Bedava İnternet

TURKCELL, VODOFONE VE TÜRK TELEKOM 29 EKİM BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI

TURKCELL, VODOFONE VE TÜRK TELEKOM 29 EKİM BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI

Turkcell, Vodofone ve Türk Telekom 29 Ekim Bedava İnternet Kampanyaları 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na az bir zaman kaldı, Gsm operatör müşterileri heyecanla bir kez daha bağlı oldukları operatöre gözlerini çevirdi. Her yıl 29 Ekim gününe mahsus hediye veren Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone’ un bu yıl müşterilerine hangi hediyeleri vereceği büyük merak konusu. Bu yazımızda Turkcell Vodafone Türk Telekom Bedava İnternet 29 Ekim Kampanyaları! Hakkında bilgi vereceğiz..

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone her sene müşterilerine  günlere mahsus hediyeler veriyor. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na mahsus da hediyeler veren operatörler, bu sene de 29 Ekim için de hazırlıklarına başladı.

TURKCELL, VODOFONE VE TÜRK TELEKOM 29 EKİM BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell Vodafone Türk Telekom Bedava İnternet 29 Ekim Kampanyaları, her sene olduğu gibi bu sene de merak edilmeye başladı. Vodofone, Turkcell ve Türk Telekom operatör de bu konu ile ilgili olarak farklı kampanyalar ile müşterilerinin karşısına çıkıyor.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na az bir zaman kala operatörlerin verecekleri hediyeler merak edilmeye başlandı. Her sene internet çoğunluklu hediye dağıtan Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom bu sene de bedava kullanım haklarının gelmesi bekleniyor.

TURKCELL BEDAVA İNTERNET 29 EKİM KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell Bedava İnternet 29 Ekim Kampanyası
Turkcell Bedava internet 29 Ekim kampanyası bulunan operatörlerden birisi. Her sene 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel hediyeler veren Turkcell, bu yıl de müşterilerine birbirinden ilgi çekici sürpriz hediyeler verecek. Geçtiğimiz yıl Turkcell müşterileri 29 Ekim gününe mahsus 1 GB internet, 1000 dakika her yöne konuşma ve 1000 SMS hediye almışlardı.

Turkcell bedava internet 29 Ekim hediyesi kampanyası kapsamında bu yıl için henüz bir açıklamada bulunmadı. Her yıl mutlaka bu gün mahsus müşterileri için bedava kullanım hakkı sunan Turkcell’ in bu yıl da aynı şekilde hem bol bol internet hem sınırsız dakika dakika hem de 100’ lerce SMS hakkı vermesi bekleniyor.

TÜRK TELEKOM BEDAVA İNTERNET 29 EKİM KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom Bedava internet 29 Ekim kampanyası bulunan operatörlerden birisi. Her sene 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na mahsus hediyeler veren Türk Telekom, bu sene de müşterilerine birbirinden ilgi çekici hediyeler verecek. Geçtiğimiz yıl Türk Telekom müşterileri 29 Ekim gününe mahsus 1 GB internet, 1000 dakika her yöne konuşma ve 1000 SMS hediye almışlardı.

Türk Telekom bedava internet 29 Ekim hediyesi kampanyası kapsamında bu yıl için de aynı şekilde hediye vereceğini açıkladı. Her sene mutlaka bu güne mahsus müşterileri için bedava internet ve faklı hadiyelere kullanım hakkı sunan Türk Telekom’ un bu sene de aynı şekilde hem bol bol internet hem sınırsız dakika dakika hem de 100’ lerce SMS hakkı vereceği açıklandı.

VODAFONE BEDAVA İNTERNET 29 EKİM KAMPANYASI NEDİR?


Vodafone Bedava internet 29 Ekim kampanyası bulunan operatörlerden birisi. Her sene 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel hediyeler veren Vodafone, bu sene de müşterilerine birbirinden dikkat çekici hediyeler verecek. Geçtiğimiz yıl Vodafone aboneleri 29 Ekim gününe mahsus 1 GB internet, 1000 dakika her yöne konuşma ve 1000 SMS hediye almışlardı.

Vodafone bedava internet 29 Ekim hediyesi kampanyası kapsamında bu sene için henüz bir açıklamada bulunmadı. Her sene mutlaka bu günlere mahsus müşterileri için bedava kullanım hakkı sunan Vodafone’un bu sene de aynı şekilde hem bol bol internet hem sınırsız dakika hem de 100’ lerce SMS hakkı vermesi bekleniyor.

29 ekim bedava İnternet, bedava internet 29 ekim, Vodofone Bedava İnternet 29 ekim, Türk Telekom Bedava İnternet 29 ekim, Turkcell Bedava İnternet 29 Ekim

Turkcell Bedava İnternet /Vodafone Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.