Bedava İnternet

Bedava internet hilesi

Bedava internet hilesi

Bedava internet hilesi

Akıllı cep telefonu kullananlar için en önemli detayların başında kesintisiz internet erişimi geliyor. İnternet erişiminin kesintisiz olarak sürdürülebilmesi için mobil hatta mevcut internet paketinin olması gerekiyor. Telekomünikasyon şirketlerinin aboneleri, paket ve tarifeleri ile özgürce internet erişimi gerçekleştirebiliyor. Ancak videolarından oyunlarına kadar internet içeriklerinin kaliteleriyle birlikte boyutlarının da büyümesi mobil internet kullanım oranlarının yüksek seviyelere ulaşmasına neden oluyor. Bu durumda operatörlerin abonelerinin internet paketlerinin yetersiz kalması gibi bir durumun ortaya çıkmasına neden oluyor. Böyle bir durumla karşılaşarak internet erişimlerinin kesintiye uğramaması için operatörler tarafından abonelerine sunulan ücretsiz internet kampanyaları bulunuyor. Bu kampanyaları kullanarak, daha fazla ücretsiz internet paketine sahip olmak isteyenler için bedava internet hilesi yöntemleri bulunuyor.

Bedava internet hilesi olarak isimlendiriliyor olsa da aslında hangi operatör abonesinin mevcut tarife ve paketine göre daha fazla ücretsiz internet paketinden nasıl yararlanabileceğinin anlatıldığı yöntemlerdir. Dolayısı ile operatör firmalarının kampanyalarının suiistimal edilmesi veya illegal bir eylemde bulunulması gibi bir durumun söz konusu olması mümkün değildir. Böylelikle tamamen yasal bir şekilde operatörlerin tanımış oldukları kampanyalarını değerlendirerek, onlarca GB bedava internet ile ay boyunca internet erişiminin kesilmesi durumuyla karşı karşıya kalınmaması sağlanabilmektedir.

Turkcell Bedava İnternet Hilesi

Turkcell bedava internet hilesi teknikleri ile birlikte artık Turkcell’ in tüm faturalı ve faturasız hat aboneleri için sunduğu bedava internet kampanyalarından yararlanabilmek mümkün oluyor. Tarifesindeki internet paketinin yetmediği durumlarda ekstra paketler aramak isteyenler için Turkcell’ de birbirinden önemli kampanyalar bulunuyor. Turkcell aboneleri mevcut internet paketlerine ek olarak bedava internet paketi kazanarak, kesintisiz internet erişimi gerçekleştirmek üzere birbirinden önemli avantajlı kampanyalardan yararlanabiliyor. Bunların en başında da Turkcell Salla Kazan kampanyası gelmektedir. Turkcell tarafından yayınlanan “Turkcell Hesabım” uygulamasından bu kampanyayı kullanmak mümkündür. Turkcell Hesabım isimli uygulama Google Playstore veya AppStore mağazalarından ücretsiz olarak indirilebiliyor. Abonelik işlemlerinin cihazlardan kolayca yapılmasını sağlayan Hesabım uygulamasına giriş yapan aboneler, Salla Kazan menüsünü kullanabiliyor. Her hafta yenilenen Salla Kazan kampnyasına katılım hakkı ile onlarca GB hediye internet paketi kazanılabiliyor. Uygulamadaki Salla Kazan ekranında telefonu hafif şekilde sallayarak, günlük, haftalık ve hatta aylık bedava internet paketi kazanılabilmektedir.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi

Türkiye’ nin en büyük operatörü konumunda bulunan Türk Telekom içinde farklı bedava internet hilesi yöntemleri bulunmaktadır. Tüm Türk Telekom faturalı ve faturasız hat abonelerinin yararlanabildikleri bu hileler sayesinde kesintisiz internet erişimi sürdürülebiliyor. Mobil internet bağlantısının kesintiye uğramaması için Türk Telekom Sil Süpür kampanyası değerlendirilebiliyor. Türk Telekom Online İşlemler uygulamasından veya sitesinden “Türk Telekom Sil Süpür” kampanyasına katılım gerçekleştirilebilmektedir. Türk Telekom faturalı ve faturasız hat aboneleri Sil Süpür kampanyasına her hafta katılım gerçekleştirebilmektedir. Bu şekilde 2 GB’a kadar haftalık bedava internet paketi kazanabilme şansına sahip olabiliyor.

Vodafone Bedava İnternet Hilesi

Türkiye’ deki diğer tüm operatör firmaları tarafından yapıldığı gibi Vodafone tarafından da faturalı ve faturasız hat aboneleri için online kampanyalar sunuluyor. Bedava internet paketi kazanma fırsatı sunan bu kampanyalar bedava internet hilesiolarak kullanılabiliyor. Vodafone tarafından sunulan “Çarkı Çevir” kampanyasına Vodafone mobil uygulamasından katılım gerçekleştirilebilmektedir. Abonelik işlemlerini kolayca yapılmasını sağlayan Vodafone uygulamasındaki “Çarkı Çevir” ekranından katılım gerçekleştirilebiliyor. Her hafta yenilenen kampanya katılım hakkı çerçevesinde her hafta onlarca GB hediye internet kazanılabiliyor. Özellikle de her hafta 2 GB’ye kadar bedava internet paketi tüm Vodafone faturalı ve faturasız hat aboneleri tarafından kazanılabiliyor.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.