Bedava İnternet

Yılbaşı Bedava İnternet Kampanyaları

Yılbaşı Bedava İnternet Kampanyaları

Yılbaşı Bedava İnternet Kampanyaları

Yılbaşı bedava internet kampanyaları kapsamında kullanıcılar yılbaşına özel olarak hediye internet sahibi olabilmektedirler. Hem faturalı hem de faturasız hatlar için operatörlerin hazırladığı yılbaşı kampanyaları farklılık gösterebilmektedir. Günlük ve haftalık hediye internet hatta tanımlanabilmektedir. Özellikle 2021 yılına girilirken 31 Aralık tarihinden 4 Ocak tarihine kadar sokağa çıkma yasağı olacağı için operatörler de yılbaşı kampanyalarını buna göre düzenlemektedirler. Kullanıcılar operatörlerinin mobil uygulamalarına giriş yaptıklarında mevcut kampanyalara ek olarak kişisel kullanımlarına göre kendilerine özel yapılan kampanya tekliflerini de görüntüleyebilmektedirler.

Turkcell Yılbaşı Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell her sene kullanıcılarına yeni yıl için özel kampanyalar düzenlemektedir. Turkcell internet kazanmakampanyaları içerisinde 2021 yılbaşı için hattını 4.5G’ye taşıyanlar bulunmaktadır. Yılbaşı öncesi hattını 4.5G’ye taşıyanlara 10 GB’a kadar internet ücretsiz olarak verilebilmektedir. Turkcell Cep Merkezi aracılığı ile SIM hatlarının değiştirilmesini talep edebilmeleri mümkün olmaktadır. Hediye 10 GB, kullanılmaya başlandığı tarihten kampanyanın bitiş tarihine kadar geçerli olmaktadır ve hediye miktarı bittiğinde paket yenilenmemektedir. SIM hattını 4.5G’ye uyumlu hale getirenlerin hediyenin hatlarına tanımlanabilmesi için SMS atmaları gerekmektedir. Bunun için telefonlarının mesaj kısmına ENHIZLI yazmaları ve mesajı 2222’ye göndermeleri gerekmektedir. Ayrıca internet kazanılabilecek GNÇ, Fizy, Bip, Dijital Operatör gibi Turkcelluygulamaları ile 10 GB’a kadar internet kazanabilme imkanıda sunulmaktadır.

Vodafone Yılbaşı Hediye İnternet Kampanyaları

Vodafone bedava internet paketi sahibi olmak isteyenler, yılbaşı kampanyası kapsamında hediye 1 GB internet alabilmektedirler. Ön ödemeli ve faturalı kullanıcılara verilen bir hediyedir. Bu hediyenin alınabilmesi için kullanıcının Vodafone Yanımda uygulamasının indirmiş olması gerekmektedir. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra yılbaşı bedava internet kampanyaları kapsamında hediye internetlerini hatlarına tanımlayabilmektedirler. Yılbaşı hediyesinden sadece bir kere yararlanabilmek mümkündür. Hediye internetin süresi ise 1 hafta olmaktadır. 1 hafta sonrasında hediye internet kullanımından kalan hakların bir sonraki haftaya devretmesi ya da paketin yenilenmesi gibi durumlar mümkün değildir. Türkiye içinde geçerli olan bir hediye kampanyasıdır. İnternet kullanımında bu hediye paketi önceliklendirilmiştir. Ayrıca Vodafone süreç içerisinde bu kampanyada değişiklik yapma hakkını da her daim saklı tutmaktadır.

Türk Telekom Yeni Yıl Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom müşterilerine yeni yıl için 1 GB hediye internet vermektedir. Mobil internet kampanyaları kapsamında 2021 yılına girerken yeni yıl hediyesini almak isteyen kullanıcılar SMS aracılığı ile bedava interneti hatlarına tanımlatabilmektedirler. Bunun için telefonlarının mesaj kısmına HEDİYE İNTERNET yazmaları ve ardından mesajı 5555’e göndermeleri gerekmektedir. SMS sonrasında eğer kampanya şartları sağlanıyor ise 1 GB hediye internet kullanıcının hattına tanımlanmaktadır. Ayrıca Türk Telekom hattına 50 TL ve üzeri TL yüklemesi yapanlar da yılbaşı için hediye internet kazanabilmektedirler. 1 GB hediye internetin 1 ay süre ile kullanılabilmesi mümkün olmaktadır.

Yılbaşı Bedava İnternet Kampanyaları Yapan Uygulamalar

Özel günlerde operatörler özel kampanyalar yaparak kullanıcılarına daha avantajlı fırsatlar sunmaktadırlar. Dolayısı ile bedava internet arayışında olan kullanıcılar için özel günler oldukça karlı olmaktadır. Yılbaşı için de birçok operatör kendi tarzlarında kampanyalar yapmaktadırlar. Ayrıca operatörlerin bedava internet veren uygulamalarından da daha fazla internet kazanabilmek mümkün olmaktadır. Örnek vermek gerekir ise; Turkcell internet yapma arayışında olan Turkcellkullanıcıları Bip uygulaması üzerinden yılbaşına özel hediye ek internet kazanabilmektedirler. Salla Kazan ve GNÇ Çatlat hizmetlerinde de kazanılan hediye internete ek olarak bonusinternet verilebilmektedir. Yılbaşı bedava internet kampanyalarını takip ederek kullanıcılar hem kendilerine hem de arkadaşlarına hediye internet kazanabilmektedirler.

Yılbaşı bedava İnternet Kampanyaları, bedava İnternet yılbaşı kampanyaları tüm operatörler için geçerli Türk telekom yılbaşı özel bedava İnternet, Turkcell yılbaşı bedava İnternet, Vodofone Bedava İnternet yılbaşı kampanyaları

Turkcell Bedava İnternet /Vodafone Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.