Bedava İnternet

Turkcell Bip Tatil Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Bip Tatil Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell bip uygulaması zaman zaman dolgun bir şekilde internet paketleri hediye etmektedir. Okulların tatil dönemleri yaklaşmasıyla beraber Bip uygulamasıyla bedava internet paketleri kazanabilirsiniz. Yapmanız gerekenlerin en başında Bip uygulamasını mobil cihazlarınızın marketlerinden ücretsiz bir şekilde indirmeniz gerekmektedir. 2019 yılında Turkcell öğrenci müşterilerinin instagram üzerinden yorumlar yapılarak kampanyanın başlatılmasını sebep olmuştur. Bip uygulamasını daha önce telefonunun da kurulu olmayan müşterilerine yönelik ekstra olarak 1 GB bedava program kurma ödülü vermektedir.

Turkcell BiP uygulaması arkadaşlarınızla mesajlaştıkça hediye internet MB’ları kazanma fırsatı vermektedir. 5 Gün boyunca arkadaşlarınızla en az 10 kez konuştuğunuzda bedava olarak 1 GB internet paketi hattınıza tanımlanacaktır. Hattınıza tanımlanan internet paketlerini Turkcell Hesabım uygulamasından kontrol edebilirsiniz ve kalan kullanım haklarınızı takip edebilirsiniz.

Turkcell Bip İle Ara 10 GB Bedava İnternet Kazan

Turkcell Bip uygulamasını aktif olarak kullanan müşterilerine bir ay boyunca 30 farklı arkadaşınızı aradığınızda uygulama sayesinde hattınıza 30 gün boyunca kullanabileceğiniz 10 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Bip 2019 Hediye Avı

Turkcell geliştirmiş olduğu Bip uygulamasında bulunan hediye avı servisi sayesinde bir çok kez bedava internet kazanabilirsiniz.  Hediye avından yararlanabilmeniz için Bip uygulamasında Hediye Avı bölümüne kayıt olmanız yeterli olacaktır. Hediye avı uygulaması toplayacağınız kutuları açtığınızda sürpriz hediyelerle karşılaşırsınız.

Turkcell Bip Uygulamasına Arkadaşını Çağır İnternet Kazan

Turkcell Bip uygulamasını kullanımını arttırmak için düzenlemiş oldukları sistem doğrultusunda hediye internet kazanabilirsiniz. Hediye internet kazanabilmek için Bip uygulamasını 5 arkadaşınızı davet etmeniz gerekmektedir. Davet ettiğiniz arkadaşlarınız uygulamayı kullanmaya başladığında 1 GB bedava internet kazanacaksınız. Arkadaşlarınızla görüşmeleriniz devam ettiği süre zarfında bir çok kez ücretsiz internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Bip Uygulamasıyla İnternet Kazan

Turkcell Bip uygulamasını sürekli olarak aktif kullanım sağlayan müşterilerine harcadıkları kadar kazanma fırsatı vermektedir. Ay içerisinde bip uygulamasında harcadığınız kadar internetinizi bir sonraki ay hesabınıza ekleyecektir. Bunun için günlük olarak bip uygulamasını kullanmanız gerekmektedir.  Bip uygulamasını ilk 250 mesaj gönderimi yaptığınız taktirde hesabınıza her hangi bir koşulsuz olarak 1 GB internet hediye gelecektir ve bunu sadece Bip Uygulamasında kullanmanız istenmeyecektir.

Turkcell Bip Uygulaması Yarışma İle İnternet Kazanma

Turkcell Bip uygulaması haftalık olarak düzenlediği ücretsiz katılım sağlayabileceğiniz bilgi yarışmaları sayesinde haftalık bedava internet paketleri kazanabilirsiniz. Bilgi yarışmasına katılabilmeniz için Bip messenger uygulamasına giriş yapınız. Sağ üst bölümde bulunan keşfet butonuna tıklamanız ve gelen arama bölümden Kim 1 GB İster? Sözcüğünü aratmanız gerekmekte. Arama yaptığınızda karşınıza çıkan butona tıklayınız.  Karşınıza “Yarışmaya Başla” ifadesi gelecektir. Turkcell’in hazırlamış olduğu sorulara doğru cevaplara vererek bir hediye kazanabilirsiniz. Hediyeler arasında bedava internet bulunmaktadır.

Turkcell Bip Uygulamasını Kullan 1 GB Bedava İnternet Kazan

Uzun yıllardır Turkcell müşterilerinin faydalanabileceği ve bip uygulamasını kullanıyorsanız kaçırılmayacak bir kampanya ile 1 GB Bedava İnternet kazanabilirsiniz. Bip uygulamasını kullanıma başladıysanız eğer telefonunuzdan kısa mesaj ile “ARTI 1GB BiP” mesajını turkcell’in numarası olan “2222” gönderdiğinizde hattınıza her yerde kullanabileceğiniz 1 GB internet paketi yüklenecektir.  1 GB bedava internet hattınıza yüklendiğinde size bilgilendirici mesaj gelecektir ve Turkcell Hesabım uygulamasından kalan bakiyenizi takip edebilirsiniz.

Turkcell Bip Uygulamasıyla Mesajlaş 1 GB Bedava İnternet Kazan

Turkcell Bip uygulamasını telefonunuza kurdunuz ve uygulama sayesinde arkadaşlarınızla mesajlaşmaya başladığınızda ilk kullanımızdan itibaren 5 arkadaşınızla mesajlaştığınızda hattınıza bir hafta boyunca kullanabileceğiniz 1 GB Bedava İnternet Paketi eklenecektir.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Hakan dedi ki:

  Turkcell’i seviyorum her zaman bedava kampanyaları oluyor müşteri odaklı çalışmaları harika bedava internet seçenekleri çok var müthiş bir şey…

 2. Selin dedi ki:

  Bip uygulamasını indirdiğimden beri sürekli bedava internet kazanıyorum bazen interneti bitiremiyorum bile teşekkürler Turkcell

 3. Ahmt dedi ki:

  Turkcell in birçok bedava internet verdiği bip uygulaması harika her zaman bedavaya internet veriyor tavsiye ederim

 4. Ahmet dedi ki:

  Turkcell in birçok bedava internet verdiği bip uygulaması harika her zaman bedavaya internet veriyor tavsiye ederim