Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell her yıl olduğu gibi bu yıl da bir çok kez kampanyalar düzenleyerek bedava internet fırsatları vermiştir. Kampanyalara katılımlarda müşterilerini zorlamayacak ve kolaylıkla sahip olacak koşullar getirmiştir. Bununla birlikte bir çok kampanyasında her hangi bir koşul bulunmamaktaydı. 2020 yılının başlarında bir çok kampanya duyurusu yapan Turkcell sayesinde 2020 yılını bol internetli bir yıl olacağını düşünmekteyiz.

Turkcell müşterilerine 1 GB’dan 15 GB’a kadar bedava internet vermiştir. En çok bedava internet paylaşımını kendi uygulamaları olan Bip, GNC ve Salla Kazan ile dağıtmıştır. Turkcell en güzel imkanları arasında bir kampanyaya dahil olduğunuzda farklı bir kampanyadan da yararlanabiliyor olmanızdır.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyası Yaani Uygulaması

Turkcell geliştirmekte olduğu arama motoru Yaani tanıtım ve insanların kullanımını arttırabilmek için düzenlemiş olduğu katılama katılım oldukça kolaydır. Yapacağınız işlem Google Play Store veya App Store giriş yaptıktan sonra arama kısmında Yaani uygulamasını cihazınıza kurmanızdır. Bu kampanya dahilinde aylık olarak 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Uygulamadan gelecek hediye internetiniz konusunda size kısa mesaj gelecektir ve kullanmaya başlayabileceksiniz. Yaani uygulamasını akıllı telefonlarınızın yazılımları iOs 4.1 Üzeri olması ve Android cihazlarınızın en az 4.0 olması gerekmektedir.  Uygulamayı kullanırken bedava interneti kazanabilmeniz için mobil verinizle internet uygulamasını bir kez kullanmanız gerekmektedir. Wifi ile kullanırsanız hediye internetiniz gelmeyecektir.

Turkcell Dergilik Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell müşterileri Hesabım uygulamasında bulunan Salla Kazan Kampanyasına bir hediye daha eklenerek Dergi-Gazete indirmenizi ücretsiz yapacak hediye vermektedir. Bu hediye sayesinde ücretsiz 1 Ay boyunca dergi ve gazete indirebilirsiniz. Bu hediyenin yanında sürpriz bir hediye daha verilmektedir. Dergilik Bedava İnternet Paketi 5GB olup datanız dolduğunda size bilgilendirici kısa mesaj gelecektir. Türkiye’de bulunan tüm gazeteleri ve dergileri ücretsiz olarak indirmenize yardımcı olacaktır.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Bedava 2 GB İnternet Kampanyası

Turkcell faturalarınızı bankanıza otomatik ödeme talimatı verdiğiniz taktirde 2 GB bedava internetten yararlanabileceksiniz. Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için biraz şanslı olmanız gerekmektedir. Turkcell 150.000 Aylık kişiyle sınırlama koymuştur. 1 Aylık paketiniz bittiğinde faturanızın ekstra paketi mevcut değilse eğer normal tarifenizden faturanıza ek ücret yansımaktadır. Bu hediye paketini ailenizden bir kişiye devir edemezsiniz.

Turkcell GNÇ Turkcell Çatlat Kazan 2020 Bedava İnternet Kap

Turkcell’in güncellemiş olduğu GNÇ uygulaması sayesinde haftada 2 kez ücretsiz internet kazanma şansına sahip olabilirsiniz. GNÇ uygulama cihazlarınızda kurulu olması gerekmektedir eğer kurulu değilse Google Play Store veya AppStore üzerinden indirebilirsiniz. Buralarda programı bulamadıysanız eğer turkcell web sitesine giriş yaparak gnctrkcll araması yaptığınızda oradan indirebilirsiniz.  Uygulamanın kullanımı oldukça kolaydır. Uygulamaya giriş yaptığınızda karşınıza gelen yumurtayı haftada 2 kez çatlatarak bedava internet paketleri kazanabilirsiniz.

