Bedava İnternet

Avea Günübirlik Nasıl Yapılır?

Avea Günübirlik Nasıl Yapılır?

Bazen cep telefonumuz ile çok konuşmamız gerekir. Yada gerekli olduğu bir anda dakikamız biter. Umutsuzca ortada kalırız. İşte o zaman avea günü birlik tarife hemen imdadımıza yetişir. Peki, nasıl bu tarifeden yararlanabiliriz. Cevabı basit; 5555’e “GUNUBIRLIK” yazıp kısa mesaj ile ücretsiz olarak göndeririz. Bu sayede 2 TL bir ücret karşılığında, 24 saat geçerli 60 dakikaya sahip oluruz. Hem de her yöne geçerli. Böylece sıkıştığımız anlarda acil arama ihtiyaçlarımızı giderebiliriz. Avea şirketini böyle bir hizmeti sunduğu için tebrik ediyorum. Dakikası bitip zor durumda kalan insanların çok işine yarar bu hizmet.

Çok kişiyi sevindirir, ihtiyacını acil giderir. Diğer operatörlerden de benzer hizmetler bekliyoruz. Ve hatırlatmakta fayda var olarak görmüş olduğum bir bilgiyi sizlerle paylaşmak isterim, 2016 yılında Türk Telekom olarak Avea operatörü bir ortak karar alıyor ve bütün Avea kullanıcıları artık Türk Telekom adı altında hizmet almaya devam ediyor. Artık 2016 yılından itibaren bütün Avea kullanıcıları Türk Telekom tarafından hizmet almaktadır, bunun şerefine 2017 yılında sürekli olarak yeni kampanyalar düzenlemekte olan Türk Telekom operatörü yeni bedava internet paketlerine ulaşmak istiyorsanız sizlerde Türk Telekom bedava internet yazısına göz atarak buradaki paketler sayesinde sizlerde bol bol bedava internet kazanabilirsiniz.

Avea Günübirlik İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Sadece 1.9TL’den sizlerde bir internet paketine sahip olabilirsiniz. Avea operatöründe yani yeni adıyla Türk Telekom’da geçerli olan günübirlik internet paketini yapmak için sizlerde 100 MB GUN yazıp 5555e göndermeniz gerekmektedir. Avea günübirlik internet paketini sizlerde bu şekilde sadece 1,9TL’den satın alabilirsiniz. Hattınıza tanımlanacak olan internet paketinin limiti sadece 100MB’tır.

Avea Günübirlik Kalan Kullanım Sorgulama

Avea’da yapmış olduğunuz internet paketinde kalan kullanımı öğrenmek istiyorsanız sizlerde KALAN HAFTA1 yazıp 5555’e SMS göndermeniz gerekmektedir. Yada Türk Telekom Online İşlemler uygulamasıyla beraber sizlerde kalan kullanım detaylarınıza uygulama üzerinden erişebileceksiniz. Türk Telekom günübirlik internet paketleri hakkında merak ettiklerinizi bizimle paylaşın.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. eda dedi ki:

    50 sms