Bedava İnternet

Eba Vodafone Bedava İnternet

Eba Vodafone Bedava İnternet

Eba Vodafone Bedava İnternet

Millî Eğitim Bakanlığı tarafından coronavirüs sebebiyle eğitim uzaktan olma kararı alındı. B u sayede öğrencilerde eğitim hayatını yarıda noktalamak zorunda kalmayacak. Tam aksine eğitim hayatını da sürdürmeye devam etmiş olacaktır. Öğrenciler eğitim hizmetlerine ait eba.gov.tr ve EBA uygulaması üzerinden giriş yaparak sorunsuz bir şekilde sürdürmeye de başlamış olacaktır. Vodafone gerek bireysel gerekse de faturalı müşterilerde bu uygulamadan bedava şekilde yararlanma hakkına sahiptir.  Millî Eğitim Bakanlığı nezdinde açıklanan bedava internet kampanyasıyla artık herhangi bir ücret ödemek zorunda kalmayacaktır.  Bu sayede uzaktan eğitimle dersleri görecek ve eğitim / öğretim hayatının aktif şekilde devam edilmesini de sağlamaya başlamış olacaktır. Eba  eğitim portalında yer alacak olan öğrenciler için her ay 3 GB bedava internet fırsatları sunuluyor. Böylelikle eğitim hayatını sorunsuz şekilde sürdürmeyi amaçlayan öğrencilerde artık bu yola başvurarak ücretsiz internet üzerinden uygulamaya katılma hakkı elde etmeye başlayacaklardır.

Vodafone, MEB tarafından alınan uzaktan eğitim kararından sonra ise hem bireysel hem de faturalı olan müşterilerine özel olarak desteğini de sunmaya devam ediyor.  Öyle ki vodafonetarafından alınan karara bakıldığı zamanda 3GB internet desteğine 3GB daha fazla ek internet hakkı tanımlanmış oldu. Böylelikle Vodafone kullanıcılarda eğitim hizmetlerinden yararlanmak adına eba uygulamasına girerken 6 GB ücretsiz internet ayrıcalığından da en güzel şekilde yararlanma şansına sahip olacaklardır.

EBA Vodafone Bedava İnternet 6 GB Kampanyası

Tüm dünyada hayatı durduran coronavirüs, Türkiye’de de çıkması sonucu eğitimlerin durdurulma kararı alınmasına yol açmıştır. Olası aksi bir durumun yaşanmaması adına da   Milli Eğitim Bakanlığı okulları durdurma kararını açıklamış oldu. Okula gidemeyen öğrencilerin, eğitimle ilgili olarak aksaklık yaşamaması adına eba uygulamasına artık ücretsiz bir şekilde giriş yapma hakkını da elde etmiş olacaksınız. Milli Eğitim Bakanlığı, okulların ara verilmesinden sonra eğitimlerin artık uzaktan eğitimle Eba  üzerinden verilme kararını açıklamıştı. GSM operatörleri eba uygulamasında bir iş birliği sürecine girmiş oldu. Onlardan biri olarak karşımıza çıkan Vodafone da öğrencilere eğitim hayatıyla ilgili olarak katkılarda bulunarak bedava internet fırsatlarını açığa çıkarmış oldu.

Eba,  Eğitim Bilişim Ağı olarak bilinir. Kısaca sosyal eğitim platformu olarak ön plana çıkan eba uygulamasında öğrenciler derslerini yeniden aktif şekilde sürdürme şansına sahip olacaklardır.

Vodafone  Eba Ücretsiz İnternetten Nasıl Yararlanabilirim?

23 Mart 2020 tarihi itibariyle uzaktan eğitim alma kararı alındı. Öğrencilerde 23 Mart itibariyle eğitimlerini yeniden uzak eğitimde olsa sürdürmeye devam edeceklerdir. Fakat ebauygulamasından nasıl yararlanılacak, bedava internet fırsatlarından yararlanmak için neler yapılması gerektiği gibi pek çok sorulara da cevap arandığı da bir gerçektir. Hem bireysel hem de kurumsal olarak Vodafone hattına sahip olan müşterilere ücretsiz internet, otomatik bir şekilde tanımlanmaya başlamış olacaktır.  Eba  uygulamasına giriş yapmak isteyen öğrenciler içinde gerekli tüm similasyon aşamalar gösterilerek ne yapması gerektiği hakkında bir bilgi verilmeye de başlanmış olacaktır. Üstelik eba giriş bölümünde de hem öğrenciler hem de veliler içinde ayrı bir üyelik bölümü oluşturulmuştur.

Vodafone Eba Uygulaması Ne Zamana Kadar Geçerli Olacak?

Vodafone eba uygulaması hangi tarihe kadar geçerli olacağı merak edilen konulardan biridir.  Bakıldığı zaman bedava internet kampanyası ve beraberinde ki uzaktan eğitim eba uygulamasının 5 Nisan 2020 tarihinde sona ereceğini söylemek isteriz. Üstelik eğitimler sürmeye devam ederken de paket her ay otomatik bir şekilde yenilenme sürecine de girecektir. Bu sayede öğrencilerde Vodafone hatlarına ücret ödeyerek internet yapmak zorunluluğunda olmayacaklardır. Eba uygulaması içinde 3 GB olaraj belirlenmiş olan bedava internete ek kampanya daha hazırlanmıştır. 3 GB haricinde ek 3 GB daha fazla bedava internet tanımlanması yapılmıştır. Bu sayede  Vodafone kullanıcıları da eba uygulaması için her ay 6 GB ücretsiz internet fırsatlarından yararlanabilecektir.

Vodafone Eba ücretsiz İnternet nasıl alınır?

Vodofone müşterileri Eba ücretsiz internet almaları için Vodafone yanımda uygulamasından Tobi’ye “Eba ücretsiz internet” yazmaları yeterli olacaktır.

 

Tüm Gsm Operatörleri EBA Kampanya Detayları;

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 11 YORUM
 1. Bedia dedi ki:

  Öğrenciler için çok iyi bir fırsat

 2. Bedirhan dedi ki:

  Eba Bedava İnternet kampanyası muhteşem olmuş

 3. Gülin dedi ki:

  Öğrenciler için çok iyi bir fırsat

 4. Muhammet dedi ki:

  Eba Vodafone Bedava İnternet Uzaktan eğitim için güzel bir uygulama

 5. aziz acar dedi ki:

  eba bedava internet

 6. Mehmet dedi ki:

  Öğrencler için çok iyi

 7. Adem Mert dedi ki:

  Evdekal hayatta kal Vodafone eba

 8. Adem Mert dedi ki:

  Evdekal hayattakal Ebatv teşekkürler

 9. Esma dedi ki:

  Eba Vodafone bedava internet muhtesem

 10. Didem dedi ki:

  Cok iyi harika Vodafone eba

 11. Leyla aker dedi ki:

  Harika bir fırsat