Bedava İnternet

Bimcell bedava mesajlaşma

Bimcell bedava mesajlaşma

Bimcell bedava mesajlaşma

Türkiye’ nin en büyük süper market zincirlerinden birisi olan BİM tarafından, tüketicilere operatör hizmetleri de sunulmaya başlandı. Türkiye genelindeki tüm tüketicilerinin mobil hat kullanım ihtiyaçlarına avantajlı ve ekonomik fırsatlar sunma gayesi ile faaliyet gösteriyor. BİM tarafından Türk Telekom ile gerçekleştirilen anlaşma çerçevesinde, tüm Türkiye genelinde mobil hat kullanıcılarına BİMCell adı altında hizmet vermeye başladı. Birbirinden avantajlı ve ekonomik mobil hat paket ve tarifeleri ile daha özgür ve daha rahat bir kullanım gerçekleştirilmesine yardımcı oluyor. Özellikle de BİMCell bedava internet, dakika ve SMS paketleri ile kesintisiz kullanımın keyfinin tüm aboneleri tarafından değerlendirilebilmesi sağlanıyor. BİMCell bedava mesajlaşma paketleri ile de tüm BİMCell faturalı ve faturasız hat aboneleri kesintisiz SMS gönderim gerçekleştirebilme şansına sahip olabiliyor.

Her ne kadar hızla gelişen akıllı teknolojisi ile anlık mesajlaşma uygulamalarının SMS servislerinin yerini almaya başlamış olsa da, bu servisin kullanımı halen oldukça yüksekseviyedir. Tüm dünya genelinde kurumsal şirketlerin yanı sıra bireysel alanda da SM servislerinin etkin bir şekilde kullanımı gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle de tüm operatör firmaları tarafından abonelerine yönelik tamamen ücretsiz SMS paketi gibi özel paketleri sunmaktadır. Bu paketler arasında BİMCell bedava mesajlaşma paketi de bulunuyor. Tüm BİMCell faturalı ve faturasız hat abonelerinin tüm kısa mesaj gönderimlerini ücretsiz olarak yapabilmesine yardımcı olacak farklı bedava SMS paketleri bulunmaktadır.

BİMCell TL Yükle Hediye SMS Paketi Kazan Kampanyası

BİMCell tarafından sunulan hediye kampanyaları arasında faturalı ve faturasız hat aboneleri tarafından en fazla kullanılan kampanya TL yükleme kampanyasıdır. Faturasız BİMCell hat aboneleri tarafından bu kampanyaya hızlı ve kolay bir şekilde katılım gerçekleştirebilmektedir. Tüm BİMCell faturasız hat aboneleri, mobil hatlarına yapacakları TL yüklemesi ölçüsünde hediye SMS paketi olmak üzere internet paketi ve konuşma paketi sunulmaktadır. BİMCell bedava mesajlaşmapaketleri sayesinde yüzlerce bedava SMS kazanmak isteyen BİMCell faturasız hat abonelerinin TL yüklemesi yapması gerekmektedir. Bu çerçevede de tüm faturasız BİMCell aboneleri tarafından hatlarına yapacakları 25 TL ve üzeri TL yüklemelerinde anında 500 SMS hediye paket kazanabilme şansına sahip olabiliyor.

BİMCell TL yükle hediye SMS paketi kazanma kampanyası sayesinde her ay boyunca mevcut tarife ve paketlerde bulunulan SMS paketlerini kullanmadan, tüm kısa mesaj gönderimlerini bu sayede tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirebilme imkanı sunulmaktadır. Bu kampanyaya katılım gerçekleştirmek ve BİMCell bedava mesajlaşma hakkı kazanmak isteyen BİMCell faturasız hat abonelerinin 25 TL yükleme yapması gerekmektedir. Kampanya kapsamında BİMCell faturasız hat kullanıcılarının hatlarına 40 TL ve üzeri yükleme yapmaları durumunda ise 500 SMS kazanabilmesi mümkün olmaktadır. Aynı zamanda da 25 TL yüklemeye 500 SMS ile birlikte 1 GB hediye internet paketi de kazanılmış oluyor. Bununla birlikte 40 TL ve üzeri TL yüklemelerinde ise hediye SMS sayısı yine 500 olurken hediye internet paketi 2 GB’ye çıkmaktadır.

BİMCell Hoş geldin Hediye SMS Paketi

Türkiye’ nin her geçen gün hızla büyüyen ve genişleyen abone sayısına sahip olan operatörlerinden birisi olan BİMCell ile birlikte özgürce mesajlaşma hakkına sahip olunabilmektedir. BİMCell bedava mesajlaşma hakkına farklı kampanyalar aracılığı ile ulaşabilmektedir. Bunlardan birisi de hattını BİMCell’e taşıyan veya yeni BİMCell hat alan kullanıcılara yönelik yapılan hoş geldin kampanyasıdır. Bu kampanya çerçevesinde bedava mesajlaşma hakkı kazanmak isteyen kullanıcıların, abonelikleri tamamlandıktan hemen sonra otomatik olarak hatlarına tanımlanmaktadır. Bu sayede tamamen özgürce SMS servisi kullanımını gerçekleştirebilme şansına sahip olabiliyor.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.