Bedava İnternet

Turkcell Dergilik 1 GB Bedava internet

Turkcell Dergilik 1 GB Bedava internet

Ramazanın en başından başlayarak tüm müşterilerine özel internet paketleri kampanyaları hakkında gereken bilgileri paylaştı. Ramazan ayına özel kampanyaların dışında gerekli olan bazı tanıtımlar için de ayrıca Turkcell dergilik bedava internet paketi hediye ediyor. Turkcell’e abone olan müşterilerin aldıkları tarifelerin içerisinde Turkcell dergilik 1gb bedava internet paketi özelliklerinin de olduğunu görmüşlerdir.

Her zaman yaptığı kampanyaların dışında Turkcell bu uygulamayı kullanmak için müşterilerine Turkcell dergilik 1gb bedava internet paketi de vermektedir. En büyük gsm şirketi olan Turkcell müşterilerine Turkcell dergilik bedava internet gibi birçok hizmetler sunmakta ve bu hizmetten yararlanmak isteyen kişiler Turkcell’in internet sitesine girerek Turkcell dergilik kampanyası gibi hediye olan diğer uygulamalarından yararlanabilir.

Turkcell Dergilik Hediye İnternet Paketi Kampanyası

Turkcell müşterilerinin aldıkları internet paketlerinin yanında Turkcell dergilik hediye internet uygulamasının da geçerli olduğu hediye internette vermektedir. Yapılan bu dergilik uygulaması ile dergi ve gazete gibi birçok içeriğe ulaşabilirsiniz. Bu Turkcell dergilik kampanyası uygulamasını birçok kişi kullanmaktadır. Bu uygulamayı cep telefonunuzun uygulamasından istediğiniz zaman indirebilirsiniz.

Dergilik uygulamasından moda, ev dekorasyonu, mutfak, yaşam sosyal medya gibi birçok uygulamalara ulaşabilirsiniz. Bu kampanyadan sadece bir defa faydalanabilirsiniz. Bu kampanyadan yararlanmak için bireysel Turkcell abonesi olmanız gerekiyor. Yani bu kampanyadan faydalanabilmek için 1 yıl içinde dergilik uygulamasına ilk defa giriyor olmanız gerekiyor. Eğer uygulamaya kampanyanın tarihinin geçerli olduğu süreden önce giriş yaptıysanız bu kampanyadan faydalanamazsınız. Bu kampanya yalnızca yurt içindeki Turkcell müşterileri için geçerlidir. Ayrıca bu kampanyadan faydalanmak için dergilik uygulamasına abone olmanıza da gerek yok.

Turkcell Dergilik Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Bu kampanyaya mesaj ile başvuru yapılmamaktadır. Faturalı aboneler ya da faturasız aboneler. Bu kampanyadan faydalanabilirler. Yalnızca kurumsal olan aboneler bu kampanyadan faydalanamazlar. Bu dergilik kampanyasında haftalık 1 gb internet hediyesi verilmektedir. Hediye interneti alabilmeniz için uygulamanızdan dergilik uygulamasını indirip uygulamaya ücretsiz olarak giriş yapmalısınız. Bu kampanyadan faydalanmak için son bir yıl içinde bu uygulamaya giriş yapmamış olmanız gerekiyor. Eğer giriş yapmadıysanız bu uygulamadan faydalanabilirsiniz.

Dergilik uygulamasını telefonunuza gelen onay mesajından sora kullanabilirsiniz. Bu kampanya ramazan ayına özel bir kampanya olmayıp, ramazan ayında çıkarıldığı için ramazan kampanyası olarak görülmektedir. Turkcell’in verdiği Turkcell dergilik hediye internet ramazan ayına özel olan bir kampanya olmayıp, ramazan ayında çıktığı için ramazan kampanyası olarak da düşünülebilir.

Hediye edilen internet paketine 1 hafta boyunca ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Ancak bu hediye internet paketi başka abonelere transfer edilmemektedir. Hediye internet paketiniz 1 haftanın sonunda kullansanız da kullanmasanız da sona ermektedir.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Bilal dedi ki:

    İnternet in keyfi