Bedava İnternet

Vodafone Faturasız Bedava İnternet

Vodafone Faturasız Bedava İnternet

Vodafone Faturasız Hat Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone faturasız hat bedava internet kampanyaları her geçen gün farklılaştırılmakta ve çeşitlendirilmektedir. Operatörler arası gerçekleştirilen rekabet sebebiyle her operatör müşterilerini elinde tutabilmek amacıyla hediye dakika, sms ve internet paketini kullanıcıları ile buluşturmaktadır. Vodafone da gerçekleştirmiş olduğu kampanyalar ile kullanıcılarını memnun etmeyi hedeflemektedir. Bir vodafone hattınız yoksa dijital ortamdan başvuru gerçekleştirmeniz durumunda 3 ay boyunca hattınıza toplam 6 GB’lık paket tanınacaktır. Bu paketi dilediğiniz gibi kullanarak internetin keyfini yaşayabilirsiniz.

Vodafone genellikle yeni hat alan kullanıcılarına yönelik kampanyaları belirli aralıklarla tekrarlamakta, bazı uygulamaların kullanılması durumunda da faturalı ve faturasız hat sahiplerine bedava internet paketi vermektedir. Abonelerini başka operatörlere geçme gibi bir düşünceye düşürmemek adına bu tarz kampanyaları sıklıkla gerçekleştiren Vodafone, internet kampanyalarını genellikle uygulamalar aracılığı ile gerçekleştirmektedir.

Vodafone Faturasız Hat Bedava İnternet Kampanyaları 2020

Vodafone faturasız hat bedava internet kampanyaları 2020 yılında da çeşitli uygulamalar aracılığıyla gerçekleştirilen kampanyalar arasında yer almaktadır. Vodafone ile anlaşmalı olan uygulamalar sayesinde 15 GB’a kadar hediye internet yakalama keyfine erişebilirsiniz. Vodafone’un sunmuş olduğu bu hediye internet paketleri genellikle haftalık olarak hattınıza tanımlanmaktadır.

Vodafone, aboneleri için günlük ve saatlik hediye internet paketi kavramını da geliştirmiştir. Vodafone’un sunmuş olduğu uygulamaları kullanarak hediye internet paketi kazanabilir ve bu paketlerle tarifenizi aşmadan internet keyfini yaşayabilirsiniz.

Vodafone’un İnternet Paketi Kazandıran Uygulamaları

Vodafone abonesiyseniz ve Vodafone Faturasız Hat Bedava İnternet Kampanyaları fırsatından istifade etmek istiyorsanız bu uygulamalardan haberdar olmanız önerilmektedir. Vodafone, App Store ve Play Store’dan ulaşabileceğiniz uygulamalar üreterek hediye internet paketi, sürpriz paketler ve dakikalara erişebilmenizi sağlamaktadır. Sunulan fırsatlardan haftalık olarak yararlanabilir, tarifenizde internet paketiniz kalmasa bile size sunulan hediye ile internete kavuşabilirsiniz.

Vodafone’un internet kazandıran uygulamalarından biri Vodafone Yanımda uygulamasıdır. Bu uygulama bünyesinde “Fırsat Çarkı” çevirerek internete sahip olabilirsiniz. Fırsat Çarkı, Vodafone kullanıcılarına haftalık, günlük ve saatlik olmak üzere internet paketi kazandıran bir özelliktir. Bu özelliği her hafta istediğiniz gün kullanarak hediye internete kavuşabilirsiniz.

Vodafone Faturasız Hat Bedava İnternet Kampanyaları arasından dikkat çeken bir kampanya ise Vodafone Yanımda uygulamasını kullanarak arkadaşlarınızı Vodafone’lu olmaya ikna etmeniz durumunda gerçekleşmektedir. Arkadaşlarınızı Vodafone’lu olmaya ikna edip Vodafone Yanımda ile davet göndermeniz durumunda 9 GB’a kadar hediye internet paketi kazanabilirsiniz. Kazandığınız internet paketinin kullanım süresi diğer paketlere oranla uzun olacağı için Vodafone’lu olmak isteyen arkadaşlarınızı Vodafone Yanımda üzerinden Vodafone’a davet etmeniz önerilmektedir.

Vodafone’un internet kazandıran uygulamalarından birisi ise Yasal E- Fatura Uygulamasıdır. Yasal E- Fatura uygulaması, faturalı hat kullanmak isteyen kişiler için geçerlidir. Faturanızın size yazılı olarak gelmesi yerine e-fatura olarak gelmesini sağlamanız halinde Vodafone, hattınıza hediye internet tanımlayarak sizi bu hareketinizden dolayı ödüllendirecektir. Ayrıca Vodafone 4.5g kullanıcıları da Vodafone tarafından ödüllendirilmektedir. Hattınızda Vodafone 4.5g’yi aylık belirli bir limit üzerinde kullanmanız durumunda hattınıza 3 GB internet paketi tanımlandığını göreceksiniz.

Vodafone Faturasız Hat Bedava İnternet Kampanyaları arasında faturasız hat sahiplerinin en çok dikkatini çeken kampanya ise “Yükle Kazan” kampanyasıdır. Vodafone bu kampanya dahilinde 30 TL ve üzeri yükleyen kullanıcılarına “BANANEVAR?” yazarak “4455”e ücretsiz mesaj yollamaları durumunda genellikle internet paketi vermektedir. Bu uygulamayı yalnızca bir kere yapmanız yeterlidir. Her ay 30 TL ve üzeri yüklemeniz durumunda Vodafone, bu kampanyaya dahil olduğunuz için size her yüklemenizde çeşitli hediyeler sunmaktadır. Vodafone’un bu uygulamaları ile hediye internete sahip olmanız oldukça kolaydır. Hediye internetinizi dilediğiniz gibi kullanabilir, arkadaşlarınızı Vodafone’a davet ederek daha fazla hediye paket kazanabilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Selma yılmaz dedi ki:

    Vodafone faturasız bedava internet harika kampanya