Bedava İnternet

Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2024

Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2024

Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Bedava internet veren uygulamalar 2020 yılında oldukça popüler hale geldi. İnternetin yaygınlaşmasıyla beraber her insanın cebinde internet uyumlu telefonlar dolaşmaya başladı. Özellikle sosyal medyanın da kullanımının artmasıyla insanlar internet veren uygulamaları yüklemek istiyor. Hangi cep telefonunu kullanırsanız kullanın operatör şirketine bağlı olarak uygulamalardan internet kazanabilirsiniz. Hangi operatörü kullanırsanız kullanın bedava internet fırsatlarını bir şekilde kullanabilirsiniz. Para vermeden operatörünüz üzerinden bedava internet 2020 kazanabilirsiniz. Üstelik siz internet kazanırken arkadaşlarınız da hediye internet fırsatından yararlanabilir. Spotify, instagram, whatsapp, twitter ve youtube en sık kullandığımız uygulamalar. Bu uygulamaları kullanırken çoğunlukla internet sınırını aşabiliyoruz. Sınırı aşınca ekstra internet paketi almak da kaçınılmaz oluyor. Fakat operatörünüzün sağladığı bedava internet veren uygulamaları yüklerseniz ekstra para harcamanıza gerek kalmaz. Bedava interneti doyasıya ve sınırsız şekilde kullanabilirsiniz.

Ücretsiz İnternet Kazanma

Mobil oyunlar en fazla internet çeken uygulamalardandır. Bu oyunlarda uzun zaman harcayan kişiler mutlaka bedava internetin peşine düşer. Farklı operatörlerin uygulamalarında bedava internet kazanma şansı yüksektir. Bu operatörlerden hangisi sizin kullandığınız operatörse uygulamayı indirin. Daha sonra bu uygulamanın içinde çark çevir, salla kazan gibi alanlar olur. Bu alanları kullanarak şansınıza göre internet sahibi olabilirsiniz. 100 megabayttan 5 gb’a kadar çok fazla internet sahibi olabilirsiniz. Bedava internet veren uygulamalar 2020 içinde verilen internetlerin genellikle süre sınırlaması olur. Örneğin bir haftalık bedava internet, bir aylık bedava internet gibi seçenekleriniz olabilir. İnternetsiz kaldığınız anlarda salla kazan 2020 denemesi yaparak hızlıca internet sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kazandığınız interneti istediğiniz uygulamada kullanmanız mümkündür.

Bedava internet kazanmak isteyenler tuttuğu takımın kazandığı maçlardan da faydalanabilir. Fanatiği olduğunuz takım gol attıkça internet kazanmak ister misiniz? Bunun için Turkcell firmasının goller cepte uygulamasını indirebilirsiniz. Goller cepte uygulaması App Store ve Google Play’de kolayca bulunup indirilebilir. Bu uygulamayı indirdikten sonra kampanyaya katılmanız ve tuttuğunuz takımı girmeniz yeterlidir. Bundan sonra bedava internete kavuşabilirsiniz.

Bedava internet veren uygulamalar 2020 içinde bir diğer uygulama da Bip uygulamasıdır. Turkcell firması Bip uygulaması 2020 kullandıkça kazan kullanıcılarına ücretsiz internet olanağı sunuyor. Bu uygulamada her ay kullanım durumunuza göre internet sahibi olabilirsiniz. Her ay attığınız sms durumuna göre haftalık 2 gb internet kazanmanız mümkündür. Haftalık 2 gb internet de oldukça iyi bir miktar olarak söylenebilir.

Hiçbir ücret ödemeden yalnızca bedava uygulama indirerek bedava internet sahibi olabilirsiniz. Cep telefonunuzdan bedava internet veren uygulamaları indirip bu uygulamalara giriş yaptığınızda ücretsiz internet sahibi olabilirsiniz.

Farklı GSM operatörlerinden hangisine sahip olduğunuz fark etmez. Her operatörde bedava internet veren uygulamalar vardır. Hem sevdiğiniz uygulamaları kullanmak hem de ücretsiz internet kazanmak oldukça kolaydır. Yaani uygulaması da bedava internet kazanabileceğiniz uygulamalardan biridir. Bu uygulama Google, Yandex gibi bir arama motorudur. Bu arama motorunu indirdikten sonra 10 gün içinde en az 20 arama yaparsanız bedava internet kazanabilirsiniz. Yaani uygulaması App Store ve Google Play’de sorunsuz çalışan bir uygulamadır. Uygulamayı kullanmaya başladıktan kısa süre sonra telefonunuzdan silmek istemeyeceksiniz. GNÇ uygulaması da bedava internet veren bir uygulamadır. Bu uygulamada Çatlat denilen bir alan vardır. Çatlat alanını haftada iki kere kullanarak doyasıya internete kavuşabilirsiniz. UpCall ismindeki uygulamayı telefonunuza indirdiğinizde de 1 gb internet kazanabilirsiniz.

Vodafone Yanımda çark, internet avcıları, Selfy sil süpür, Arayanı bil plus, Selfy, Sürpriz nokta gibi uygulamalarda bedava internet veren uygulamalardandır. Bu uygulamaları cep telefonunuza indirerek kolayca internet sahibi olabilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Selvi dedi ki:

  Güzel anlamlı

 2. Volkan dedi ki:

  Teşekkürler turkcell bedava İnternet veren uygulamalar çok işime yaradı

 3. Durmuş dedi ki:

  İyi uygulama bedava internet veren uygulamalar ile gerçekten bedava internet kazanıyorum güzel kampanya

 4. Çağrı Utlu dedi ki:

  Çok Teşekkür ederim gercekten işime çok yaradı bedava internet veren uygulamalar gercekten faydası dokundu

 5. Elif yayar dedi ki:

  Çok seviyorum böyle kampanyaları bedava internet veren uygulamalar muhteşem