Turkcell kendi abonelerine sunduğu Bip Messenger uygulaması ile yine kendi aboneleri kazanmaya devam ediyor. Turkcell kullanıcısı olmak ayrıcalıktır. Gelelim Turkcell bedava paketlerine, sizlerde eminim ki burada yer alan paketler sayesinde bir çok bedava internet paketini bizler ile birlikte bilgilenerek yapacaksınız.

Turkcell ve bugüne kadar sunduğu bütün paketler sayesinde hemen hemen bu sürece kadar hep Turkcell bedava internet kullandım. Şuan için Turkcell’in bizlere verdiği Turkcell bedava internet paketlerini sizlerde daha önceden hiç denemediyseniz ve ilk defa yapacaksanız o zaman aşağıdaki listeye bir göz atın. Bip Messenger İnanın böyle imkanı dünyanın hiç bir yerindeki operatörler bile sunmaz. Düşünebiliyor musunuz, Turkcell hem bize kullanabilmemiz için bir uygulamaya yapıyor ve bunu bizimle ücretsiz olarak paylaşıyor hemde üstelik bu uygulamayı kullanan kişilere de bedava internet veriyor.

Evet yanlış duymadınız, Turkcell’in bizler için Google Play, App Store ve Windows Phone Mağazalarından ücretsiz olarak telefonlarımıza indirerek hızlı bir şekilde Bip Messenger uygulamasını indirebilir ve sizlerde bedava internet paketlerini kazanabilirsiniz. Bip uygulamasını indiren bir çok kişi bedava internet kazanıyor, hemen sizlerde daha önceden bu paketi yapmadıysanız bu paketten faydalanmayı unutmayın.

Turkcell Bedava internet Veren Uygulamalar

Bip Messenger İnanın böyle imkanı dünyanın hiç bir yerindeki operatörler bile sunmaz. Düşünebiliyor musunuz, Turkcell hem bize kullanabilmemiz için bir uygulamaya yapıyor ve bunu bizimle ücretsiz olarak paylaşıyor hemde üstelik bu uygulamayı kullanan kişilere de bedava internet veriyor. Evet yanlış duymadınız, Turkcell’in bizler için Google Play, App Store ve Windows Phone Mağazalarından ücretsiz olarak telefonlarımıza indirerek hızlı bir şekilde Bip Messenger uygulamasını indirebilir ve sizlerde bedava internet paketlerini kazanabilirsiniz. Bip uygulamasını indiren bir çok kişi bedava internet kazanıyor, hemen sizlerde daha önceden bu paketi yapmadıysanız bu paketten faydalanmayı unutmayın.

Gollercepte Bitti mi sandınız? Turkcell biz fanatik olan taraflar için sunduğu Gollercepte uygulaması sayesinde hem takımımızı desteklememiz konusunda yardımcı oluyor, hemde takımımız hakkında güncel haberleri takip edebileceğimiz bir ortam oluşturuyor hemde bunlar yetmezmiş gibi bizlere günlük 500MB bedava internet veriyor. Gollercepte uygulaması ile sizlerde 2016 yılında Gollercepte uygulaması sayesinde Turkcell bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Bedava internet paketlerini kazanmak istiyorsanız hadi bir diğer kampanyaya bakalım mı? Yoksa yeter mi bu kadar paket?

Turkcell Toplantıdayım Sadece faturalı abonelerin faydalanabileceği 1 haftalık 1GB bedava internetpaketinden kazanmak istiyorsanız ve hattınız Turkcell faturalıysa hemen hiç durmadan Google Play veya App Store üzerinden telefonlarınıza Turkcell Toplantıdayım uygulamasını indirebilirsiniz. Turkcell toplantıdayım uygulamasını indirerek turkcell bedava internet paketi kazanmayı unutmayın. Sürekli güncellenen kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız da Turkcell resmi internet sitesini ziyaret etmeyi unutmayın.

