Bedava İnternet

Vodafone Faturalı Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone Faturalı Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone Faturalı Bedava İnternet Kampanyaları

İngiltere merkezli uluslararası telekomünikasyon devi Vodafone, Türkiye’ deki faaliyetleri çerçevesinde kullanıcılarına birbirinden avantajlı paketler sunuyor. Son derece gelişmiş ve kapsamlı bir altyapıya sahip olan Vodafone, Türkiye genelinde ücretsiz paketleri ile dikkat çekiyor. Türkiye’ de aktif olarak kullanılan en büyük 3 telekomünikasyon şirketinden birisi olan Vodafone internet kullanıcılarına özel avantajları bulunuyor. Hem faturalı hem de faturasız hat abonelerine özel olarak sunduğu çok avantajlı ücretsiz hediye internet paketleri bulunuyor. Özellikle de Vodafone faturalı bedava internet kampanyaları ile faturalı Vodafone hat kullanıcılarının kesintisiz internet deneyimini yakalayabilmelerine yardımcı oluyor. Farklı ücretsiz internet paketleri ile kullanıcıların farklı kullanım alışkanlıklarına göre internete erişimi kesintisiz olarak sürdürebilmeleri sağlanıyor.

Vodafone Faturalı Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone faturalı bedava internet kampanyaları farklı faturalı hat tarife ve paket kullanıcılarını kapsayacak şekilde hazırlanmaktadır. Böylelikle tüm Vodafone faturalı hat aboneleri onlarca GB’lik bedava internet kullanma hakkına sahip olabilecekleri kampanyalara katılım gerçekleştirebilmektedir. Vodafone faturalı hat aboneleri mevcut tarife ve paketleri ile uyumlu olan ücretsiz Vodafone internet paketlerine anında başvuruda bulunabiliyor. Ancak Vodafone faturalı hat abonelerine özel hazırlanan ücretsiz internet paketleri farklı kriterlere sahiptir. Bu nedenle de başvuru yöntemleri de farklılık gösterebilmektedir. Bu yüzden Vodafone faturalı hat abonelerinin yararlanmak istediği ücretsiz internet paketinin kampanya döneminde belirtilen başvuru yöntemlerini kullanarak, başvuruda bulunması gerekmektedir.

Vodafone Bana Ne Var Hediye İnternet Kampanyası

Vodafone Bana Ne Var kampanyası sayesinde Vodafonefaturalı hat aboneleri, onlarca GB hediye internet kazanabilme şansına sahip olabiliyor. Vodafone faturalı hat abonelerinin bu ücretsiz internet kampanyasından yararlanabilmesi için Vodafone Yanımda uygulamasını kullanıyor olması gerekmektedir. Tüm Vodafone abonelerinin faturalı hat numaraları ve özel şifreleri ile giriş yapabildikleri VodafoneYanımda uygulamasındaki Bana Ne Var ekranından hediye internet kazanılabiliyor. Bunun için Vodafone faturalı hat abonelerinin Google Play Store veya AppStore mağazaları aracılığı ile cihazlarına Vodafone Yanımda uygulamasını indirmesi gerekmektedir. Vodafone Yanımda uygulamasını cihazlarına indiren kullanıcılar haftalık olarak giriş yaparak, Bana Ne Var ekranından 500 MB ile 1 GB aralığında değişen ücretsiz internet paketleri kazanabilmektedir. BU hediye internet paketleri herhangi bir koşul olmadan 1 hafta veya 1 ay boyunca aktif şekilde kullanılabiliyor. Günümüzde en çok kullanılan Vodafone faturalı bedava internet kampanyalarıarasında yer almaktadır.

Vodafone E-Fatura 1GB Hediye İnternet Kampanyası

Vodafone faturalı bedava internet kampanyaları hakkında bilgi almak isteyen faturalı hat aboneleri için en avantajlı paketlerden birisidir. Günümüzde tüm kurumsal şirketler tarafından doğayı ve çevreyi koruma politikası kapsamında basılı fatura yerine e-fatura yani sanal fatura teşviki gerçekleştiriliyor. Vodafone tüm faturalı hat abonelerinin de e-faturaya geçişlerinin teşvik edilmesi için ücretsiz internet paketi sunmaktadır. Bu ücretsiz internet paketi kampanyası için Vodafone abonelerinin sadece e-faturaya geçiş yapmaları gerekiyor. Bu şekilde 1 GB hediye internet paketi kazanabilme şansına sahip olabiliyor. Bu kampanyadan faydalanarak, 1 GB düzeyinde hediye internet kazanabilmek için cep telefonlarının kısa mesaj servisine “EFATURA” yazarak, boşluk bıraktıktan sonra “e-posta adresi” bilgisini de yazarak, “7000” numarasına kısa mesaj göndermesi gerekmektedir.

Bu şekilde Vodafone faturalı hat abonesinin hattına anında 1 GB hediye internet paketi tanımlanır. Tanımlama mesajının gelmesinin ardından Vodafone faturalı hat aboneleri bundan sonra faturalarını e-posta adresine e-fatura olarak almaktadır. Ayrıca onay mesajının gelmesinden hemen sonra aktif şekilde ücretsiz 1 GB internet paketini kullanmaya başlayabilmektedir. Vodafone faturalı bedava internet kampanyaları ile her ay kesintisiz internet erişimin keyfini doyasıya çıkartabilmek mümkün olabiliyor.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.