Turkcell Bedava İnternet 2019

Turkcell Bedava İnternet 2019
Turkcell Bedava İnternet 2019

Turkcell kendi abonelerine sunduğu Bip Messenger uygulaması ile yine kendi aboneleri kazanmaya devam ediyor, Turkcell’li olmak ayrıcalıktır şuan hepimiz Turkcell’li olduğumuz için çok şanslıyız. Gelelim Turkcell bedava paketlerine, sizlerde eminim ki burada yer alan paketler sayesinde bir çok bedava internet paketini bizler ile birlikte bilgilenerek yapacaksınız.

Turkcell ve bugüne kadar sunduğu bütün paketler sayesinde hemen hemen bu sürece kadar hep Turkcell bedava internet 2019 kullandım. Şuan için Turkcell’in bizlere verdiği Turkcell bedava internet paketlerini sizlerde daha önceden hiç denemediyseniz ve ilk defa yapacaksanız o zaman aşağıdaki listeye bir göz atın. Bip Messenger İnanın böyle imkanı dünyanın hiç bir yerindeki operatörler bile sunmaz. Düşünebiliyor musunuz, Turkcell hem bize kullanabilmemiz için bir uygulamaya yapıyor ve bunu bizimle ücretsiz olarak paylaşıyor hemde üstelik bu uygulamayı kullanan kişilere de bedava internet veriyor.

Evet yanlış duymadınız, Turkcell’in bizler için Google Play, App Store ve Windows Phone Mağazalarından ücretsiz olarak telefonlarımıza indirerek hızlı bir şekilde Bip Messenger uygulamasını indirebilir ve sizlerde bedava internet paketlerini kazanabilirsiniz. Bip uygulamasını indiren bir çok kişi bedava internet kazanıyor, hemen sizlerde daha önceden bu paketi yapmadıysanız bu paketten faydalanmayı unutmayın.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Bip Messenger İnanın böyle imkanı dünyanın hiç bir yerindeki operatörler bile sunmaz. Düşünebiliyor musunuz, Turkcell hem bize kullanabilmemiz için bir uygulamaya yapıyor ve bunu bizimle ücretsiz olarak paylaşıyor hemde üstelik bu uygulamayı kullanan kişilere de bedava internet veriyor. Evet yanlış duymadınız, Turkcell’in bizler için Google Play, App Store ve Windows Phone Mağazalarından ücretsiz olarak telefonlarımıza indirerek hızlı bir şekilde Bip Messenger uygulamasını indirebilir ve sizlerde bedava internet paketlerini kazanabilirsiniz. Bip uygulamasını indiren bir çok kişi bedava internet kazanıyor, hemen sizlerde daha önceden bu paketi yapmadıysanız bu paketten faydalanmayı unutmayın.

Gollercepte Bitti mi sandınız? Estağfurullah efendim daha yeni başlıyoruz Turkcell biz fanatik olan taraflar için sunduğu Gollercepte uygulaması sayesinde hem takımımızı desteklememiz konusunda yardımcı oluyor, hemde takımımız hakkında güncel haberleri takip edebileceğimiz bir ortam oluşturuyor hemde bunlar yetmezmiş gibi bizlere günlük 500MB bedava internet veriyor. Gollercepte uygulaması ile sizlerde 2016 yılında Gollercepte uygulaması sayesinde Turkcell bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Bedava internet paketlerini kazanmak istiyorsanız hadi bir diğer kampanyaya bakalım mı? Yoksa yeter mi bu kadar paket? Napalım?

Turkcell Toplantıdayım Sadece faturalı abonelerin faydalanabileceği 1 haftalık 1GB bedava internetpaketinden kazanmak istiyorsanız ve hattınız Turkcell faturalıysa hemen hiç durmadan Google Play veya App Store üzerinden telefonlarınıza Turkcell Toplantıdayım uygulamasını indirebilirsiniz. Turkcell toplantıdayım uygulamasını indirerek turkcell bedava internet paketi kazanmayı unutmayın. Sürekli güncellenen kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız da Turkcell resmi internet sitesini ziyaret etmeyi unutmayın.

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell bedava internet 2019 paketlerinden faydalanmak istiyorsanız ve sizlerde Turkcell’in yeni paketlerine göz atmak istiyorsanız bunun için Turkcell Bip Messenger uygulamasını kullanmanız gerekmektedir. Turkcell Kim 1GB İster? kampanyası sayesinde sizlerde toplamda haftalık 1GB bedava internet paketini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell bedava internet paketinin yapmanın bir diğer yolu ise Turkcell Hesabım uygulamasında halen geçerliliği devam etmekte olan Turkcell Salla Kazan hediyesidir. Turkcell salla kazan bedava internet ile birlikte hattınıza sistem tarafından otomatik bir şekilde hediye paketin tanımlanmasını sağlayın. Salla kazan bedava internet paketi için Hesabım uygulamasında giriş yaparak buradaki Salla Kazan seçeneğine dokunup telefonunuzu bir kere sallamanız durumunda birçok hediyeden biri kazanabilirsiniz.

Turkcell Ücretsiz İnternet Paketi 2019

Turkcell’de her yöne ve sadece Turkcellilere olmak üzere birçok SMS pakedi bulunmaktadır. Kamu1000SMS tarifesini 5 TL karşılığında her yöne 1000 SMS almak için KAMU SMS yazıp 2222’ye mesaj gönderebilirsiniz.Büyük SMS pakedi, Turkcellilere 2500 SMS, tüm operatörlere 250 SMS olmak üzere toplamda 2750 SMS hakkı tanımaktadır. Bunun için ödemeniz gereken ücret aylık 13 TL’dir. BUYUK SMS yazıp 2222’ye SMS göndermeniz gerekmektedir.Süper SMS olarak adlandırılan pakette 10.000 SMS Turkcellilerle, 1000 SMS’te tüm operatörlere mesaj gönderebilirsiniz. SUPER SMS yazıp 2222’ye mesaj gönderin. Aylık 14 TL karşılığında bu pakedi satın alabilirsiniz. Satın aldığınız bu paketlerdeki kullanım hakları bir sonraki aya devredilememektedir.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

*