Turkcel Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcel bedava internet 2020 paketlerinden faydalanmak istiyorsanız ve sizlerde Turkcel’in yeni paketlerine göz atmak istiyorsanız bunun için Turkcel Bip Messenger uygulamasını kullanmanız gerekmektedir. Turkcel Kim 1GB İster? kampanyası sayesinde sizlerde toplamda haftalık 1GB bedava internet paketini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcel bedava internet paketinin yapmanın bir diğer yolu ise Turkcel Hesabım uygulamasında halen geçerliliği devam etmekte olan Turkcel Salla Kazan hediyesidir. Turkcel salla kazan bedava internet ile birlikte hattınıza sistem tarafından otomatik bir şekilde hediye paketin tanımlanmasını sağlayın. Salla kazan bedava internet paketi için Hesabım uygulamasında giriş yaparak buradaki Salla Kazan seçeneğine dokunup telefonunuzu bir kere sallamanız durumunda birçok hediyeden biri kazanabilirsiniz.

Turkcell Ücretsiz İnternet Paketi 2020

Turkcell’de her yöne ve sadece Turkcellilere olmak üzere birçok SMS pakedi bulunmaktadır. Kamu1000SMS tarifesini 5 TL karşılığında her yöne 1000 SMS almak için KAMU SMS yazıp 2222’ye mesaj gönderebilirsiniz.Büyük SMS pakedi, Turkcellilere 2500 SMS, tüm operatörlere 250 SMS olmak üzere toplamda 2750 SMS hakkı tanımaktadır. Bunun için ödemeniz gereken ücret aylık 13 TL’dir. BUYUK SMS yazıp 2222’ye SMS göndermeniz gerekmektedir.Süper SMS olarak adlandırılan pakette 10.000 SMS Turkcellilerle, 1000 SMS’te tüm operatörlere mesaj gönderebilirsiniz. SUPER SMS yazıp 2222’ye mesaj gönderin. Aylık 14 TL karşılığında bu pakedi satın alabilirsiniz. Satın aldığınız bu paketlerdeki kullanım hakları bir sonraki aya devredilememektedir.

Turkcell 5 GB Bedava İnternet Genc Turkcell Kampanya Detayları

Turkcell tarafından sadece Turkcell aboneleri için sunulmuş olan Turkcell 5 gb bedava internet genc turkcell kampanyası, bedava internet kullanabilmek için oldukça avantajlıdır. Ancak sunulmuş olan bedava interneti kullanabilmek için akşam 22:00 ile sabah 06:00 saatleri arasında aktif olmanız gerekmektedir. Belirtilen saatler dışında yapılan internet harcamaları, söz konusu olan 5 GB bedava internet paketi kapsamında yer almamaktadır. Buna göre ek ücretlerin yansıyabileceğini göz önüne almak ve belirtilen saatler içerisinde internet paketlerini kullanmak oldukça önemli hale gelmektedir. Kampanyaya katılabilmek için ise sunulmuş olan GNÇ Süper Yıllık ya da GNÇ Süper Paketi üzerinden seçim yapmanız gerekir. Söz konusu olan abonelik paketlerinden birisini seçerek, bedava internet paketini kendi hattınıza yükleyebilirsiniz. İnternet hattının yüklenmesinin ardından da otomatik olarak SMS yolu ile bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Yapılacak olan bilgilendirme mesajı sonrasında belirtilen saat aralığında 5 GB hediye internet paketinizi kullanabilirsiniz.

Turkcell Dergilik 2 GB Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Genel olarak internet ya da dakika gibi hediye paketler için, SMS yolu ile başvurular yapılmaktadır. Ancak fatura yansıma ya da ek ücret talebinin yer almamış olduğu turkcell dergilik 2 gb bedava internet paketi başvuruları, SMS yolu ile gerçekleşmiyor. Öncelikle bedava internet paketi kampanyasından yararlanabilecek olduğunuz son tarih 30 Mart olarak geçiyor. Başvuruyu yapabilmek için dergilik uygulamasını mobil cihazlarınıza yüklemeniz ve ücretsiz şekilde uygulamaya giriş yapmanız gerekmektedir. Söz konusu olan dergilik uygulamasını telefonunuza indirebilmek için ise App Store ve Play Store üzerinden yardım alabilirsiniz.

