Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamaları 2024

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamaları 2024

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamaları 2020

Turkcell en fazla bedava internet veren operatör olarak adlandırılabilir. İnternetin en iyi kalitede ve süper hızda çalışması nedeniyle Turkcell hat kullanan birçok insan vardır. Ülkemizde verimli internet hizmeti almak isteyen herkes Turkcell kullanır. Bu nedenle internette vakit geçirmek keyifli hale gelir ve zamanın nasıl geçtiğini bilemeyiz. Eğer sizde internette çok fazla zaman harcayan biriyseniz kısa zamanda internetiniz biter. Paketinizin günü gelmeden internetiniz bitiyorsa Turkcell bedava internet veren uygulamaları 2020 yılında indirebilirsiniz. Google Play ve App Store içinde bedava internet veren uygulamalar indirerek ücretsiz internete kavuşabilirsiniz. Diğer operatörlerde de bedava internet alabilirsiniz. Fakat bu hizmet en fazla Turkcell’de vardır.

Turkcell Hediye İnternet Kampanyaları

Öncelikle eğer hattınız başka bir GSM operatöründeyse Turkcell’e taşıyarak bedava internet kazanabilirsiniz. Bu durum yeni hat alanlar için de geçerlidir. Bunun dışında Turkcell kullanıcılarının bildiği Salla Kazan uygulaması en avantajlı bedava internet uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde aniden internetiniz biterse bile kolayca internet sahibi olabilirsiniz. Salla Kazan uygulamasından faydalanabilmek için telefonunuza uygulamayı indirin. Daha sonra giriş yapın. İnternet kazanma kısmına gelerek telefonunuzu sağa sola ya da aşağı yukarı sallayın. Rastgele herhangi bir internet paketi size ücretsiz gelecektir. Bu uygulamada 10 gb’a kadar internet kazanan insanlar bile vardır. Üstelik bu interneti kullanma süreniz de bir haftalık. Yani bir haftalık tatile gittiğinizde Salla Kazan yaparak kendi internetinize ek internet kazanabilir, rahatça uygulamalarda dolaşabilirsiniz.

Turkcell bedava internet veren uygulamaları 2020 oldukça popüler oldu. Sırf ücretsiz internet kazanabilmek için Turkcell’e geçen kişiler de var. Bedava internet sahibi olduğunuzda size denk gelen datayı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Arama motorları, sosyal medya uygulamaları ve daha nicesine bu internetle girebilirsiniz.

 Turkcell bip kullan bedava internet kazan

Gelelim BİP uygulamasına! Bip uygulaması ile 2 gb internet sahibi olmak çok kolaydır. Bip kullan kazan ile mesajlaştıkça ya da arama yaptıkça internet kazanabilirsiniz. Telefonu ne kadar çok kullanırsanız o kadar çok size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Eğer hedef takviminizi yakalarsanız BİP uygulaması ile haftalık 2 gb interneti kolayca kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kullanım yoğunluğunuza dikkat etmektir. Turkcell BİP uygulması bedava internet ile her an ücretsiz interneti kullanabilirsiniz. Ayrıca BİP uygulamasına arkadaşlarınızı davet ederseniz ve onlar da daveti kabul ederse de internet kazanabilirsiniz. Davet gönderdiğiniz beş kişi uygulamayı yükler ve kullanmaya başlarsa 1 gb, on kişi uygulamayı yükler ve kullanırsa 2 gb ücretsiz internet almanız mümkündür.

Turkcell fanatiklerin her an maçları takip edebilmesi, maç yorumları yapabilmesi için de bir uygulamaya sahip. Goller cepte uygulamasını indirerek Turkcell’in bedava internet fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Bu uygulamada fanatiği olduğunuz takım gol attıkça size özel bedava internet kampanyaları cebinize yüklenir.

Turkcell toplantıdayım uygulaması da bedava internet veren uygulamalardan biridir. Bu uygulamayı toplantı takviminize bağlayarak sizi arayan kişilere toplantıda olduğunuzu bildirebilirsiniz. Aynı zamanda uygulamaya üye olan kişilere de bir haftalık 1 gb bedava internet fırsatı 2020 verilir.

Turkcell statune uygulaması telefonunuzu açamadığınız durumlarda imdadınıza yetişiyor. Arayan kişilere ne yaptığınızı söyleyen ve böylece sizi zahmetten kurtaran uygulama indirildiğinde bedava internet hediye ediyor. Statune ile bir hafta ücretsiz internet kazanmak sizin elinizde!

Gördüğünüz gibi Turkcell bedava internet veren uygulamaları 2020 oldukça fazla. Bu uygulamalar diğer operatörlerle kıyaslandığında Turkcell açık ara farkla önde gidiyor. Üstelik hızı kesilmeyen ve kalitesi düşmeyen internet de burada! Turkcell fırsatlarından yararlanmak için sizde hattınızı Turkcell’e taşıyın ve uygulamaları özgürce indirerek bedava internet kazanın.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. Dilara dedi ki:

  Internet kazan Turkcell uygulamalardan internet kazanıyorum

 2. mehmet dedi ki:

  Harika uygulama tesekkürler

 3. Mustafa dedi ki:

  Çok güzel turkcell İnternet veren uygulamalar

 4. Vedat sevgi dedi ki:

  Cok Harika bir uygulama Turkcell bedava internet

 5. Vedat sevgi dedi ki:

  Güzel uygulama internet kazandıran uygulamalar harika

 6. Vedat sevgi dedi ki:

  İnternet geldi Turkcell bedava internet uygulamaları muhtesem

 7. Vedat sevgi dedi ki:

  On numara Turkcell bedava internet veren uygulamalar sayesinde bedava internet kazanıyorum

 8. Sude dedi ki:

  Çok iyi harika bedava internet

 9. Saliha karaman dedi ki:

  İnternet çokşartbuzamanda teşekkürler