Bedava İnternet

Turkcell Otomatik Ödeme İle 5 GB BEDAVA İNTERNET Kampanyası

Turkcell Otomatik Ödeme İle 5 GB BEDAVA İNTERNET Kampanyası

Turkcell Otomatik Ödeme İle 5 GB BEDAVA İNTERNET Kampanyası kampanyası ile Turkcell müşterileri günlük 5 gb bedava internet kazanma fırsatı sunuyor. Turkcell Bedava İnternet vereceği bu kampanyada anlaşmalı bankalara otomatik ödeme talimatı veren müşterileri fırsattan yararlanabilir. İşte kampanyanın detayları şu şekildedir.

Turkcell otomatik ödeme ile 5 GB bedava İnternet Kampanyası hediye vereceği kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında anlaşma sağladığı bankalara fatura otomatik ödeme talimatı ile günlük geçerli 5 gb internet hattına tanımlanmaktadır.

Turkcell Otomatik Ödeme İle 5 GB Bedava İnternet Kampanyası Nedir?

Turkcell Otomatik ödeme ile 5 GB bedava internet Kampanyası, tüm faturalı Turkcell müşterilerine yönelik olarak hazırlanmış olan hali hazırda bir kampanyadır. Kampanyaya katılan Turkcell müşterileri , günlük 5 GB internet ücretsiz kazanmaktadır.

Turkcell otomatik ödeme ile 5 GB Bedava internet kampanyasına katılan faturalı hat müşterileri, anlaşmalı bankalardan otomatik fatura ödeme talimatı karşılığında bedava internet hakkı kazanmaktadır.

Turkcell Otomatik Ödeme İle 5 GB BEDAVA İNTERNET Kampanyası
Turkcell Otomatik Ödeme İle 5 GB Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Kullanılır?

Turkcell otomatik ödeme ile 5 GB Bedava internet kampanyası katılmak için Turkcell müşterilerinin ilk öncelikle anlaşmalı bankalar üzerinden faturasına otomatik ödeme vermesi gerekiyor. Ödeme Talimatın verilmesinin ardından Turkcell günlük 5 GB internet hediyesi kazanmak mümkün olmaktadır.

Turkcell otomatik ödeme ile 5 GB Bedava internet kampanyasından yararlanmak için müşterilerilerin ilk kez otomatik ödeme talimatı vermiş olması gerekiyor. Otomatik ödeme talimatının ardından hemen Turkcell’den 5 GB internet hediyesi hattınıza tanımlanacaktır.

Turkcell Otomatik Ödeme İle 5 GB Bedava İnternet Kampanyası Detayları

Turkcell otomatik ödeme ile 5 GB Bedava internet kampanyası detayları şu şekildedir;

  • Turkcell otomatik ödeme ile 5 GB Bedava internet kampanyası, tüm faturalı hat müşterilerilerine yönelik verilmektedir.
  • Turkcell otomatik ödeme ile 5 GB Bedava internet kampanyasından faydalanmak için müşterilerilerin çalıştıkları banka üzerinden otomatik ödeme talimatı vermesi gerekiyor.
  • Turkcell otomatik ödeme ile 5 GB Bedava internet kampanyası kapsamında otomatik ödeme talimatı veren müşterilerilere günlük 5 GB internet hediye edilecektir.
  • Turkcell otomatik ödeme ile 5 GB Bedava internet kampanyası başvurusunda bulunmak isteyen müşteriler sadece otomatik ödeme talimatı vermesi yeterli olacaktır. Kısa mesaj ile başvuru gerekli değildir.
  • Turkcell otomatik ödeme ile 5 GB Bedava internet kampanyası bedava 5 GB internet sadece yurt içi geçerliliği vardır.
  • Turkcell otomatik ödeme ile 5 GB Bedava internet kampanyası kapsamında verilen 5 GB internet başka bir Turkcell müşterisi ile paylaşılması mümkün değildir.
  • Turkcell otomatik ödeme ile 5 GB Bedava internet kampanyası ile kazanılan 5 GB hediye internet süresi dolduğunda kısa mesaj ile bilgilendirme yapılacaktır.
  • Turkcell otomatik ödeme ile 5 GB Bedava internet kampanyasını iptal etmek isteyen müşteriler, telefonlarının mesaj bölümünden “IPTAL TALIMAT 5GB” yazıp ‘2222’ ye kısa mesaj göndermelidir.
  • Turkcell otomatik ödeme ile 5 GB Bedava internet kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma hakkına bulunmaktadır.

Turkcell bedava İnternet, bedava internet Turkcell, Turkcell Bedava İnternet 2020, Turkcell Bedava İnternet Kampanyası, Turkcell Bedava İnternet Kazanma

Turkcell Bedava İnternet /Vodafone Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.