Bedava İnternet

Türk Telekom – Avea Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Türk Telekom – Avea Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Telefon operatörleri; mobil cihazlar için uygun internet olanaklarını sunabiliyor. Uygun paketleri en makul ücretler karşılığında sağlamanın yanı sıra bedava internet seçenekleriyle de müşterilerini tatmin ediyor. İnsanların her işlemlerini internet üzerinden gerçekleştirdiği bir gereklilik olan mobil veri seçeneği; paketler dahilinde sunulabilmesinin yanı sıra aynı zamanda da hediye internet seçenekleriyle de sağlanabilmekte olan bir hizmet olarak öne çıkıyor. Cep telefonu kullanıcıları tarafından en sık talep edilen hizmet internet ve interneti bol olan paketler olarak ön plana çıkıyor. Türk Telekom – Avea bedava internet veren uygulamalar konusunda da müşterilerine gereken olanakları sunmasıyla da biliniyor.

Türk Telekom – Avea bedava internet veren seçeneklerden yararlanmak isteyen kullanıcıların; faturalı ya da faturasız hatlar için farklı seçeneklerden yararlanabilecekleri de söylenebiliyor. Türk Telekom – Avea bedava internet veren uygulamaları faturasız için gerekli kampanyalar şu şekilde sıralanıyor.

Türk Telekom – Avea Bedava İnternet Veren Uygulamalar Faturalı ve Faturasız Hatlar

Türk Telekom – Avea kullanıcılarının faturalı ya da faturasız hat kullanması göz önünde bulundurulmadan bedava internet seçeneklerinden yararlanmaları söz konusu olabilmektedir. Bu iki müşteri grubu için hat sahiplerinin bedava internet talepleri esnasında farklı yöntemleri uygulamaya koyabileceklerdir.

Türk Telekom Arayanı Bil Plus Hediye 1 GB İnternet Kampanyası Faturasız ve Faturalı Hatlar

Türk Telekom kullanıcılarının yöneldiği bir uygulama olan Arayanı Bil Plus Servisi; hediye internet desteğiyle de kullanıcıları memnun edebilmektedir. Bu servisi kullanacak olan tüm hat sahiplerinin 1 GB internet olanaklarından yararlanabilmeleri söz konusudur. Bu hizmetlerden yararlanmak adına kullanıcıların faturalı ya da faturasız hat kullandıklarına dair bir ayrım yapılmamaktadır.

Türk Telekom içerisinde aktif olan Arayanı Bil Plus Hediye 1 GB internet kampanyasından tüm hat sahipleri yararlanmaktadır. Faturalı ve faturasız hat sahipleri değişik işlemleri gerçekleştirerek; bu olanakları kullanabilmektedir. Bu servise aylık olarak üyelik işlemlerini gerçekleştiren kullanıcıların her hafta 1 GB internetlerine kavuşacaklardır. Arayanı Bil Plus uygulamasına 6 aylık üyelik işlemlerini gerçekleştirecek olan kullanıcıların ise aylık 1 GB bedava internet sahibi olacakları bilinmektedir. Bu imkanlardan yararlanmak için aylık abonelik yapmak ve haftalık 1 GB hediye internet kazanmak isteyen kullanıcıların PLUS yazarak 7066’a iletmeleri yeterli olacaktır.

Siri ile Lira Paylaşan Herkese 500 MB Hediye Faturalı ve Faturasız Hatlar

Türk Telekom müşterilerinin faturalı ya da faturasız hat kullanmaları halinde bedava internet seçeneklerinden yararlanabilmeleri söz konusudur. Bu tip kampanyalar içerisinde Siri ile lira paylaşma işlemini gerçekleştirecek olan kişilere verilecek olan 500 MB olarak bilinecektir. Bu kampanya içerisinde Türk Telekom Online İşlemler kullanılacak gerçekleştirilebilecektir. Siri kullanılarak giriş yapılacak olan söz konusu uygulamadan herhangi bir kullanıcıya lira gönderim işlemini gerçekleştirmek hediye internet fırsatını sağlayabilecektir.

Türk Telekom tarafından kazanılan 500 MB; 24 saatliğine kullanılabilecektir. Ancak bu hediye internet olanağı ilk kez Siri ile lira transferi yapan kişilerin yararlanabileceği bir durumdur. Aynı zamanda da bu transferin masrafları da göndericinin bakiyesinden kesilmektedir. Gönderim masrafları; 1 ile 9 lira arasında olması halinde 1.39 TL; 10 ile 20 TL arasında olması

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası ile Hediye İnternet

Türk Telekom operatörünün mobil uygulaması olarak bilinen Türk Telekom Online İşlemler içerisinde her hafta sürpriz hediyeler hat sahiplerine sunulmaktadır. Haftada bir kez kullanılabilecek olan Sil Süpür seçeneği sayesinde de tüm kullanıcıların 30 GB’a kadar hediye internet kazanma şansı bulunmaktadır. Bu hizmetlerden hem faturalı hem de faturasız hat sahipleri yararlanabilecektir.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.