Bedava İnternet

Avea – Türk Telekom Bedava İnternet

Avea – Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom artık farkını konuşturmaya başladı ve 2020 yılında yaptığı sahur kampanyasıyla bir çok kişiyi şaşırtmış durumda. Paketine dahil etmiş olduğu 10GB bedava internet paketi ve 1.000 dakika konuşma paketiyle bir çok Türk Telekom aboneleri bedava olarak internete giriyor ve ayrıca bedava olarak sevdikleriyle herhangi bir ücret vermeden bol bol konuşabiliyor.

Sizlerde 2020 yılında sürekli konuşmak ve sürekli internete girmek istiyorsanız o zaman ilk tercih edeceğiniz operatör bizce Türk Telekom olsun. Bir çok kişinin ihtiyaçlarından olan bedava internet ihtiyaçlarını gidermekte olan Türk telekom operatörüne ait olan bugün Türk telekom bedava internet paketlerini paylaşacağız. Eğer ki başka operatörlere ait bedava internet paketi istiyorsanız da alt kısımdaki yazılarımızdan ulaşabilirsiniz. Her neyse tamam sustum, hadi Türk Telekom bedava internet paketlerine bakalım.

Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Sahur Paketi İnanın bu devirde kardeş kardeşe bile 1GB internet vermezken Türk Telekom operatörü 2020 yılında geçerli olan sahur kampanyası için bütün abonelerine 10GB kadar bedava internet veriyor. Ayrıca bir de bununla yetinmeyen Türk Telekom 1.000 dakika konuşma paketi de ekleyerek bir çok abonesini sevindiriyor. Türk Telekom bedava internet ve bedava dakika paketletlerinden sizlerde faydalanmak istiyorsanız ve üstelik hattınız faturalı ise yaşadınız. Faturalı kullanıcılar SAHUR yazıp 5555’e kısa mesaj göndererek bu kampanyadan ücretsiz olarak faydalanabilirler.

Eğer ki hattınız kontörlü ise yani faturasız ise son 48 saat içerisinde TL yüklemeniz dürümünde bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Sahur paketi 02:0 ile 06:00 arası geçerlidir.Türk Telekom 4.5G Bedava İnternet İnternette daha hızlı dolaşmak ve daha hızlı bilgilere ulaşmak istiyorsanız sizlerde hattınızı 4.5G uyumlu yaparak artık eski internet hızınızdan eser bırakmamaya hazır olun. 4.5G uyumlu olacak olan telefonlarınız ve hattınız durumunda Türk Telekom’dan bedava internet kazanacaksınız. Eğer hattınızı 4.5G uyumlu yaparak bedava internet kazanmak istiyorsanız hattınızı uyumlu yaptıktan sonra GIGA yazıp 5555’e mesaj gönderip sizlerde bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom Sim Kartı Değiştirene 1GB Bedava İnternet Türk Telekom abonelerine müjdeler olsun, eski hattını değiştiren kişiler toplamda 1GB bedava internet paketi kazanıyor. Eğer sizlerde 4.5G hızına erişmek istiyorsanız hattınızı değiştirmek için size en yakınlarda bulunan Türk Telekom Bayisine giderek hattınızı 4.5G uyumlu yapmanız durumda Türk Telekom tarafından 1GB bedava internet kazanıyor. Daha fazla Türk Telekom bedava internet paketleri için bizleri takip etmeyi unutmayın.

Avea Bedava İnternet Paketi

2019 yılından itibaren geçerli olmaya başlamış olan Avea bedava internet paketleri 2020 yılında da geçerlidir. Türk Telekom ile ortak bir çalışma yürütmekte olan Avea operatöründen ücretsiz yeni hediye internet paketi kazanmak istiyorsanız sizlerde Selfy kampanyalarından ücretsiz olarak faydalanın. Avea 2019 yeni bedava internet için, SELFY yazıp 4545’e kısa mesaj atarak bu servise katılan Türk Telekom müşteri yani Avea müşterileri hediye internet tadını çıkarmaktadır.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.