Bedava İnternet

Devlet Korona Virüsü 4 GB Eba Bedava İnternet Veriyor

Devlet Korona Virüsü 4 GB Eba Bedava İnternet Veriyor

Devlet Korona Virüsü 4 GB Eba Bedava İnternet Veriyor

Koronavirüs olmasından sonra devlet tarafından bedava internet fırsatları açığa çıkmaya başladı. GSM şubeleri gibi kalabalık yerlere gidilmesini istemeyen devletin tedbirlerini de almaya devam ettiğini söylememiz gerekiyor.  Öyle ki Koronavirüs, insan yaşamını olumsuz yönde etki altına almaya neden oluyor. Günden güne artan ciddi vakalar ve beraberinde sonuçlanan ölüm  oranlarıinsanları da olumsuz yönde etki altına almaya neden olmaktadır. Bu sebepten dolayıdır ki Korona  virüs için devlet tarafından Ebauygulaması devreye girmiştir. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından alınan bir karar sonucunda ise artık okullar ara tatile girmiş ve uzaktan eğitim dönemi  başlamıştır.  Öğrencilerin eğitim ve öğretim yaşantılarında istenmeyen bir kopma durumları olmaması adına da devlet tarafından önlemler alınmaya devam ediliyor. Devlet Korona Virüsü 4 GB Eba Bedava İnternet fırsatlarını devreye sokmuş durumda. Bu sayede GSM operatörlerinden hangisini kullanıyor olursanız olun  artık ücretsiz şekilde  internetten faydalanma şansına sahip olacaksınız. Böylelikle uzaktan eğitim başlandığında da hemen eğitimlerinizi tamamlama şansına sahip  olacaksınız.

Devlet Korona Virüsü 4 GB Eba Bedava İnternet

İlk defa Çin Wuhan kentinde başlayan ve zamanla da yayılma sürecine giren virüs, tüm dünya içinde bakıldığı zaman artık büyük tehditlere dönüşmeye devam ediyor. Öyle ki dünyada ölüm sayıları korkulacak aşamaya kadar geldi. Çin yanı sıra İtalya, İspanya gibi pek çok ülkelere de sıçrayan Koronaviürüsüülkemizde de tespit edildi. Hal böyle olunca da devlet önlemlerini almakta bir an gecikmedi. İlk etapta almış olduğu kararlardan biri de okulların  tatil olmasıydı. Okulların ara verilmesi, öğrencinin eğitim yaşantısını olumsuz şekilde etkilemesine, dersten uzaklaşmasına neden olabilirdi. Bunun bilincinde olarak EBA uygulaması devreye  getirildi.  Bu sayede 23 Mart itibariyle alınan bir karar sonucunda eba uygulamasından da yararlanılmaya başlanılmış olacaktır. Devlet Korona Virüsü 4 GB Eba Bedava internet bundan sonra okuyan öğrenciler tarafından da tanımlanmaya başlanmış olacaktır.  Bu sayede öğrencilerde artık okul hayatını sürdürmeye devam ederken internet paketi satın almak gibi bir derdi olmayacak. Toplamda 4 GB bedava internet fırsatlarından yararlanacaktır.

Türkcell, Türk Telekom, Vodafone gibi GSM operatörleri  hattına sahip olan kişiler artık sorunsuz bir şekilde bedava internet ayrıcalığından yararlanacaktır.

Türk Telekom Bedava Eba Uygulaması

Koronavirüs sebebiyle her ne kadar okullar tatil olsa bile uzaktan eğitim dönemi de verilmeye devam edilecek. Bu süreç içerisinde öğrencilere destek olacak operatörler arasında Türk Telekom yer alıyor. Öyle ki Türk Telekom 3 GB  bedava eba internet fırsatlarının üzerine 5 GB daha eklemiştir.  Sizlerde toplamda 8 GB bedava eba internet fırsatlarından yararlanacaksınız. Türk Telekom tarafından sunu lan bedava internet kampanyasından yararlanmak için izleyeceğiniz yol bir hayli basit olacak.

Türk Telekom Eba Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Hemen SMS bölümüne gelerek EBA yazarak  5555 numarasına  mesajınızı iletmeniz yeterli olacaktır. Böylelikle bedava internet hattınıza tanımlanmış olacaktır.

Turkcell Eba Bedava İnternet Fırsatı

Turkcell de bu durumda duyarsız kalmayan operatörlerden biridir. Öğrencilerin uzaktan eğitim sürecinde yanlarında olduğunu en güzel şekilde hissettirmeye devam ediyor. Hem bireysel hem de kurumsal hat sahiplerine yönelik olarak bedava internet tanımlanması yapıyor.

Turkcell Eba Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Turkcell aboneleri “BİP” uygulaması üzerinden”Keşfet” menüsünde bulunan “EBA” kanalını takip edip mesaj gönder ekranında bulunan “Hemen Kazan” seçeneğindeki başvuruyu yaparak EBA Bedava İnternet Turkcell Kampanya hizmetten faydalanabilecek.

Vodafone Eba Bedava İnternet 

Eba uygulaması içinde Vodafone elini taşın altına koymuş durumda.  Eğitim hayatın sürdürülmesi adına da 6 GB bedava internet fırsatı sunuyor. Bu sayede sizlerde artık her ne kadar okullar tatil olmuş olsa bile uzaktan eğitimlerinizi bedava şekilde sürdürmeye devam edeceksiniz.

Vodafone Eba Bedava İnternet Nasıl yapılır?

Vodafone kullanıcıların paketleri otomatik yüklenecektir. Abonelerinin Mart 2020 sonuna kadar 3 GB daha ilave edilerek hatlarına toplamda 6 GB EBA Vodafone bedava internet olarak tanımlanacaktır.

Diğer yöntem ise Vodafone yanımda uygulaması üzerinden Tobi’ye “eba ücretsiz internet”yazmanız yeterli olacaktır.

Turkcell EBA KULLANIM DETAYLARI;

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Gülin dedi ki:

    Öğrenciler için çok iyi bir fırsat