Bedava İnternet

Avea Şimdi Ara Nasıl Yapılır?

Avea Şimdi Ara Nasıl Yapılır?

Telefonlar da birçok servis hizmetleri bulunmakta bunlardan biri avea şimdi ara nasıl yapılır hizmetidir merak edenler için kısaca değinecek olursak öncelikle abone olan kişinin arayanı bil hizmetine servisinin açık olması gerekmektedir. Kullanıcı abone işlem yapmak istediğinde inter aktif işlemler menüsünde yer alan avea merkez üzerinden menü kısmından sms yolu ile önce * yani yıldız tuşu 100 # tuşuna basarak avea şimdi ara yapabilirler.

İşlem ücretsiz bir işlem olarak kullanılmaktadır. Hizmetten faydalanmak için telefonunuzu arayanı bil servisine açık olduğundan emin olarak menüden kolaylıkla yapabilirsiniz. Telefonunuz kapalı olduğunda veya şarjınız olmadığında size bildirilecek sms yolu ile kimin aradığını kolaylıkla görebilirsiniz. Servis hizmetlerinin birçoğu ücretsiz olarak kullanılabilir özelliktedir. Aradığınız kişiye ulaşılabilir olduğunu hemen bu servis sayesinde öğrenebilirsiniz.

Yeni adıyla Türk Telekom olarak hizmet veren Avea operatöründe Türk Telekom şimdi ara nasıl yapılır sorusuna bu şekilde cevap verdik. Sizlerde 2017 yılında daha fazla Türk Telekom hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız hemen Türk Telekom kategorisine göz atmayı unutmayın ve yine geçtiğimiz günlerde Türk Telekom tarafından düzenlemiş olan bedava internet kampanyasından yararlanmak için Türk Telekom bedava internet yazısına göz atmayı sakın unutmayın.

Avea Şimdi Ara Nedir?

Günümüzde birçok operatörün örnek alması gereken en önemli davranışlardan biri olan Avea şimdi ara nedir? Avea Şimdi Ara sayesinde daha önceden ulaşamadığınız bir numara, telefonunu açar ise veya tekrardan ulaşılabilir bir hale gelir ise size SMS ile bilgilendirme mesajı geliyor. Aylık 1,49TL kadar bir cüzi rakam ile hizmeti sunulmakta olan şimdi ara servisi sayesinde hayat daha kolay hale gelmektedir.ea’

Avea Şimdi Ara Nasıl İptal Edilir?

Avea operatöründe şimdi ara servisini iptal etmek istiyorsanız hemen sizlerde “ARAYANIBIL IPTAL” yazıp 5555’e SMS göndermeniz durumunda servise olan aboneliğiniz kısa süre içerisinde iptal olacaktır.Her ay otomatik olarak yenilenmekte olan bu servis artık yenilenmeyecektir.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.