Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2024

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2024

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2021

Turkcell bedava internet veren uygulamalar 2021 yılında aşağıdaki gibidir:

  • Dijital Operatör Bedava İnternet 
  • Yaani
  • UpCall
  • Goller Cepte
  • GNÇ
  • Bip
  • Toplantıdayım

Turkcell’in hediye internet veren uygulamalarından belirli periyotlarda internet kazanabilmek mümkün olmaktadır.

Turkcell Dijital Operatör Uygulamasından Bedava İnternet Kazanmak

Dijital Operatör uygulaması üzerinden Turkcell’in salla kazan hizmetinden yararlanılabilmektedir. Salla kazan hizmetinden ücretsiz bir şekilde yararlanılabilmektedir. Her hafta bir adet sallama hakkı verilmektedir. Her cuma günü bu hak yenilenmektedir. İnternetin yanı sıra sosyal medya uygulamalarında geçerli internet, SMS, dakika ve anlaşmalı markalarda indirim hakkı kazanabilmek mümkündür. Özellikle 10 yıldan daha uzun süredir Turkcell kullanıcısı olanlara salla kazandan çıkan hediyeler Turkcell bedava internet garantilidir.

Turkcell Yaani Arama Motoru İle Hediye İnternet Kazanmak

Hem Android hem de IOS işletim sistemine sahip cihazlardan Turkcell’in arama motoru olan Yaani kullanılabilmektedir. İnternet kazandıran uygulamalar arasında olan Yaani’yi indiren Turkcell kullanıcılarının hattına hediye internet tanımlanmaktadır. Kullanıma göre kazanılacak bedava internet değişiklik gösterebilmektedir. En az 10 gün süre ile 20 arama yaparak Yaani kullanılır ise; kazanılan internete ek olarak 1 GB internet de hatta tanımlanabilmektedir.

Turkcell UpCall İle İnternet Kazanmak

Turkcell bedava internet veren uygulamalar 2021 için oldukça fazla sayıdadır ve bunlardan biri de UpCall olmaktadır. Turkcell kullanıcıları UpCall uygulamasını indirdiklerinde hediye internet kazanmaktadırlar. Sadece tek seferlik verilen bir hediyedir. 1 GB hediye internet hatta tanımlanmaktadır. Uygulamayı indirdikten sonra eğer hediye hatta tanımlanmamış olur ise; hediye Turkcell Dijital Operatör uygulamasından aktif edilebilmektedir.

Turkcell Goller Cepte Taraftar Uygulamaları İle İnternet Kazanmak

Android işletim sistemine sahip cihazı bulunanlar Google Play, IOS işletim sistemine sahip cihazı olanlar ise App Store üzerinden Goller Cepte uygulamasını indirebilmektedir. Uygulamayı yükleyen Turkcell kullanıcılarının hattına otomatik olarak 500 MB hediye internet tanımlanmaktadır. Ayrıca uygulamayı kullanmaya devam ederek de kazanılacak olan hediye internet miktarı arttırılabilmektedir. Turkcell hediye internet kazanmak isteyenler; Goller Cepte uygulamasının takımlarına uygun versiyonunu indirerek bedava internet kazanabilmektedirler.

Turkcell GNÇ Uygulaması İle Ücretsiz İnternet Kazanmak

GNÇ uygulamasını indirerek Turkcell kullanıcıları hediye internet kazanabilmektedirler. GNÇ uygulamasına giriş yaptıktan sonra Çatlat kısmına gidilmelidir. Her hafta iki gün Çatlat bölümünden hediye internet kazanılabilmektedir. Hangi günler çatlatarak hediye internet kazanılacağı uygulama ilk indirildiğinde belirlenmektedir. Çatlatma günlerinin takip edilmesi gerekmektedir. Çünkü çatlatma günleri haricindeki günlerde çatlatma yapabilmek mümkün değildir.

Turkcell Bip Uygulaması İle Bedava İnternet Kazanmak

Turkcell’in Bip uygulaması aracılığı ile farklı yollardan hediye internet kazanabilmek mümkündür. Bip uygulamasındaki birçok kanal aracılığı ile internet kazanma imkanı sunulmaktadır. Turkcell kullanıcıları Bip uygulamaları aracılığı ile arkadaşları ile konuşabilir ve mesajlaşabilirler ve arkadaşlarını Bip uygulamasına davet edebilirler. Bip uygulamasına arkadaşlarını davet etmeleri durumunda 1 GB hediye internet kazanmaktadırlar. Sürpriz nokta kampanyası kapsamında Bip uygulamasının yardımıyla sürpriz noktaları bularak hediye internet kazanabilmeleri mümkün olmaktadır. #SenYapDiye kanalını takip ederek bol GB kazanabilme şansı elde edebilmektedirler. Bip’te internet veren servislerarasında olan #SenYapDiye kanalında haftalık olarak belirli görevler verilmektedir. Bu görevler yerine getirildiğinde kullanıcının hattına hediye internet tanımlanmaktadır. Turkcell bedava internet veren uygulamalar 2021 yılında artan fırsatları ile daha da öne çıkmaktadır ve Bip’ten hediye internet kazanmak oldukça kolay olmaktadır. Doğrudan hediye internet kazanılmasını sağlamasının yanı sıra, salla kazanda sallama hakkı vermesi ile dolaylı yoldan da internet kazandıran bir uygulamadır.

Turkcell Bedava İnternet /Vodafone Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.