Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet Kazandıran Uygulamalar

Vodafone Bedava İnternet Kazandıran Uygulamalar

Vodafone Bedava İnternet Kazandıran Uygulamalar

Vodafone tarafından kullanıcılarının hizmetine sunulan mobil uygulamalar hem işlem kolaylığı hem de güvenliği sağlıyor. Bu nedenle de günümüzde mobil akıllı cihaz kullanıcılarına yönelik olarak abonesi oldukları telekomünikasyon şirketleri tarafından özel mobil yazılımları veriliyor. Bu doğrultuda Vodafone tarafından abonelerine yönelik olarak açılan mobil uygulamalarda bunu sağlıyor. Vodafone’nin yayınlamış olduğu mobil uygulamalar Google Play Store ve App Store mağazalarından ücretsiz olarak tüm cihazlara indirilebiliyor. Bu mobil uygulamaların kullanımının teşvik eidlmesi ve kesintisiz internet deneyiminin sağlanması amacı ile Vodafonetarafından uygulamalarını kullananlara bedava internet paketleri sunuyor. Vodafone bedava internet kazandıran uygulamalar sayesinde tüm faturalı ve faturasız hat aboneleri onlarca GB hediye internet paketi kazanabiliyor.

Vodafone bedava internet kazandıran uygulamalarsayesinde onlarca GB ücretsiz internet paketi kazanılabiliyor. Üstelik her bir Vodafone abonesi, tüm bedava internet veren Vodafone uygulamalarından hediye internet paketi kazanabilme hakkına sahip olabiliyor. Bu şekilde ay boyunca mevcut internet tarife ve paketlerindeki kalan internet kullanımlarından hariç onlarca GB hediye internet kullanabiliyor. Böylelikle de kesinlikle ay boyunca internet paketim bitti gibi sorunlarla Vodafone faturalı ve faturasız hat abonelerinin karşı karşıya kalmamaları sağlanıyor.

Vodafone Yanımda Uygulaması Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone bedava internet kazandıran uygulamalararasında ilk sırada Vodafone Yanımda uygulaması yer alıyor. Tüm faturalı ve faturasız Vodafone hat abonelerinin kullanabildikleri Vodafone Yanımda uygulaması her bir işlemin kolayca cihazlardan yapılabilmesini sağlıyor. Vodafone’ nin Yanımda uygulaması üzerinden tüm faturalı ve faturasız hat aboneleri fatura işlemleri, abonelik ve paket işlemleri ile kalan kullanım takibi gibi işlemlerini pratik şekilde gerçekleştirebiliyor. Bu şekilde önemli kolaylıklar sağlayan Vodafone Yanımda uygulaması ile her hafta farklı GB’lerde hediye internet paketleri de kazanılabiliyor.

Her hafta tekrar katılma hakkının bulunduğu VodafoneYanımda uygulamasındaki “Bana Özel” ekranından haftalık 250 MB hediye internet paketi kazanabilmektedir. Kazanılan bu hediye internet paketi herhangi bir koşul olmadan tüm internet erişimi için etkin biçimde kullanılabiliyor. Bu nedenle de Vodafone bedava internet kazandıran uygulamalararasında Vodafone Yanımda uygulaması tüm Vodafoneaboneleri tarafından kullanılmaktadır.

Vodafone İnternet Avcıları Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone tarafından hem iOS hem de Android mobil işletim sistemli akıllı telefonlara yönelik olarak hazırlanan “İnternet Avcıları” isimli bir uygulama bulunuyor. Vodafone bedava internet kazandıran uygulamalar arasında yer alan İnternet Avcıları uygulaması tüm Vodafone aboneleri tarafından kullanılabilmektedir. Bu uygulama üzerinde kullanıcılar oyun oynayarak, bedava internet paketi kazanabilme şansına sahip olabilmektedir. Aboneler uygulama üzerinde uçan balonları patlatmaktadır. Patlatılan her bir balondan puan kazanan aboneler, bu puanları biriktirerek, anında internet paketine çevirebiliyor. Böylelikle otomatik olarak Vodafone faturalı veya faturasız hatlara tanımlanacak şekilde 1 GB hediye internet paketi kazanabilme şansına sahip olabilmektedir.

Vodafone İnternet Avcıları isimli uygulama ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Bu çerçevede de Vodafone bedava internet kazandıran uygulamalar içerisinde en basit şekilde internet kazanılan bir uygulama konumunda bulunmaktadır. Vodafonefaturalı ve faturasız hat aboneleri İnternet Avcıları uygulamasından kazandıkları 1 GB hediye internet paketini anında kullanmaya başlayabiliyor. Üstelik herhangi bir kısıtlama ya da koşul olmadan kesintisiz olarak Vodafonehediye 1 GB internet paketini tüm internet erişimi için kullanabilme şansına sahip olabilmektedir. Bu yüzden herhangi bir paket üyeliği veya ön yükleme yapılması gibi bir koşul bu Vodafone hediye internet paketi için söz konusu değildir. Böylelikle tüm Vodafone faturalı ve faturasız aboneleri, her zaman kesintisiz internet erişimini yüksek hızda gerçekleştirebilme deneyimini yakalıyor.

Vodafone Kaç GB Bedava İnternet Kazanabilirim?

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Yılmaz dedi ki:

    Korona virüs nedeniyle çıkamıyoruz bedava GB iyi oldu

  2. elif gündüz dedi ki:

    koronadan dolayı evde ders videoları izliyorum

  3. Volkan dedi ki:

    Internet ver 10 GB