Bedava İnternet

Türk Telekom Prime 15 GB İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Prime 15 GB İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom düzenlendiği kampanyalar ve zengin içerikli tarifeleri ile oldukça dikkat çekiyor. Abonelerine sunduğu bu fırsatlar dolu fırsatlar ve paket içerikleri Türkiye’ de ki birçok abonenin dikkatini çekti ve günden güne yeni GSM operatörüne olan ilgi artıyor. Her geçen gün daha fazla abone kazanan ve bu abonelerinin yüzünü sürekli güldüren firma abonelerine gösterdiği muntazam ilgi ile rakiplerini kara kara düşündürüyor. Son zamanlarda çok büyük atılımlar yapan GSM firması bu hamleleri ile birçok mobil hat kullanıcısının takdirini kazandı. Bu kadar ilgi görmeye başlamasına rağmen dur durak bilmeyen GSM firması her geçen gün müşterilerine yeni fırsatlar sunuyor.

Eğer ay sonuna kadar internetimi yetiştiremiyorum, yakınlarımla rahat bir şekilde konuşup, mesajlaşmakta sıkıntı yaşıyorum diyor iseniz, Türk Telekom yeni tarifeleri tam size göre. Bu tarifeler ile birlikte sizde ay sonunu dert etmeden paket içeriğinizi harcayabilecek ve sürekli ek paket alma derdinden kurtulacaksınız. Sizde size özel olarak hazırlanan bu cazip fırsatlı kampanyaya katılın ve size gösterilen önemi hissedin. Son olarak Türk Telekom Prime kullanıcıları Türk Telekom bedava internet paketlerinden ücretsiz olarak faydalanabilmektedir.

PRIME 15 GB ‘ a Nasıl Katılabilirim?

“ PRIME 15 GB ” yazıp 5555’ e ücretsiz SMS atarak, Müşteri Hizmetlerini telefon ederek veya bayilerini ziyaret edip, oradan birebir başvuru yaparak katılabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Sizden herhangi bir şartı sağlamanız istenmektedir. İsteyen herkes faydalanabilir.

PRIME 15 GB İçeriğinde Neler Var?

Prime 15 GB İnternet Paketi 15 GB internet, her yöne 1000 dakika ve her yöne 1000 SMS’ e 12 aylık kontrat yaptığınız zaman 75 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Kontrat yapmaz iseniz ödemeniz gereken tutar 85 TL’ dir.

PRIME 15 GB Nasıl İptal Edebilirim?

Müşteri hizmetlerine telefon edip iptal etmek istediğinizi söyleyerek ya da Türk Telekom mağazalarına giderek iptal edebilirsiniz.PRIME 15 GB Hakkında DetaylarPaket içeriğinizi harcadığınız zaman kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz. Kalan kullanım haklarınızı öğrenmek için 5555’ e dakikalarınız için SES, mesajlaşma hakkınız için SMS, kalan internet kullanım hakkı için ise INTERNET yazıp ücretsiz mesaj göndererek kalan kullanım bilgilerinizi öğrenebilirsiniz. 12 aylık taahhüt yaparsanız bu içerikten indirimli olarak faydalanırsınız.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.