Bedava İnternet

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Mobil cihazlar ilk başlarda sadece konkonuşma işlemlerini gerçekleştirmek adına önemli bir yer tutarken, günümüzde teknolojinin daha da ilerlemesinden de fazlasıyla etkilenmektedir. Günümüzde mobil cihazların daha sık kullanılması ve iletişimin ana kaynağı olması sebebiyle de zaman zaman var olan paketlerin yetersiz kaldığı söylenebiliyor. Bu konuda devreye giren Vodafone, telefonda uzun süre geçiren kullanıcılarına hediye dakika fırsatları da sunabiliyor. Vodafone bedava dakika nasıl yapılır biçimindeki soruların ortaya çıkması sonrasında da hizmetlerini bir adım öteye taşıyor.

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Vodafone kapsamında bedava dakika olanaklarından yararlanmak için Vodafone Yanımda seçeneği de diğer hizmetlerinde olduğu gibi etkili olarak görülebiliyor. Vodafone Yanımda uygulamasını indirerek, telefonlarında barındıran kullanıcıların, yardım kısmından #BANANEVAR seçeneğinde var olan çarkı döndürerek, kendilerine ververilecek olan hediyeleri kullanmaya başlayacaklardır. Vodafone Bana Ne Var kampanyası altında kullanıcıların hediye dakikalara erişebilmeleri söz konusu olabilecektir. Bana Ne Var Uuygulaması her hafta bir kez hat sahiplerine tanınacak olan bir hak olarak görülebilecek ve her hafta yeniden çarkın çevrilmesi işlemi de uygulanabilecektir.

Ucuz Vodafone Konuşma Paketleri Nelerdir?

Vodafone hediye dakika seçeneği içerisinde değerlendirilmeyen uygulamaları kullanıcılara sunsa da fiyat avantajıyla her zaman kullanıcılarına destek olmuştur. Düşük maliyetli olan bu ek paketler, faturalı ya da faturasız hatlar için ayrı ayrı düzenlenmiştir. Bu paketlerin her ikisinin de değerlendirilmeye alındığında;

Vodafone Konuşma Paketleri Faturalı Hatlar İçin Nelerdir?

Hattına tanımlı dakikaların tükenmesi sonrasında harekete geçerek, ek paket talep eden Vodafone faturalı hat kullanıcılarının birden fazla seçeneği tercih etmeleri mümkün olabilmektedir. Farklı farklı seçenekler faturalı hat kullanıcılarının karşısına çıkmaktadır.

Vodafone Aylık Her Yöne 250 Dakika

Faturalı Vodafone hat kullanıcılarının aylık her yöne 250 dakika içeren bir pakete 7 TL ödeyerek sahip olmaları şansı bulunmaktadır.

Vodafone Aylık 500 Dakika

Faturalı Vodafone hat kullanıcıların sadece Vodafone’luları arayabilecekleri 500 dakikalık ek pakete sadece 5 TL ödeyerek sahip olabilmeleri mümkündür.

Vodafone Ek 500 Dakika

Faturalı hatlara ek olarak 500 dakika paketini temin etmek isteyen kullanıcıların 8 TL gibi bir ücret ödemeleri gerekmektedir. Yurtiçi aramalar için geçerli olacak olan bu paket, yurtdışı aramalar için geçerli olmamaktadır.

Vodafone Ek 1000 Dakika

Vodafone ek konuşma paketlerine yönelen ve telefonda sık sık vakit geçiren kullanıcılara 1000 dakikalık bir ek paket sunulabilmektedir. Her yöne 1000 dakika olan bu paketin aylık bedeli olarak ise 10 TL belirlenmiştir.

Vodafone Konuşma Paketleri Faturasız Hatlar İçin Nelerdir?

Faturasız hat sahipleri de zaman zaman ek konuşma paketlerine ihtiyaç duyabilmektedirler. Vodafone tarafından hazırlanan ve faturasız hatları kapsayan ek paketleri tercih edebileceklerdir. Bu paketlerin koşulları şu biçimde belirtilmiştir.

Vodafone Doldur 500 Dakika

Vodafone Doldur adı altında var olan ek dakika paketi, hat sahiplerine 500 dakika sağlamaktadır. Faturasız hat sahiplerinin kullanabileceği 500 dakikalık bu ek paket, 15 TL karşılığında kullanılabilecektir. Bu paket sadece dakikayla sınırlı kalmayarak, internet ve SMS seçeneklerini de sunabilecektir.

Vodafone Doldur 750 Dakika

Vodafone Doldur paketlerinin bir diğeri ise 750 dakika sağlayabilmesiyle faturasızz hatların ihtiyaçlarını karşılayabilecektir. Var olan paket haklarının yenilenmesini sağlayan bu hizmet sayesinde de tüm iletişim seçenekleri sunulabilmektedir. Vodafone Doldur 750 paketi 10 TL karşılığında kullanılabilmektedir. Bu paket de sadece konuşma odaklı bir paket olmamasıyla bilinmektedir. Aynı zamanda da Vodafone Doldur 750 paketi, SMS ve internet konusunda da gerekli desteği ortaya koymaktadır.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.