Bedava İnternet

Vodafone Ücretsiz Sms Kazanma

Vodafone Ücretsiz Sms Kazanma

Vodafone Ücretsiz Sms Kazanma

Her ne kadar son yıllarda akıllı cihazlarla mobil uygulamaların mesajlaşmada SMS servislerinin yerini etkin biçimde almaya başladığı söz konusu olsa da aktif şekilde kullanımı devam etmektedir. SMS servisleri kurumsal alanda etkin bir şekilde kullanılırken, yaygın bireysel kullanıcı tarafından da sıklıkla kullanılmaktadır. Bu nedenle de telekomünikasyon şirketleri tarafından hem kurumsal hem de bireysel tüketicilerine yönelik olarak özel SMS paketleri sunuyor. Daha ekonomik ve daha avantajlı bir kısa mesaj servisi kullanımını sağlayan bu özel paketlerin yanı sıra ücretsiz SMS paketi kazanma fırsatı sunan kampanyaları da bulunuyor. Bu alanda birbirinden avantajlı paketleri ile dikkat çeken Vodafone tarafından da kullanıcılarına ücretsiz SMS hakkı sağlayacak kampanyalar sunuluyor. Vodafone ücretsiz SMS kazanma yöntemleri ile tüm faturalı ve faturasız hat sahipleri, ücretsiz SMS göndermenin keyfini özgürce yaşayabiliyor.

SMS gönderimleri için herhangi bir ücret ödemek istemeyen tüm Vodafone faturalı ve faturasız hat abonelerini kapsayacak farklı ücretsiz SMS kampanyaları bulunuyor. Bu Vodafoneücretsiz SMS kazanma yöntemleri sayesinde binlerce SMS’iücretsiz olarak gönderebilme imkanına sahip olunabiliyor. Özellikle de sadece Vodafone’lular ile değil aynı zamanda da diğer operatör aboneleri ile yapılacak kısa mesaj gönderimlerinin de tamamen ücretsiz olması sağlanabilmektedir. Bu şekilde  Vodafone SMS gönderimleri için ek ücret ödemek zorunda kalmadan, binlerce ve hatta on binlerce SMS gönderiminin gerçekleştirilebilmesi mümkün olmaktadır.

Vodafone Ücretsiz SMS Nasıl Kazanılır?

Vodafone tarafından faturalı ve faturasız hat abonelerinin farklı tarife ve paketlerine uygun çok sayıda ücretsiz SMS kampanyası sunmaktadır. Böylelikle tüm Vodafoneabonelerinin bu ücretsiz SMS kazanma fırsatlarından faydalanabilmeleri sağlanmaktadır. Vodafone ücretsiz SMS kazanma yöntemleri ise abonenin paket ve tarifesine göre değişkenlik göstermektedir. Çünkü birden fazla farklı ücretsiz SMS  kazanma yöntemi bulunmaktadır. Bu nedenle Vodafoneabonelerinin ücretsiz SMS hakkı kampanyaları ile ilgili olarak farklı olan başvuru yöntemlerine riayet etmeleri gerekmektedir.

Vodafone Hoş geldin Ücretsiz SMS Kampanyası

Vodafone, farklı bir operatörden Vodafone hizmetlerine gelen veya yeni bir Vodafone hat alan tüm kullanıcılarına birbirinden ilgi çekici kampanyalar sunuyor. İnternet ve konuşma dakikalarının dışında SMS  gönderimlerinin de ücretsiz olmasını sağlayacak Vodafone Hoş geldin Kampanyası bulunuyor. Vodafone Hoş Geldin kampanyası çerçevesinde Vodafone ücretsiz SMS kazanma oldukça kolaydır. Bu kampanyaya katılım gerçekleştirebilmek için Vodafone abonelerinin SMS ile başvuruda bulunmaktadır. Bunun için cep telefonlarının kısa mesaj servisine “HOSGELDİN” yazarak, “7000” numarasına ücretsiz SMS göndermesi gerekmektedir. Bu şekilde otomatik olarak Vodafone hattına aylık her yöne 250 SMS tanımlanmaktadır. Bu ücretsiz SMS paketinin yanı sıra 400 dakika ve 250 MB hediye internet paketi de bu şekilde alınabilmektedir. 12 ay boyunca her ay tekrar tekrar bu paketi yenileyerek, kesintisiz SMS gönderiminin keyfini yakalayabilmek mümkündür.

Vodafone Sürpriz SMS Kampanyası

Vodafone’den abonelerine özel birbirinden avantajlı kampanyalar sunulmaya devam ediyor. Bu tip bir kampanya olan ve son derece sıra dışı bir sisteme sahip olan Sürpriz SMS kampanyası bulunuyor. Vodafone faturalı ve faturasız hat abonelerinin ücretsiz SMS paketi kazanabilmesine yardımcı olan bu kampanyada kazanılacak hediye SMS sayısı değişiklik gösteriyor. Adından da belli olduğu gibi kazanılacak ücretsiz SMS sayısı tamamıyla sürpriz olmaktadır. Bu çerçevede de Vodafone, bu kampanyaya katılan tüm abonelerine 50 SMS ile 1000 SMS aralığında ücretsiz SMS paketi vermektedir. Her hafta tekrar katılım gerçekleştirilebilmesi sayesinde kesintisiz olarak ücretsiz SMS kullanılabilmesine olanak veriyor. Bu Vodafone ücretsiz SMS kazanma kampanyasına katılım gerçekleştirebilmek için cep telefonunun kısa mesaj servisinde “SURPRIZSMS” yazarak, “7000” numarasına ücretsiz kısa mesaj gönderilmelidir.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. İsmail dedi ki:

    Ramazan hediyesi