Bedava İnternet

Turkcell Sarı Kutu Kataloğu

Turkcell Sarı Kutu Kataloğu

Turkcell’in bir teşekkür programı olarak müşterilerine sunmaya başladığı Sarı Kutu sayesinde Turkcell’liler hatlarında biriken sarı puanlar ile birlikte Sarı Kutu Kataloğu’ndan diledikleri hediye ve fırsatları seçip kullanabiliyorlar!

Sarı kutu kataloğunda ise alışverişlerinizde kullanabileceğiniz indirim avantajlarından, bedava internet, SMS ve konuşma paketlerine kadar onlarca farklı seçenek bulunuyor. Paket Bilir ekibi olarak daha önce tanıttığımız Sarı Kutu Puan Biriktirme makalesine göz atarak, Turkcell’de nasıl sarı puan biriktireceğinize göz atabilirsiniz.

Stoklarla sınırlı olan sarı kutu kataloğunu sık sık ziyaret ederek, akıllı telefonlardan tabletlere, alışveriş indirim kuponlarından bedava internet, bedava SMS ve bedava konuşma paketlerine kadar ihtiyacınız olan yüzlerce üründen istediğinizi tercih edebilirsiniz. Müşterilerinin istek ve taleplerine göre sarı kutu kataloğundaki ürünlerini sık sık yenileyen Turkcell, Turkcellli olmanın avantajlarını her fırsatta müşterilerine sunmaya devam ediyor.

Turkcell Sarı Kutu Kataloğunda Neler Var?

İşte 2019 yılı için güncel Sarı Kutu Kataloğu : 100 sarı puan karşılığında De Facto indirim kuponu temin edebilirsiniz! 200 sarı puan karşılığında kalemlik(nokta)com’dan 20 TL’lik indirim temin edebilirsiniz!

  • 500 sarı puan karşılığında Back-up Travel’den indirim kuponu temin edebilirsiniz! 500 sarı puan karşılığında lastik.com.tr ‘den Bridgestone ve Lassa lastiklerde geçerli olan indirim kuponunuzu temin edebilirsiniz!
  • 500 sarı puan karşılığında BP’den alacağınız akaryakıtlarda kullanmak üzere indirim kuponu temin edebilir, her 300 TL’lik alışverişinizde 20 TL’lik hediye yakıtınızı kullanabilirsiniz.
  • 200 sarı puan karşılığında refikadan.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde kullanmak üzere 20 TL’lik indirim kuponunuzu temin edebilirsiniz! 300 sarı puan karşılığında Vialand’dan alacağınız her bilet için hediye 1 bilet daha temin etme şansını yakalayabilirsiniz.
  • 250 sarı puan karşılığında adL’den yapacağınız alışverişlerde kullanabileceğiniz 30 TL’lik indirim kuponunuzu temin edebilirsiniz. 200 sarı puan karşılığında lovemybody.com.tr ‘den yapacağınız 100 TL’lik alışverişlerinizde kullanabileceğiniz 20 TL’lik indirim kuponunuzu temin edebilirsiniz.

Sarı Kutu Puanlarıyla Neler Alınır?

  • 1000 sarı puan karşılığında turkcell.com.tr’den yapacağınız 100 TL’lik alışverişlerinizde kullanabileceğiniz tam 40 TL’lik indirim kuponunuzu temin edebilirsiniz.
  • 600 sarı puan karşılığında Garenta’dan kiralayacağınız otomobillerde kullanabileceğiniz tam % 30’luk indirim kuponunuzu temin edebilirsiniz! 000 sarı puan karşılığında aylık 1GB, 5.000 sarı puan karşılığında aylık 2 GB bedava interneti hattınıza yükleyerek, interneti doyasıya kullanmanın keyfini yaşayabilirsiniz!
  • 1000 sarı puan karşılığında 6 ay boyunca her ay kullanabileceğiniz aylık 1 GB internet paketinizi hattınıza tanımlatarak, ister video izleyerek, ister internette sörf yaparak keyifli zaman geçirebilirsiniz! 500 sarı puan karşılığında 3 ay boyunca her ay 1.000 SMS hediyenizi hattınıza tanımlatabilir, SMS keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.
  • 1000 sarı puan karşılığında tam 1 yıl boyunca her ay 250 MB bedava internet şansını yakalayabilirsiniz! 500 sarı puan karşılığında 3 ay boyunca Facebook ve Twitter’da rahatlıkla gezebileceğiniz Sosyal İnternet Paketinizi hattınıza tanımlatabilirsiniz.
  • 1000 sarı puan karşılığında 1 ay, 1.800 sarı puan karşılığında ise 3 ay bedava Facebook paketinizi hattınıza tanımlatabilirsiniz! Hem sarı kutu ürünlerini yakından takip etmek, hem de bedava internet, bedava SMS ve bedava konuşma paketlerinden anında haberdar olmak için, Paket Bilir’in facebook sayfasını beğenmeyi unutmayın!

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.