Bedava İnternet

Turkcell Bedava Dakika Kampanyası 2024

Turkcell Bedava Dakika Kampanyası 2024

Her ne kadar telefonlarda internetin yayılmasıyla birlikte sms paketlerinin eski itibarı kalmamış olsa da birçok kişi hala bazı durumlarsa sms atmayı tercih etmektedirler. Turkcell’in de bu tarz müşteriler için birçok sms kampanyası bulunmaktadır. Turkcell bedava sms paketi kampanyası kapsamında kişiler uygulayacakları bazı yöntemler sayesinde bedava bir şekilde sms’e ulaşacaklardır. Aynı zamanda bu yöntem sayesinde sms’in yanına bedava bir şekilde internet hizmeti de almış olacaklardır. Bunun için kişinin yapması gereken şey İPTAL İZİN yazıp 2222’ye sms atmasıdır. Bundan sonra Turkcell’den gelecek sms’i bekleyecek kişi Turkcell’den sms gelmesi durumunda Devam yazıp 2197’ye mesaj atacaktır. Bu iki basit işlem sonucunda kişinin hattına 1 haftalık olmak üzere tam 1000 sms hakkı yükleneceği gibi aynı zamanda da yine 1 haftalık 1 Gb internet tanımlanacaktır. Bu paket tamamen ücretsizdir ve Turkcell bu paket için kişilerden herhangi bir ücret talebinde bulunmamaktadır. Gönül rahatlığıyla hatta tanımlanan bedava sms ve gb’ler harcanabilir.

Turkcell bedava sms paketi kampanyası bu kadarla da sınırlı değildir. Bu kampanyanın dışında 2 kampanya daha bulunmaktadır. Bu kampanyalardan yukarıda bahsedilen kampanya kadar toplu bir sms gelmese dahi zor durumda kalındığı zaman bu yöntem de kullanılabilir. Bu kampanyada herhangi bir şekilde internet, dakika değil sadece sms gelmektedir. Bunun için kişinin SMS yazıp 2222’ye mesaj göndermesi durumunda telefonun hattına 100 sms hakkı sağlanacaktır. Yine bir diğer yöntem de GEL SMS yazıp 2222’ye mesaj atarsa da 30 sms hakkına sahip olacaktır. Görüldüğü gibi bu kampanyalar ilk kampanya kadar kapsamlı olmasa da yine de kişiye yetecek seviyede sms hakkı tanımaktadır. Bu sms’leri atarak kişiler kendilerine belirli bir süre yetecek sms’lere saihp olabilirler.

Turkcell Sms Kampanyaları 

Bedava olmasa da Turkcell’de uygun fiyatlara başka sms kampanyaları da bulunmaktadır. Bazı durumlarda kişiler telefon hatlarına kampanya sırasında sms kullanmayacaklarını düşünerek sms’i az ya da hiç olmayan kampanyalara yönelirler. Bu tarz durumlarda sms’in yeterli gelmediği durumlarda Turkcell her bir sms için telefon hattına 40.75 kuruş yansıtmaktadır. Bu da sms’in çok kullanılması durumunda faturaları bir hayli şişirmektedir. Turkcell sms kampanyaları arasında her yöne 1000 sms paketi vardır. Kişi bu paketi alması durumunda sadece Turkcell üyeleriyle değil bütün hatlara sms atma hakkında sahip olmaktadır. Bunun için kişinin *100# tuşlayarak satın alma işlemini tamamlayacaktır. Bu şekilde kişinin hattına 1000 sms hakkı tanınacağı gibi bunun için kişiden yalnızca 1.05 lira alınmaktadır. Tek bir sms’in 40.75 kuruş olduğu düşünülürse oldukça uygun bir kampanyadır. Kişi hattına tanımlanan bu 1000 sms’i 1 ay içinde kullanması gerekmektedir. 1 ay sonunda sms’in kalması durumunda herhangi bir şekilde öbür aya transfer etme şansı bulunmamaktadır.

Bir diğer kampanya da bana 1000 değil 10000 sms gerekir diyenler içindir. Kişi SUPER MESAJ yazıp 2222’ye sms atması durumunda hattına 1 ay kullanmak üzere her yöne 1000 Turkcell kullanıcılarına 10000 sms atma hakkına sahip olurlar. Kişi bu kampanya kapsamında 19 lira ödemektedir. Ayrıca tüm bu kampanyalara Turkcell üyeleri dijital operatör üzerinden de ulaşabileceği gibi aynı zamanda Turkcell mağazalarından da ulaşabilirler. Atmış olacakları sms’i daha da canlı olmasını isteyen kişiler 3 lira karşılığında mms paketi alabilirler. Kişi bunun için 30 MMS yazıp 2222’ye mesaj atması durumunda hattına 1 aylık 30 mms hakkı tanınır. Böylece kişinin atmış olduğu sms’ler çok daha eğlenceli bir hal alacaktır.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. aysel dedi ki:

    Turkcell den memnunum gerçekten ücretsiz çok fazla kampanyası oluyor her ay düzenli olarak bedava internet kazanıyorum bu da gerçekten müthiş bir şey:)