Bedava İnternet

Turkcell Faturalı Bedava İnternet

Turkcell Faturalı Bedava İnternet

Turkcell Faturalı Bedava İnternet

Türkiye’ nin en büyük telekomünikasyon şirketi konumunda bulunan Turkcell, kullanıcılarına özel kampanyalarıyla önemli avantajlar sunuyor. Tüm abonelerinin görüşme, internet ve SMS kullanımlarını çok daha avantajlı bir şekilde yapabilmesine yardımcı olacak fırsatlar sunuyor. Bunlardan birisi de Turkcell faturalı hat abonelerine yönelik sunulan bedava internet paketleridir. Turkcell bedava internet kampanyaları ile mobil cihaz kullanıcıları, kesintisiz internet erişiminin keyfini yakalayabiliyor. Her Turkcell faturalı hat abonesinin tarife ve paket koşullarına göre yararlanabilecekleri birden fazla Turkcell faturalı bedava internet kampanyaları bulunuyor. Turkcell aboneleri diledikleri zaman hızlı ve kolay bir şekilde bu ücretsiz internet veren paketleri kullanabilme hakkına sahip olabilmektedir.

Turkcell Faturalı Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell faturalı hat aboneleri, diledikleri zaman Turkcell’ in sunmuş olduğu bedava internet kampanyalarından faydalanabilmektedir. Turkcell faturalılar kullandıkları paket veya tarife ile uyumlu olan ücretsiz internet fırsatını kolayca kullanabiliyor. Abonelerin mutlaka ücretsiz internet kampanyaları için belirtilen kampanya dönemi içerisinde uygun kanallardan başvuruda bulunması gerekmektedir. Çünkü mevcut kampanyalar otomatik olarak faturalı hatta tanımlanmamaktadır. Kullanıcılar Turkcell ücretsiz internet kampanya dönemi içerisinde dilediği zaman uygun kanallardan başvuruda bulunarak, kesintisiz internet deneyiminden faydalanabiliyor. Üstelik Turkcell faturalı bedava internet kampanyaları birden fazla alternatife sahiptir. Bu sebeple de faturalı hat abonelerinin kullanacakları ücretsiz internet kampanyalarının başvuru kanalları birbirinden farklı olabilmektedir.

Turkcell Hesabım Faturalı Hat Ücretsiz İnternet

Turkcell faturalı hat aboneleri Turkcell tarafından sunulan bedava 1 GB hediye internet fırsatından yararlanabilmektedir. Turkcell faturalı bedava internet kampanyası kapsamında abonelerin Turkcell Hesabım uygulamasını kullanıyor olması gerekmektedir. Çünkü sadece Turkcell Hesabım 1 GB hediye internet kampanyası yalnızca uygulamaya giriş yapılarak, kazanılabilmektedir. Bu çerçevede de Turkcell hat aboneleri faturalı hatlarına 1 GB hediye internet kazanabilmek için Google Play Store veya Play Store mağazalarından herhangi birisinden Turkcell Hesabım uygulamasını cihazına indirmesi gerekmektedir. Turkcell Hesabım uygulamasını cihazlarına indiren aboneler, diledikleri zaman Turkcell faturalı hat numaraları ve oluşturacakları şifreleri ile giriş yapabilmektedir. Turkcell Hesabım uygulamasına giriş yapan faturalı hat kullanıcıları, kampanyalar kısmından bedava 1 GB hediye internet paketini anında alabilmektedir. Bu paket, mevcut tarifedeki internet paketinden önce kullanılmaya başlanacağından daha uzun süre kesintisiz internet erişimi gerçekleştirilebiliyor.

Turkcell Paycell Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell faturalı hat bedava internet kampanyaları arasında en dikkat çekici olanı da Turkcell Paycell 1 GB hediye internet paketidir. Turkcell tarafından faaliyete geçirilmiş olan Paycellservisini kullanmaya başlayan tüm faturalı Turkcell hat aboneleri, aylık 1 GB hediye internet kullanabilme hakkına sahip olabiliyor. Turkcell Paycell uygulaması Google Play Store veya AppStore mağazalarından mobil cihazlara indirilebiliyor. Paycell uygulamasını kullanmaya başlayan tüm Turkcell faturalı hat aboneleri 28 şubat 2020 tarihine kadar 1 ay boyunca geçerli olacak şekilde 1 GB ücretsiz internet paketi kullanmaya başlayabilmektedir.

Turkcell 2222 Ücretsiz 1 GB İnternet Paketi

Turkcell faturasız hat abonelerinin yanı sıra Turkcell faturalı hat abonelerinin de faydalanabildikleri ücretsiz internet paketidir. Turkcell 2222 Ücretsiz internet paketi sayesinde tüm faturalı Turkcell hat aboneleri 1 ay boyunca geçerli 1 GB hediye internet paketi kazanabilmektedir. Turkcell 2222 ile bedava internet kazanabilmek için yapılması gereken tek şey ise SMS ile başvurudur. Bunun için cep telefonunun kısa mesaj servisine “INTERNETIM” yazarak, “2222” numarasına SMS gönderimi gerçekleştirilmelidir. Daha sonra gelen onay mesajına onay verilmesi ile anında 1 GB hediye internet paketi kazanabilmek mümkün olmaktadır. Böylelikle Turkcellfaturalı bedava internet fırsatlarından kolayca yararlanılabiliyor.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Halil dedi ki:

    Güzel uygulama