Bedava İnternet

Vodafone Büyük Seçim 1 GB Nasıl İptal Edilir?

Vodafone Büyük Seçim 1 GB Nasıl İptal Edilir?

Vodafone operatörünün sunduğu paket ve tarifelerden olan Büyük Seçim 1GB paketinde yer alan toplamda 1GB’lık internet limiti sayesinde sizlerde internete mobil cihazlarınızdan sorunsuzca erişim sağlayabilirsiniz. Büyük Seçim 1GB kampanyasından sizlerde yararlanmayı kesinlikle unutmayın, bugün size siz değerli takipçilerimize Vodafone operatöründe bulunan kampanyalarından olan Vodafone Büyük Seçim 1GB nasıl iptal edilir?

Vodafone büyük seçim 1 GB internet paketi, aylık paketinizdeki internet kullanım haklarınızı doldurduğunuz takdirde kullanabileceğiniz bir ek pakettir. Bu ek paketi yapmak için Vodafone Yanımda uygulamasını kullanabilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulamasına girdiğinizde sayfanın sol üst köşesinde sembolü üst üste üç çizgi olan bir buton vardır. Bu butona tıkladığınızda ekranın sol tarafına alt alta seçenekler açılır. Bu seçeneklerden ek paket kısmına girdiğinizde açılan yeni sayfada size konuşma paketi mi, internet paketi mi yoksa mesaj paketi mi istediğiniz sorulur. Bunlarda internet paketleri kısmına girdiğinizde buradan büyük seçim 1 GB paketini bulabilirsiniz. Bu paketi bu kısımdan aktif edebileceğiniz gibi bu kısımdan iptal de edebilirsiniz. Paketi iptal et seçeneğine girip paketi iptal edebilirsiniz.

Büyük Seçim 1 GB İnternet Paketini Nasıl İptal Edebilirim?

Müşteri hizmetlerine direk olarak bağlanarak Vodafone operatöründen yapmış olduğunuz bütün paketlerinizi direk olarak ve sorunsuz bir şekilde iptal etmek istiyorsanız mutlaka olarak müşteri hizmetlerine bağlanmanız yeterli olacaktır. Müşteri hizmetlerine bağlandıktan sonra paketinizi iptal etmenizi söylediğiniz takdirde otomatik olarak paketinizi hızlı bir şekilde iptal edebilirsiniz. Ayrıca ek olarak bir yöntem daha mevcut, Büyük Seçim 1GB paketini iptal edebilmenin bir diğer alternatif yolu da vodafone.com.tr adresini ziyaret etmek yeterli olacaktır.

Vodafone Büyük Seçim Paketi İptal Etmenin Yolları

Bir diğer alternatif yollardan olan paket iptal etme seçeneğini sizlerde kullanmak istiyorsanız o zaman sizlerde vodafone.com.tr adresine giderek buradan da hattınıza tanımlı olan paketlerinizi hızlı bir şekilde iptal edebilirsiniz. Vodafone operatörünün resmi internet sitesi olan vodafone.com.tr adresine giderek telefon numaranız şifreniz ile giriş yapmanız yeterli olacak ve paketlerim kısmından hattınıza tanımlı olan Büyük Seçim 1GB paketini hızlı bir şekilde iptal edebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.