Bedava İnternet

Turkcell Platinum Nedir?

Turkcell Platinum Nedir?

Milyonlarca abonesi bulunan Turkcell, kullanıcılarına birçok ayrıcalık sunarak yaşamlarını kolaylaştırmaktadır. Bunlardan yalnızca biri olan Turkcell platinum, birçok kullanıcıya hizmet etmektedir. Peki, Turkcell platinum nedir, avantajları nelerdir? Turkcell’in, yurt içi ve yurt dışı tüm ihtiyacı karşılayan tarifeler, kapınıza kadar gelen hizmetler, ücretsiz vale, havalimanı transferi, araç kiralama, sinema gibi birçok etkinlikte edineceğiniz ayrıcalıklar, restoran indirimleri gibi daha pek çok ayrıcalığı değerli müşterilerine sunduğu bir uygulamadır.

Bütün bu platinum haklarınızı sevdiklerinizle paylaşabilir, onların da bu ayrıcalıklardan yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Turkcell Platinum sayesinde sizlerde daha fazla internet paketine ve konuşma paketlerine sahip olurken Turkcell bedava internet ayrıcalıklardan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

  • Turkcell’in birçok kampanyasından faydalanabilirsiniz.
  • Turkcell’in farklı firmalar ile yaptığı anlaşamalardan faydalanabilirsiniz.
  • 1 alana 1 hediye sinema biletlerinden faydalanabilirsiniz.
  • 35GB’a kadar internet paketi sahip olabilirsiniz.

Turkcell Platinum Nasıl Olunur?

Turkcell platinium uygulaması ile istediğiniz zaman müşteri temsilcisiyle e-posta veya telefon yoluyla iletişim kurabilirsiniz. Turkcell hattınız dışında telefon, internet ile ilgili yaşadığınız sorunlar ve merak ettikleriniz için platinum hizmet ekibi kapınıza kadar gelmektedir. Bunun için tek yapmanız gereken platinum müşteri hizmetleri numaralarından 7/24 arayarak hizmet talep etmeniz. Turkcell Platinum hizmetinden yararlanmanız çok kolay!

Turkcell müşterisi iseniz Apple Store veya Google Play Store’dan platinum uygulamasını indirerek bu ayrıcalıklı hizmeti kullanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik faturalı, faturasız; bireysel veya kurumsal müşteri olmanız hiç fark etmez. Turkcell Platinum’lu olmanın tek kolay yolu tabi ki de Turkcell müşteri hizmetlerine direk bağlanmanız yeterli olacaktır. Sizlerde Turkcell müşteri hizmetlerine bağlanarak kısa sürede Platinum hakkında daha fazla bilgiye sahip olurken, dilerseniz Turkcell hattınızı Platinum’lu yapabilirsiniz. 2019 yılında en fazla tercih edilen tarifelerden biri olan Turkcell Platinum sayesinde hayat size daha güzel olmuş olacak.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.