Bedava İnternet

Netgsm Nedir, Netgsm Numara Taşıma? NETGSM fiyatları 2024

Netgsm Nedir, Netgsm Numara Taşıma? NETGSM fiyatları 2024

Netgsm nedir, netgsm numara taşıma işlemi nasıl yapılır, kimin altyapısını kullanıyor sorusuna yanıt verirken, NETGSM abonelik fiyatlarını ve netgsm  müşteri hizmetleri iletişim gibi sorulara yanıt vereceğiz. 

Türk Telekom’un mobil hizmeti TT Mobil ve Turkcell ile Vodafone Türkiye’nin ardından 4. operatör olarak hizmet verecek olan Netgsm’e dair detaylar gündemde yer almaktadır. Netgsm’in açılacağı tarih, özellikleri ve sahibi hakkında telefon kullanıcılarının merakı giderek artmaktadır. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’ndan (BTK) 2009 yılında aldığı sabit telefon, sanal mobil telefon, internet servis sağlayıcılığı ve haberleşme altyapı lisanslarıyla hizmet sunacak olan Netgsm’nin abone alımına başlayacağı tarih de netleşmiştir. Detaylar, Neşe Akbaş’ın haberinde yer almaktadır.

Netgsm: Türkiye’nin 4. ncü Telefon Operatörü

Türkiye’nin 4. operatörü olarak öne çıkan Netgsm, telekomünikasyon ve bilişim teknolojileri alanında faaliyet gösteren bir şirkettir. Hem kurumsal hem de bireysel müşterilere çeşitli iletişim ve teknoloji çözümleri sunmaktadır. Netgsm, diğer operatörlere aracısız doğrudan bağlantılara sahip olan yeni nesil bir telefon operatörüdür. 2009 yılında Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’ndan (BTK) aldığı sabit telefon, sanal mobil telefon, internet servis sağlayıcılığı ve haberleşme altyapı lisanslarıyla hizmet vermektedir. Yazılımının birçoğu TÜBİTAK destekli AR-GE projeleriyle geliştirilmiştir.

Netgsm Açılımı ve Sahipleri Kimdir?

Bu ay itibarıyla abone alımına başlayan Türkiye’nin yeni operatörü Netgsm, “0510 22X XXXX” numara blokuyla hizmet sunmaktadır. Şirket, 2004 yılında Cemal Kaya ve Adem Öcal tarafından Net Ankara Telekomünikasyon Elektronik Bilgisayar Teknolojileri Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi adıyla kurulmuştur. Şirketin sermayesi ise 50.000 TL olarak belirlenmiştir.

netgsm numara taşıma, netgsm müşteri hizmetleri

Netgsm Müşteri Hizmetleri İletişim Numara ve E-Posta

Netgsm, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir yaklaşımla hizmet veren telekomünikasyon ve bilişim teknolojileri şirketidir. Netgsm müşteri hizmetleri, müşterilerin her türlü soru, sorun ve taleplerine yanıt vermeyi amaçlar.

Netgsm müşteri hizmetleri, geniş bir iletişim ağı üzerinden erişilebilir. Müşteriler, telefon, e-posta veya canlı sohbet gibi çeşitli iletişim kanallarını kullanarak destek alabilirler. Profesyonel ve deneyimli müşteri hizmetleri temsilcileri, müşterilerin karşılaştığı her türlü sorunu çözmek için hızlı ve etkili çözümler sunarlar.

Ayrıca, Netgsm müşteri hizmetleri departmanı, müşteri geri bildirimlerini dikkate alarak sürekli olarak hizmet kalitesini artırmak için çalışır. Müşterilerin memnuniyetini artırmak ve onların beklentilerini karşılamak için çeşitli iyileştirme süreçleri ve geri bildirim mekanizmaları kullanılır.

Netgsm müşteri hizmetleri, şeffaf, güvenilir ve hızlı bir şekilde hizmet sunarak müşterilerin güvenini kazanmayı ve uzun vadeli müşteri ilişkileri kurmayı hedefler. Bu sayede, Netgsm müşteri hizmetleri, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak ve müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli olarak çaba gösterir.

Netgsm İletişim Bilgileri

Merkez;

Batı Bulvarı ATB İş Merkezi G Blok No:194 Macunköy – Yenimahalle/ANKARA – TÜRKİYE
Posta Kodu: 06105

Çağrı Merkezi: +90 850 303 0 303

Çağrı Merkezi: +90 312 911 0 911

Faks : +90 312 397 79 44

E-posta : info@netgsm.com.tr

Netgsm Numara Taşıma İşlemi Nasıl Yapılır?

Netgsm, müşterilerine sunduğu hizmetler arasında numara taşıma işlemi de bulunmaktadır. Numara taşıma, müşterilerin mevcut telefon numaralarını başka bir operatöre taşıyarak aynı numarayla hizmet almalarını sağlar.

Netgsm numara taşıma işlemi oldukça basit ve kullanıcı dostudur. Müşteriler, mevcut operatörlerinden Netgsm’e numara taşıma talebinde bulunabilirler. Bunun için genellikle birkaç adımı takip etmek yeterlidir ve Netgsm müşteri hizmetleri departmanı, bu süreçte müşterilere yardımcı olur.

Numara taşıma işlemi için gerekli belgeler ve bilgiler sağlandıktan sonra, Netgsm müşteri hizmetleri temsilcileri numara taşıma sürecini başlatır. Bu süreç genellikle birkaç gün içinde tamamlanır ve müşteriler, yeni operatörleri olan Netgsm üzerinden aynı numara ile hizmet almaya başlarlar.

Netgsm, müşterilerinin numara taşıma işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilmeleri için gereken tüm desteği sağlar. Bu sayede müşteriler, hizmet aldıkları operatörden memnun kalmadıklarında veya başka bir operatöre geçmek istediklerinde kolayca numaralarını Netgsm’e taşıyabilirler. Taşıma işlemi için buradan devam ediniz → Netgsm Numara Taşıma

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.