Bedava İnternet

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet Fırsatı

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet Fırsatı

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet Fırsatı

Türkiye’nin öncü telekomünikasyon şirketi türk telekom sil süpür bedava internet fırsatı ile bireysel faturasız müşterilerine doya doya kullanabilecekleri mobil internet sunuyor.

Günlük – Haftalık ve Aylık olarak tanımlanacak bu hediye internetlerle siz de mobil akıllı cep telefonları üzerinden internette sörf yapmanın keyfini çıkaracaksınız. Türk Telekom’un %100 iştiraki Muud adlı müzik uygulamasında da 1 ay ücretsiz premium üyelik fırsatından yararlanarak sevdiğiniz albümleri orijinal stüdyo kalitesinde sınırsızca anında dinleme şansı da yakalamış olacaksınız.

Kampanyaya Katılım Koşulları

Yalnızca bireysel faturasız Türk Telekom mobil hat müşterileri yararlanabilecektir.
Kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom Online İşlemler adlı mobil uygulamayı Google Play Store ya da App Store üzerinden indirmeniz gerekiyor.
Haftalık tanımlanan internet kullanımları her çarşamba ve cuma günleri yenilenir. Tanımlama sms’i geldikten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.
Türk Telekom’un grup şirketleri olan Avea, TTNet müşterileri de bu kampanyadan yararlanabilmektedir.
Cepten internet hakkını gece 00.00’dan sabah 06.00’a kadar kullanılabilir.
Whatsapp görüntülü arama kampanyaya dahil olmayıp ek ücrete tabidir.
Kampanya sadece yurt içinde veri kullanımını kapsamakta olup KKTC sınırlarında kampanyadan yararlanamazsınız.
Türk Telekom hattını başka bir operatöre taşıyan veya iptal ettirenlerin kampanyaa hakkı da iptal edilir.
Kullanılmayan internet kotası bir sonraki haftaya ya da aya devretmez.

Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması

Mobil cihazınıza indireceğiniz bu uygulama ile Sil Süpür kampanyasına giriş yaparak anında katılım gerçekleştirebilirsiniz. Sınırsızca mobil cihazlar üzerinden internetin tadını çıkarmak isteyenlere özel 00.00 – 06.00 saatleri arasında kullanıma uygun olarak günlük, haftalık ya da aylık internet hakkı veriliyor.

Ekstra Muud adlı müzik uygulamasında da sadece ilk ay geçerli olacak premium üyelikle geniş arşive sahip müzik uygulamasından onlarca şarkıyı dilediğiniz gibi dinleme şansı yakalayabilirsiniz.

Modunuza göre tercih edeceğiniz kendi şarkı listesinin yanında ayrıca karaoke yapmanın da tadını çıkarmanız için dolu dolu bir müzik uygulaması olma özelliği taşıyor. Uygulamayı indirdikten sonra mobil GSM numarası ve tek kullanımlık şifreyle hemen uygulama içerisine giriş yaparak devam eden kampanyalar arasında Sil Süpür kampanyası üzerinden işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

Sil Süpür kampanyasıyla mobil cihaz üzerinden herhangi bir sınırlama olmadan özgürce internetin tadını çıkarabilme şansı sizi bekliyor. Bu sayede türk telekom sil süpür bedava internet fırsatı yakalama şansını yakalamış olacaksınız.

Haftalık 30 GB’a Kadar Mobil İnternet Fırsatı

Haftalık 30 GB kotaya kadar ücretsiz bir şekilde internetten yararlanma ayrıcalığı sizi bekliyor. Gece 00.00 ile 06.00 sabah saatleri arasında kullanıma açık olan bu yepyeni kampanyayla dilediğiniz gibi özgürce kullanabilme imkanı yakalayacaksınız. Kotanız bittikten sonra yeniden katılım sağlamanız mümkün değil. Çünkü kampanyadan sadece ayda bir kez yararlanma imkanı sağlanıyor. Kampanyaya katılım sağladıktan sonra size gelen onay mesajının ardından 1 hafta/7 gün geçerli ya da 24 saat/1 gün geçerli kampanyadan dilediğiniz gibi yararlanma hakkını elde etmiş olacaksınız.

Sil Süpür Kampanyasının İçeriği

türk telekom sil süpür bedava internet fırsatı kampanya içeriğini oluşturuyor. Kampanyadan yararlanmak için 4.5 G uyumlu mobil hat sahibi olma ön koşulu aranmaktadır. Eğer henüz 4.5 G uyumlu mobil hattına sahip değilseniz hemen bayilere uğrayarak ücretsiz bir şekilde temin edebilirsiniz.

Türk Telekom’un bireysel ve faturasız müşterilerine özel sunduğu bu bedava internet kazanma şansını sunan kampanyası tüm hızıyla devam ediyor. Kampanyanın ne zaman sona ereceğine ilişkin herhangi bir bilgi mevcut değildir.

 • Günlük 100 MB
 • Günlük 250 MB
 • Günlük 500 MB
 • Günlük 1 GB
 • Günlük 2 GB
 • Günlük 5 GB
 • Haftalık 250 MB
 • Haftalık 500 MB
 • Haftalık 2 GB
 • Haftalık 5 GB
 • Haftalık 10 GB
 • Haftalık 30 GB

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.