Bedava İnternet

Vodafone Günü Birlik Bedava İnternet Paketi

Vodafone Günü Birlik Bedava İnternet Paketi

Vodafone bedava internet paketi, dünya genelinde birçok aboneye sahip olan ve Türkiye’nin de ki çoğu kullanıcının da ilk tercihlerinden olan Vodafone yaptığı yenilikler ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Her gün farklı bir kampanya veya yenilik ile abonelerinin karşısına çıkan operatör firması, bu durumu şirketin misyonu haline getirmiş durumda, yeniliklere verdiği önem ile rakiplerinden sıyrılıyor ve farklı bir GSM firması olduğunu gözler önüne seriyor. Bu alandaki yatırımları ile de göz dolduran dev firma, daha uzun yıllar bu alandaki başarısını sürdürecekmiş gibi duruyor.

Aynı zaman iletişim ve teknoloji alanındaki yatırımları ile de birçok mobil hat kullanıcısının dikkatini çeken operatör firması, kapsama alanı ve çekim kalitesi ile birçok kişinin takdirini kazanıyor. Dünya standartlarında bir operatör firması olmasının etkisi ile olsa gerek abonelerinin tamamen farklı bir deneyim yaşatıyor, adeta onları ayrıcalıklı hissettiriyor. Attığı her adım ile iletişim sektöründe tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran dev firma şu sıralar yeni fırsatı Vodafone günü birlik paketler tüm ilgiyi üzerine çekti.

Bununla beraber yeni Vodafone bedava internet paketleri ile beraber yeni Vodafone kullanıcıları 2018 yılında çeşitli bedava internet paketlerini de kazanmaya devam etmektedir. Türkiye’ de bir ilk olan bu fırsata daha şimdiden mobil kullanıcılar çok yoğun ilgi gösteriyor. Faturasız müşterilere özel olan bu kampanya ile tarife içeriğindeki dakika, SMS veya internet kullanım hakları süresinden önce biten müşteriler artık rahat bir nefes alacak. Günü Birlik Paketler ile ister internet, ister dakika isterseniz de konuşma hakkını çok uygun fiyatlara satın alabileceksiniz. Gelin sizde bu cazip fırsatı kaçırmayın ve Vodafone faturasız abonesi olmanın ayrıcalıklarını yaşayın.

Günü Birlik Vodafone bedava internet paketi

Her yöne 15 dakika, 100 SMS veya 100 MB internet kullanım hakkını 1 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

  • Sosyal 200 MB Facebook ve Twitter uygulamalarında kullanılmak üzere, 100 MB’ de genel kullanım için, 300 MB günlük internete 2 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.
  • Yolculuk 4 saat boyunca kullanabileceğiniz 1 GB internete 3 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.
  • Haftalık 1 hafta boyunca geçerli 100 dakika, 500 SMS veya 500 MB seçeneklerinden birini seçerek 5 TL karşılığında bu fırsatı hattınıza tanımlatabilirsiniz. Nasıl Satın Alabilirim? Size en yakın Vodafone mağaza veya bayilerini ziyaret ederek satın alabilirsiniz.
  • Detaylar Kullanım haklarınızı öğrenmek için 7000’e “OZET” yazıp yollayarak ya da Yanımda uygulamasını ziyaret ederek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Günü Birlik paketinizin süresi dolduğu takdirde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.