Bedava İnternet

Turkcell Yılbaşı Kampanyası ile Bedava internet

Turkcell Yılbaşı Kampanyası ile Bedava internet

2019 senin yılın olsun diyerek Turkcell’den yeni bir kampanya yayımlanmış durumda. Bütün Turkcell kullanıcıların ücretsiz olarak katılacağı yeni yıl kampanyasıyla beraber sizlerde 2019 yılına birçok hediye kazanarak girebilirsiniz. Turkcell yılbaşı kampanyasından faydalanmak için hemen tek yapmanız gereken telefonunuza Turkcell Hesabım uygulamasını indirmek ve bu uygulamadaki Salla Kazan kısmını kullanmanız yeterlidir.

Turkcell yılbaşı salla kazan kampanyasından toplamda birbirinden farklı 275 adet üründen birini kazanabilme şansını yakalayın. Peki o halde merak ettiğiniz konu olan Turkcell yılbaşı kampanyası nasıl yapılır konusuna değinelim. Yeni yıl hediyesi olarak Salla Kazan ile beraber 50 adet 64GB depolama kapasitesine sahip iPhone8 kazanabilirsiniz. 64GB’lık 50 adet Galaxy Note8 telefonuna ve 50 adet T8075 adet iPad ile 2019 yılı sizin yılınız olabilir. Sadece bu kadar mı? Tabi ki hayır, Turkcell oyun severleri düşünerek tam 500GB’lık alana sahip olan 50 adet PlayStation 4 de hediye etmektedir. Sizlerde bu hediyelerden herhangi birini kazanmak istiyorsanız adım adım aşağıdaki yöntemleri uygulayınız.

  1. Kullandığınız hat Turkcell ise, Hesabım uygulamasına giriniz ve sol üst kısımdan menüye dokunun.
  2. Burada Salla Kazan kısmını göreceksiniz, bu kısımdan Salla Kazan özelliğini kullandığınız sürece yeni bir çekiliş kazanma hakkına sahip olacaksınız.

Turkcell bedava cihaz kampanyasından bu şekilde faydalanırken birçok kişiyi ilgilendiren pekala Turkcell yılbaşı bedava internet kampanyası nasıl yapılır?

Turkcell Yılbaşı Bedava İnternet Kampanyası

Yeni yıl kampanyasıyla sizlerde Turkcell yılbaşı bedava internet paketi kazanın. Bunun için tek yapmanız gereken, Turkcell Bip Messenger uygulamasından BİP Yıldızı olmanız yeterlidir. Turkcell Bip Messenger uygulamasını aktif bir şekilde kullanan aboneler hediye internet paketi kazanmaktadır. Sistem tarafından otomatik olarak seçilen kişilere hediye internet paketi tanımlanır ve bunu SMS ile öğrenirsiniz.

Bir diğer Turkcell yeni yıl bedava internet kampanyası ise Turkcell Salla Kazan kampanyasıdır. Sizlerde her pazartesi günü Hesabım uygulamasından yapacağınız Salla Kazan üzerinden birçok bedava internet paketinden birini kazanabilirsiniz. Ayrıca BİP Messenger uygulamasını tekrardan kullanarak buradaki servislerden biri olan Kim 1GB İster servisine katılmanız durumunda 1GB bedava internet paketi kazanmış olacaksınız. Turkcell yılbaşı bedava internet paketi şuan için bunlar olup sizlerde ilerleyen zamanlarda aktif olacak yeni bedava internet paketlerine bizimle ulaşabilirsiniz.

Turkcell Yeni Yıl Kampanyaları Nelerdir?

Her Turkcell abonesinin ücretsiz olarak faydalanacağı yeni yıl kampanyalarını üst kısımda birazcık bahsetmiştik, bununla beraber Turkcell yılbaşı bedava internet konusuna da değindik. Peki, Turkcell yeni yıl kampanyaları nelerdir? Kampanyanın en fazla bahsedilen yönü bedava cihaz verilmesidir. Sizde aşağıdaki ürünlerden birini kazanabilirsiniz.

  • 50 adet iPhone8 64GB
  • 50 adet Galaxy Note8 64GB
  • 50 adet T80
  • 75 adet iPad (Cellular & WiFi) 128GB
  • 50 adet PlayStation 4 500GB

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.