Bunların yanı sıra Turkcell resmi sayfası üzerinden de dergilik uygulamasını cihazlarınıza sorunsuz şekilde indirebilmeniz mümkündür. Dergilik uygulamasına Turkcell resmi site adresi üzerinden ulaşmak için ise ilk olarak ana sayfaya gelmeniz ve oradan Faturalı Hat kısmına girmeniz gerekir. Faturalı hat kısmından Cepten İnternet kategorisine gelmeniz ve daha sonrada açılan sayfanın sağ kısmından ilgili hediye paketine erişmeniz yeterlidir. Paket detayı hakkında detaylı bilgi alabilecek olduğunuz kısımda, aynı zamanda dergilik uygulamasını Turkcell üzerinden sorunsuz şekilde indirmeniz de mümkündür. İndirme işleminin ardından hediye internet paketine başvurma işlemini sorunsuz şekilde tamamlayabilirsiniz.

Turkcell Dergilik 2 GB Bedava İnternet Paketi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Belirli tarih aralığı için geçerli olarak abonelere özel sunulmuş olan turkcell dergilik 2 gb bedava internet paketi aynı zamanda sadece yurtiçi kullanımlar için geçerlidir. Bunun yanı sıra daha önce paketten yararlanmış olan aboneler, yeniden yararlanmak istediğinde kampanyadan faydalanamaz. Kısacası tek kullanım özelliği ile geçerli olan bedava internet paketi, aynı zamanda 7 gün yani bir hafta süre içerisinde kullanılması gerekmektedir. Dergilik uygulaması indirilmesinin ardından mesaj ile bilgilendirme yapılmakta ve bu bilgilendirme sonucunda hediye internet paketinizden faydalanmanız mümkün olmaktadır.

Turkcell Upcall Bedava İnternet Kampanyası Başvurusu

Hayatınızı kolaylaştıracak ve farklı sistemler ile güvenliğinizi sağlayacak olan turkcell upcall bedava internet kampanyası için başvuru süresince, form veya SMS gibi yöntemler yer almamaktadır. Sadece Turkcell tarafınca sunulmuş olan Upcall uygulamasını akıllı mobil cihazlarınıza indirmeniz ve uygulamayı aktif olarak kullanmanız gerekmektedir. Bedava internet kampanyasına başvurmak ve uygulamaları indirebilmek için ise App Store veya Play Store’u ziyaret etmeniz yeterlidir. Çeşitli internet sitelerinde sunulan özel linkleri kullanmanız ve bu linkler üzerinden uygulamaları indirmeniz, güvenlik açısından tavsiye edilmemektedir. Uygulamaları resmi site üzerinden indirebilmek için ise şu linklerden yararlanabilirsiniz:

Turkcell Upcall Bedava İnternet Kampanyası İptal Edilir mi?

Belirli bir süre için geçerli olan turkcell upcall bedava internet kampanyası süresi dolduğu takdirde, otomatik olarak sistem tarafınca iptal edilmekte ve geçersiz olmaktadır. Ancak uygulamanın indirilmesi internet paketinin tanımlanmasının ardından paketin iptal edilmesini isteyebilirsiniz. Bedava internet paket kampanyasının iptal edilmesi mümkündür. Paketi iptal edebilmek için ise direkt olarak Turkcell müşteri hizmetlerine ulaşmanız gerekmektedir. Turkcell müşteri hizmetlerine ulaştığınız takdirde paketin iptal edilmesini istediğinizi belirtmeniz, iptal onayının yapılması için yeterlidir. Sadece Turkcell abonelerine özel şekilde sunulmuş olan Upcall bedava internet kampanyası, 2019 yılının sonuna kadar sorunsuz şekilde kullanılabilmektedir. Sürekli olarak farklı uygulamalar üzerinden hediye internet paketi sunmakta olan Turkcell, internet paketleri dışında hediye SMS ve dakikalar ile birlikte daha fazla avantaj sağlamanızı mümkün kılıyor.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Güney dedi ki:

    Kampanyalar harika