Bedava İnternet

Bedava Ramazan İnternet Paketi Turkcell

Bedava Ramazan İnternet Paketi Turkcell

Bedava Ramazan İnternet Paketi Turkcell

Teknoloji ve telekomünikasyon hizmetleri alanında Türkiye’ nin en büyük şirketlerinden birisi olan Turkcell, yıl boyunca abonelerine avantajlı paketler ve bedava kampanyalar sunuyor. Bu şekilde tüm mobil hat abonelerini kendisine çekmeye çalışan Turkcell, ciddi rekabetin olduğu sektöründe onlarca GB hediye internet paketi dağıtıyor. Özellikle de yıl boyunca özel günler ve dönemleri kapsayacak şekilde hazırladığı bedava internet paketleri ile kesintisiz ve özgürce internet kullanımının gerçekleştirilmesine yardımcı oluyor. Bedava Ramazan internet paketi Turkcell kampanyaları ile 2020 Ramazan ayında da özgürce ve doyasıya internet erişimini kesintisiz olarak sürdürebilmek mümkün oluyor. Mevcut tarife ve pakette bulunan internet paketinin yetmemesi gibi bir durumda internetin Ramazan ayında kesilmesinin söz konusu olmaması bu bedava internet kampanyaları ile Turkcell tarafından sağlanıyor.

Turkcell tarafından hazırlanan farklı ücretsiz Ramazan internet paketleri ile hem faturalı hem de faturasız Turkcell mobil hat aboneleri kesintisiz ve ücretsiz internet erişiminin keyfini doyasıya yaşıyor. Son derece zengin bedava Ramazan internet paketi Turkcell kampanya çeşitleri ile her kullanıcının yararlanabilmesine yardımcı oluyor. Özellikle de farklı ve farklı tarifelerdeki aboneleri için özel ücretsiz internet paketleri bulunuyor. Bununla birlikte Turkcell abonelerinin mobil internet kullanım tipolojilerine göre de bedava internet paketlerini düzenliyor. Dolayısı ile sadece sosyal medya kullanımı için veya genel internet kullanımı için hediye internet paketleri 2020 Ramazan ayında Turkcell aboneleri için sunuluyor.

Turkcell BİP Ramazana Özel Bedava İnternet Paketi

Günümüzde mobil internet kullanımının çok yüksek seviyede olması nedeni ile tüm operatörlerde olduğu gibi Turkcell’  de Ramazan hediyeleri bedava internet ile abonelerine sunuluyor. Bedava Ramazan internet paketi Turkcell kampanyalarından birisi olarak BİP 10 GB kampanyası öne çıkıyor. Turkcell tarafından yerli ve milli anlık mesajlaşma mobil uygulaması olarak geliştirilen BİP uygulamasını kullanarak, kesintisiz internet erişimi gerçekleştirmeye devam edilebiliyor. Üstelik 10 GB internet paketi tamamen ücretsiz bir şekilde alınabiliyor. Bunun için Turkcell BİP Messenger uygulamasının kullanılıyor olması gerekmektedir. Turkcell BİP uygulaması tüm Android ve iOS işletim sistemli cihazlara ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Bedava Ramazan internet paketi Turkcell kampanyası kapsamında BİP uygulamasını kullanmaya başlayan faturalı ve faturasız Turkcell hat aboneleri 10 GB hediye internet paketi kazanma imkanına sahip olabiliyor. Bu kampanyadan yararlanarak, 10 GB hediye alabilmek için tek yapılması gereken ise BİP uygulamasını kullanmaya başlayarak 10 farklı kişiye BİP üzerinden mesaj atılmasıdır. Bu şekilde otomatik olarak 2020 Ramazana özel Turkcell 10 GB hediye internet paketi anında hatta tanımlanmaktadır.

Turkcell Kim 1 GB İster Ramazana Özel Kampanyası

Turkcell’ in tüm abonelerinin katılımına sunmuş olduğu bir bilgi yarışması olan “Kim 1 GB İster” bilgi yarışması bedava internet paketi kazanma imkanı sunuyor. Bedava Ramazan internet paketi Turkcell kampanyası kapsamında Turkcellaboneleri 1 GB hediye internet paketi kazanabilmektedir. Söz konusu 1 GB ücretsiz internet paketinin kullanımı için herhangi bir sınırlama bulunmuyor. Böylelikle tüm aboneler, anında tüm internet erişimi için aktif şekilde bu paketten faydalanabilmektedir. Turkcell bilgi yarışması “Kim 1 GB İster” için Turkcell BİP uygulamasının kullanılması gerekiyor. Turkcell BİP uygulaması üzerinden bu bilgi yarışmasına katılım gerçekleştirilebiliyor. Bilgi yarışması kapsamında 15 soruya doğru yanıt verilerek, anında 1 GB hediye internet paketi kazanılabilmektedir. Bu 1 GB hediye internet paketi 1 hafta süreyle herhangi bir sınırlama olmadan kullanılabilmektedir. Turkcell faturalı veya faturasız hat abonesi olunması fark etmeksizin Ramazana özel bu kampanyadan yararlanabilme şansına sahip olabilmektedir.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 14 YORUM
 1. Süleyman fırat dedi ki:

  Bedava internet

 2. Muhammed dedi ki:

  Seni seviyorum turkcell

  1. Şehmuz dedi ki:

   Güzell

 3. Özcan dedi ki:

  internet

 4. Mazlum dedi ki:

  Seni
  seviyorum turkcel

 5. Şehmuz dedi ki:

  İnternet güzel

 6. Şehmuz dedi ki:

  Güzell turkcell

 7. Umtan dedi ki:

  Cok guzel

 8. Eyyup dedi ki:

  Bedava internet

 9. Cihan dedi ki:

  İnternet çok güzel birşey

 10. Fatih dedi ki:

  Bedava internet

 11. Metinadil37 dedi ki:

  Cok iyi

 12. Beytullah dedi ki:

  bayil dim yaa turksele

 13. Ali dedi ki:

  Bedava internet