampanyası çerçeveisnde de otomatik olarak 1 GB’ lik hediye internet paketi hattına yüklenmektedir.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.