Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava WhatsApp Paketi

Türk Telekom Bedava WhatsApp Paketi

Türk Telekom’un anlık mesajlaşma kampanyası ile, her an her yerde internet olmasa dahi mesajlaşma fırsatını yakalayın.İletişiminiz hiç kopmadan her yerde kullanabileceğiniz bu eşsiz tarife için bir Türk Telekom Selfy faturalı hat kullanıcı olmanız gerekmektedir. Türk Telekomun gençlik uygulaması olan Selfy üyesi olmayan Türk Telekom Kurumsal tarife kullanıcıları da bu fırsattan yararlanabilmektedir. Kurumsal tarifenin bir avantajı da bu uygulamayı 1 yıl boyunca ücretsiz kullanabilmektedir.

Türk Telekom Selfy üyesi kullanıcılar için WHATSAPP yazıp 4545′e göndermeleri, kurumlar tarifeye sahip kullanıcılar için ise, ÜCRETSİZ yazıp 5555‘e göndermeleri yeterli olacaktır.Böylece ücretsiz bir şekilde anlık mesajlaşmanın ve iletişim ağının hiç kopmayan bir üyesi olmanın tadını çıkartabileceksiniz.

Yurt içi ve yurt dışında ücretsiz mesajlaşma, fotoğraf ve görüntü paylaşımına imkan sağlayan bu kampanya ile, bir çok ülkede de internet olmadan iletişimde kalabileceksiniz. Dünya’nın bir çok yerinden anlık mesaj gönderebilir, istediğiniz her kişi ile iletişim kurabilirsiniz. Kampanya detayları sizler için aşağıda belirtilmiştir. 

Bedava Whatsapp Paketi ve Detayları

Bedava Whatsapp uygulaması, Türk Telekom Selfyüyelerinin faturalı hatta üye olanlar için ücretsiz bir uygulama olarak kullanılmaktadır. Ancak Selfy üyesi olan faturasız hat sahipleri de bu fırsattan yararlanabilmektedir. Yalnız kampanyaya dahil olmaları halinde yapmaları gereken tek şey, faturasız hatlarına 25 TL her ay tek sefer olmak üzere yükleme yapmalarıdır. Faturasız SElfy kullanıcıları için bu kampanya belirli bir ücret dahilinde gerçekleştirilebilmektedir. Her ay yüklemesi yapılan 25 TL ile Whatsapp paketini her yerde ve internet olmadan da kullanmanın keyfine varabilmektedir.

Faturalı Selfy kullanıcıları için ise başka Bedava Whatsapp kampanyasını kullanmak için, 1 GB veya üzerinde her şey dahil bir internet paketine sahip olmaları gerekmektedir. 1 GB ve altı kullanım üyeliklerinde Bedava Whatsapp uygulaması kullanılamamaktadır.

 Türk Telekom Bedava WhatsApp İçin Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Bedava Whatsapp paketi için dikkat edilmesi gereken bazı durumlar bulunmaktadır. Bu kampanya sadece anlık yazışma, görüntü ve video paylaşımlarını kapsamaktadır. Bu kampanya dahilinde anlık sesli ve görüntülü konuşma bulunmamaktadır. Whatsapp üzerinden yapacağınız sesli ve görüntülü konuşmaların kendi internet paketinizden kullanılacağını bildirmekte yarar vardır. Eğer bir internet paketiniz bulunmuyor ise hattınızda bulunan TL miktarınızdan eksileceğini de unutmayınız.

Bedava Whatsapp kampayasını sadece mesajlaşma ve dosya paylaşımları açısından ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Kurumsal Türk Telekom üyeleri ve faturalı Selfy tarifesine sahip kullanıcılar bu kampanyadan 1 yıl boyunca ücretsiz olarak yararlanabilmektedir. Yurt içinde sınırsız bir kullanım hakkı tanıyan bu kampanya için yurt dışında ise belirli bir sınırlama getirilmiştir. Yurt dışı kullanımlarında kurumsal müşterilere 20 MB Selfy üyelerine ise 50 MB’a kadar sınır getirilmiştir.  Bu kullanım sınırı aşıldığında kullanıcıların kendi tarifelerine bir fiyatlama yansıyacağı da hesaba katılmalıdır. 

Bedava Whatsapp kullanıcıları yurt dışında belirli ülke sınırları içerisinde bu tarifeyi kullanabilmektedir. Anlaşma dışında herhangi bir ülke sınırları için bu tarife kullanımı gerçekleşmeyecektir. Yurt dışında kullanıma açık olan ülkeler; ABD, Andora, Arnavutluk, Almanya, Avusturya, Belçika, Belarus, Bosna, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Hırvatistan, Hollanda, İngiltere, İrlanda, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda, Karadağ, Litvanya, Lichtenstein, Letonya, Lüksemburg, Macaristan, Makedonya, Malta, Moldovya, Monako, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, San Marino, Sırbistan, Slovakya, Slovenya, Vatikan, Yunanistan, Rusya, Ukrayna, Suudi Arabistan, Kuveyt, Bahreyn ve KKTC’ dir.

Bedava Whatsapp Uygulaması, Türk Telekom üyelerine sunulmuş eşsiz bir fırsattır. Özellikle gençlerin kullandığı tarife olan Selfy ile  hem iletişimin hem de sosyal dünyanın bir parçası olmayı sürdürebileceksiniz. Sosyal hayatınıza hiçbir engel koymadan hem yurt içi hem de yurt dışında haberleşmenin tadını çıkartabilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. elif dedi ki:

    Cok guzel