Bedava İnternet

Turkcell Her Yöne Tarifeleri Nelerdir?

Turkcell Her Yöne Tarifeleri Nelerdir?

Turkcell gsm operatörü bireysel veya kurumsal her kitleye sunduğu hizmet ve kalitesiyle yıllardır geniş kapsamlı müşteri topluluğuna sahiptir. Yılların verdiği tecrübe ile yenilikçi bir ruha sahiptir. Gencinden yaşlısına, öğretmeninden doktoruna bin bir çeşit tarife ve kampanyalarıyla seçenekler sunmaktadır. İnternete sıkça ihtiyaç duyanlara interneti bol tarifeler sunarken her yöne konuşmam bol olsun diyenlere ise konuşma dakikası çok paketlerle müşteri memnuniyetini kazanmıştır. Ben sıkça telefonla görüşme ihtiyacı olan biriyim diyenlere Turkcell tarife her yöne paketlerini bol konuşmalarla desteklemiştir.

Her Yöne Tarifeleri Nelerdir?

Turkcell tarife her yöne kampanyalarında ekonomik paket, süper paket, star paket, alo paket, star ekstra paket bulunmaktadır. Ekonomik pakette 300 dk. her yöne konuşma ve haftada 2 gün bedava konuşma fırsatı mevcuttur. Süper pakette ise 600 dk. Her yöne konuşma ve haftada iki gün bedava konuşma vardır. Bana bu dakikalar yetmez diyenlere ise star ekstra paketinde 2000 dk. Her yöne konuşma olup sevdiklerinizle, iş görüşmelerinizde doyasıya konuşmanın fırsatını yakalayın.

Her bütçeye uygun tarife olanaklarını değerlendirip kendinize en uygun seçeneği bularak her yöne dakikaların keyfini çıkarabilirsiniz. Turkcell her yöne tarifeleri hakkında son açıklamamı yapmadan önce sizlerde 2017 ve 2018 yılında Turkcell operatöründen daha fazla kampanya hakkında bilgi almak istiyorsanız ve sizlerde Turkcell operatöründen bedava internet kazanmak istiyorsanız Turkcell bedava internet başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Turkcell operatöründe yapacağınız birçok tarife her yöne aramaları desteklemektedir, bunun için yapmak istediğiniz veya geçmek istediğiniz tarife detaylarını mutlaka göz atınız. Turkcell’de bir tarifenin her yöne açık olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız bunu bizimle alt kısımdan iletişime geçerek sorabilir ve kısa sürede sorunuzun cevabını alabilirsiniz. Turkcell her yöne tarifeleri birçok kişi tarafından tercih edilirken şuan günümüzde eskisine nazaran daha az tercih edilmektedir.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.