Bedava İnternet

Ramazan Ayı Bedava İnternet Türk Telekom

Ramazan Ayı Bedava İnternet Türk Telekom

Ramazan Ayı Bedava İnternet Türk Telekom

Ramazan ayının gelmesi ile birlikte tüm İslam coğrafyasında olduğu gibi Türkiye’ de de kurumlar tarafından çeşitli kampanyalar düzenlenmeye başlanıyor. Özellikle internetin gündelik yaşamın önemli bir parçası haline gelmesi ile birlikte mobil operatörler tarafından internet odaklı Ramazan kampanyaları düzenleniyor. Türkiye’ nin en büyük operatörü olan Türk Telekom tarafından Ramazan Ayı’na istinaden birbirinden avantajlı internet kampanyaları düzenleniyor. Türk Telekom ramazan ayı internet kampanyaları sayesinde daha önceki yıllarda olduğu gibi Ramazan ayı boyunca internetsiz kalınmıyor. Tüm Türk Telekom abonelerinin yararlanabildiği bu Ramazan Türk Telekom kampanyaları ile kesintisiz internet erişiminin keyfi doyasıya yaşanabiliyor. Ramazan ayı bedava internet Türk Telekom kampanyaları sayesinde hem genel internet erişimi hem de sosyal medya kullanımı etkin bir şekilde kesintisiz olarak sürdürülebiliyor.

Ramazan ayında gün boyunca sabırla iftar vaktini bekleyen, iftardan sonra sahura kadar keyifli vakitler geçiren genci ve yaşlısı için Türk Telekom bedava internet kullanımı fırsatları sunuyor. Ramazan ayı bedava internet Türk Telekomkampanyaları ile tüm Türk Telekom müşterileri Ramazan ayı boyunca kesintisiz internetin keyfini yaşıyor. Türk Telekom faturalı ve faturasız hat abonelerinin mevcut tarife ve paketlerine göre sunulan bedava internet kampanyalarından yararlanabilmeleri için farklı kampanyalar bulunuyor. Bu nedenle de Ramazan ayı boyunca Türk Telekom tarafından sunulan bedava internet kampanyalarından yararlanma koşulları ve başvuru yöntemleri birbirinden farklılık gösterebilmektedir.

Türk Telekom Ramazana Özel Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom Ramazan ayı bedava internet kampanyaları ile birlikte artık gün boyunca kesintisiz internet erişiminin keyfi doyasıya yaşanabiliyor. Türk Telekom tarafından müşterilerinin tarifelerine ve kullanım alışkanlıklarına göre düzenlenmiş olan farklı bedava internet paketleri ile hizmet veriyor. Ramazan ayı bedava internet Türk Telekomkampanyaları kapsamında iftardan sahura veya sahurdan iftira kadar olan vakitler için farklı kampanyalardan yararlanılabiliyor. Bu şekilde günün her saatinde Ramazan ayı boyunca kesintisiz internet erişimi tamamen ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Türk Telekom tarafından Ramazan ayı için sunulan özel kampanyaların yanı sıra mevcut olarak sunduğu bedava internet kampanyalarında da GB’ler arttırılıyor. Mevcut Türk Telekom bedava internet kampanyaları Ramazan ayı içerisinde daha fazla GB hediye ediyor. Böylelikle Ramazan ayının tüm mutluluğunu, huzurunu ve atmosferini internet ortamında da doyasıya yaşayabilmek mümkün oluyor. Türk Telekom Sil Süpür, Türk Telekom Online İşlemler, Türk Telekom E-Fatura, Türk Telekom 4.5G 30 GB hediye internet kampanyaları gibi tüm bedava internet kampanyaları Ramazan ayı boyunca da değerlendirilebiliyor. Bu şekilde Ramazan ayı bedava internet Türk Telekom kampanyaları ve bu genel bedava internet kampanyaları ile Türk Telekom faturalı ve faturasız hat aboneleri ücretsiz internet erişimi gerçekleştirebiliyor.

Türk Telekom Ramazan Sahur Bedava İnternet Kampanyası

Ramazan ayı bedava internet Türk Telekom kampanyaları kapsamında Sahur vaktine özel ücretsiz internet hediyesi de bulunuyor. Türk Telekom Ramazan internet kampanyası kapsamında Ramazan ayı boyunca 02.00 ile 06.00 saatleri arasında ücretsiz internet erişimi gerçekleştirilebilmektedir. Tam olarak 10 GB hediye internet paketinin alınabildiği bu hediye internet kampanyası ile bu saatlerde özgürce internet kullanımı gerçekleştirilebiliyor. Faturalı ve faturasız olacak şekilde tüm Türk Telekom müşterileri bu kampanyadan yararlanabilmektedir. Bu kampanyadan yararlanarak, gece saat 02.00 ile sabah saat 06.00 saatleri arasında bedava internet kullanabilmek için ücretsiz SMS ile başvuruda bulunması gerekiyor. Bunun içinde cep telefonunun kısa mesaj servisinde “SAHUR” yazarak, “5555” numarasına ücretsiz SMS gönderilmesi gerekiyor. Bu SMS gönderiminden dakikalar sonra 10 GB hediye internet paketi gece 2 ile sabah 6 arasında kullanılmak üzere hatta tanımlanmaktadır.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Yasin dedi ki:

    Bedava internet kampanyasi

  2. Seyyara Aslan dedi ki:

    Bedava internet kampanya sı