Bedava İnternet

  Turkcell Hediye Havuzu 14 GB BEDAVA İnternet

  Turkcell Hediye Havuzu 14 GB BEDAVA İnternet

  Bütün GSM operatörlerin hediye yarışı kıyasıya devam etse de Turkcell her zaman kullanıcılarına daha avantajlı paketler sunduğu gibi hediye konusunda da oldukça fazla ayrıcalık barındırmaktadır. Bu anlamda da genelde ülke nüfusumuz da kullanıcı kitlesi her zaman Turkcell olarak fazla olmaktadır, hep kapsama alanı bakımından hem de yapılan ayrıcalıklı çalışmalar da Turkcell her zaman rakiplerinin bir adım önünde olmaktadır. Sizler de halen Turkcell kullanıcı değilseniz mutlaka en yakın bayiye gidin ve bir an önce Turkcell’i olun. Çünkü sizlere sunulacak olan bu hediyeler den kendi payınıza düşeni alacaksınız ve her daim daha avantajlı olacaksınız. Sizlere verilecek olan bu harika değer neticesinde de her zaman kazançlı olan sizler olacaksınız. Turkcell hediye havuzu tüm Turkcell abonelerine sunulmaktadır ve her hafta yenilenen hediyeler ile karşınıza çıkmaktadır. Hediye havuzu içerisinde yer alan bu hediyelerden sizlerde yararlanmak için her hafta havuza giriş yapın ve dijital platform içerisinde bu hediyeleri kendinize alın.

  Turkcell Hediye Havuzu nasıl alınır?

  Sizler dijital platform içerisine her hafta yapacağınız girişler ile hediye havuzundan yararlanmış olacaksınız ve her hafta dakika, sms ya da internet gibi birçok hediyeleri alabileceksiniz. Bu hediyelere sahip olmanız için her hafta hediye havuzuna göz atmanız yeterli olacaktır ve bu anlamda da sizler de daha fazla hediyelere sahip olarak mevcut dakikanız, mesaj paketiniz ya da internet paketiniz bitmemiş olacaksınız. Çünkü sizler neredeyse her hafta bu hediyelere sahip olabileceksiniz ve normal kullanımınıza hiç dokunmadan hediyeleriniz ile bir arada daha avantajlı olacaksınız. Turkcell kullanıcılarının elde edeceği bu hediyeler sayesinde artık ne dakikasız ne de internetsiz kalacaksınız.

  Turkcell Hediye Havuzunda neler var?

  Siz de Turkcell kullanıcı iseniz sizlere sunulan hediyeler kapsamın da artık daha fazla dakikanız, mesaj paketiniz ve internet paketiniz olacaktır. Çünkü hediye havuzu içerisinde hem dakikalar verilmekte hem de mesaj paketleri sunulmaktadır. Hatta en çok istediğiniz internet paketleri de hediye havuzu içerisinde sizleri beklemektedir. Çünkü 1 GB internetten 14 GB internete kadar muhteşem bir hediye yağmuru sizleri beklemektedir. Yapmanız gereken tek şey Turkcell’i olmak ve her hafta hediye havuzuna giriş yapmaktır. Böylelikle de sizler de bu hediyelerden faydalanmış olacaksınız ve mevcut dakikalarınıza internet paketinize hiç dokunmadan hediyeleriniz ile kullanıma geçebileceksiniz. Bunun için herhangi bir şart yok koşul yok, sadece bir hafta içerisinde verilen hediyeyi bitirmiş olmanız gerekmektedir. Eğer ki hediye bitmemişse diğer haftaya devir etmez, sadece o an size verilecek hediyenin süreci içerisinde kullanmak zorundasınız.

  Turkcell Hediye Havuzu Diğer Haftaya Devreder mi?

  Turkcell Hediye Havuzunda sizlere sunulan hediyeyeler diğer haftaya devredilmemektedir, zaten sizlere gelecek olan hediye de bu kullanım süreci belirtilmektedir. Örnek olarak 1 GB internet kazandığınız da şöyle bir mesajla karşılaşırsınız, 24 saat geçerli 1 GB hediye internet kazandınız, burada verilen internet hediyesi sadece 24 saat geçerli olmaktadır. Bu 24 saat içerisinde kullanılmayan hediye iptal edilmekte ve ne ertesi güne ne de ertesi haftaya devredilmemektedir. Bu yüzden de hediye havuzu içerisinde ki gelen bu hediye sürecini dikkatle okuyunuz ve bu süreç içerisinde bitirmeye özen gösteriniz. Bitmeyen hediyeler hiçbir zaman devredilmez, anlık olarak sizlere verildiği için ve her hafta yenilenen hediye paketleri olduğu için tamamlama sürecine dikkat ediniz. Size zaten hafta da bir kez hediye verilmekte ve bu anlamda da hem dakikalarınız hem mesajlarınız hem de internetinizi daha tasarruflu bir şekilde kullanırsınız.

  İlgili Yazı;

  Turkcell Bedava İnternet Kazan

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 23 YORUM
  1. Cennet celil dedi ki:

   Rica etsem intarnet istiyorum çok güzel bir uygulama

  2. ismet dedi ki:

   Internet istiyorum

  3. samet dedi ki:

   Rica etsem internet verin

   1. Rahmi dedi ki:

    Çok güzel bir uygulama herkese tavsiye aderim

  4. Turan dedi ki:

   Nasıl kullanılıyor

  5. Ezgi dedi ki:

   Çok güzel uygulama hediye internet verirseniz daha da harika olcak

  6. Gökhan dedi ki:

   1gb istiyorum

  7. Gökhan dedi ki:

   İnternet isterim

  8. Doğan dedi ki:

   Bu uygulamayı çok beğendim

  9. Hacer dedi ki:

   Turkcell ile kimse yarışamaz

  10. Yavuz dedi ki:

   Çok güzel bir uygulama

  11. Sabri dedi ki:

   Teşekkürler Turkcell ailesi

  12. Ayşe ozr dedi ki:

   Çok güzel bir uygulama ❤️❤️ya

  13. abdulsamed dedi ki:

   Cok guzel bir sey

  14. Ahmet dedi ki:

   Supur

  15. Eray dedi ki:

   Çok harika begendim

  16. Umut dedi ki:

   Sagolun

  17. Damla dedi ki:

   Güzel bir sey

  18. Pınar Öztürk dedi ki:

   Memnun kaldım

  19. Erkan matur dedi ki:

   İnterneti çok güzel