Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar
  1. Global telekomünikasyon firmaları arasında kendine yer edinen Vodafone’un haberleşme alanındaki çalışmaları gün geçtikçe daha etkili bir hal alıyor. Türkiye içerisinde de yatırım yapan Vodafone, kullanıcılarının her zaman avantaj sahibi olmasını önemseyen bir hareket içerisinde yer alıyor. Bundan kaynaklı olarak da benzersiz çalışmalara imza atan Vodafone, içerdiği uygulamalar sebebiyle bedava internet paketlerini de kullanıcılarına sunmasıyla biliniyor.

İnternet Avcıları ile Vodafone Bedava İnternet Veriyor

Vodafone tarafından ortaya konulan “ İnternet Avcıları” adlı oyun, sadece Freezone’lulara özgü bir seçenek olarak biliniyor. Vodafone Freezone kullanıcılarının hem keyifli zaman geçirmelerini sağlayan bu uygulama, öte yandan bedava internet sahibi olmalarının da etkili bir yolu olarak değerlendirilmektedir. iOS ve Android cihazları destekleyen bu uygulamayı App Store ve Google Play Store’dan bedelsiz bir biçimde indirmek mümkün olabiliyor.

İnternet Avcıları uygulamasını telefonuna indirerek, kullanmaya başlayan Vodafone kullanıcıları, telefon numaralarını ve parolalarını girerek, bu uygulamayı oynamaya başlayabilirler. Bu oyunu oynarken unutulmaması gereken en en önemli husus, konum bilgilerinin ve mobil veri seçeneğinin açık açık olması gerektiğidir. Oyuna bu noktalarda dikkat eden kullanıcıların, başlangıç yapabilmeleri söz konusu olacaktır. Bit adı verilen küçük noktaları toplama amacı güdecek olan kullanıcıların, topladıkları bitlere göre bedava internet hakkı elde edebileceklerdir. Aynı zamanda bazı durumlarda özel bitler de oyun içerisine dahil olarak kullanıcıların daha avantajlı paketlerden yararlanmalarını da sağlayacaktır.

İnternet Avcıları uygulamasını indirerek; bedava internet seçeneklerini kullanmak isteyen hat sahiplerinin 26 yaşını doldurmamış olmaları gereken bir kriterdir. Bu yaşı geçen kişiler de oyunu yine indirebilecek ancak sadece oyun olarak kullanarak, imkanlarından faydalanamayacaktır.

Vodafone Seviyorum İnterneti Üzerinden Bedava 3 GB Kazanma

Vodafone’un resmi web sitesine giriş yapılması halinde bir testle karşı karşıya kalınabilmektedir. Bu testin doldurulması talep edilecek ve bu işlemin gerçekleştirildiği takdirde de 3 GB internet hediyesi elde etme fırsatı sunulacaktır. Kullanıcıların bir diğer avantajı da test esnasında internet ögelerini öğrenebilme fırsatı bulmaları olacaktır. Bu test içerisinde var olan soruların sıralanma biçimi şu biçimdedir:

1. İnternetle aranızın nasıl olduğu?

2. Gününüzün genel olarak nasıl geçtiği?

3. En uygun iki seçenek hakkında karar vermeniz gerektiği

4. En çok size hitap eden seçenekleri işaretlemeniz gerektiği.

Sorulan bu 4 sorunun ardından internet kişiliğiniz Vodafone tarafından ortaya konulabiliyor. Vodafone bunun yanı sıra ikinci bir teste daha tabi tutması karşılığında 3 GB internet sunduğunu da bu süreçte belirtiyor. Yönergeleri takip ederek, hediye internet kazanma şansını sunuyor.

Vodafone Yanımda Uygulaması İle Bedava İnternet Kazanma

Vodafone mobil programı olan Vodafone Yanımda unsuru, işlemlerin çok kısa süre içerisinde ve kolayca halledilebilmesinde yardımcı olmaktadır. Tek bir dokunuşla işlemleri halledebilme konusunda da etkili bir destek sunmaktadır. Bu uygulama aynı zamanda da hat sahiplerine özgü kampanyalarıyla da öne çıkmaktadır. Vodafone Yanımda içerisinde özel imkanların yanında ek paket alım işlemleri de gerçekleştirilebilmektedir. Bunun yanında da her hafta farklı farklı hediyeler dağıtabilmesiyle de bilinmektedir. Bu tip hediyeler arasında Vodafone bedava internet seçeneği de yer almaktadır.

Vodafone League of Legends Mobil Ödeme Kampanyası ile 1 GB Hediye İnternet

İnternet destekli online oyunlara ilgi duyan ve bu işleri neredeyse profesyonel olarak gerçekleştiren kişiler için Vodafone’un özel bir kampanyası bulunmaktadır. Bu kampanya kapsamında League of Legends oyuncularının unutulmadığı da belirtilmektedir. LOL oyununun RP alımı içerisinde Vodafone mobil ödeme seçeneğinin kullanılması halinde 1 GB internet hediye edimi hizmeti sağlanıyor. Bu hediyenin 1 hafta kullanım süresi olmasıyla beraber, sonraki dönemde tekrarlanmasıyla bu hediyeye sahip olunması da söz konusu olabiliyor.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.