Bedava İnternet

Bedava İnternet Ramazan Kampanyası

Bedava İnternet Ramazan Kampanyası

Bedava İnternet Ramazan Kampanyası

Türkiye’ de her yıl Ramazan ayı itibari ile operatör şirketleri tarafından bedava internet ve dakika kampanyaları düzenleniyor. Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone tarafından mobil uygulamaları başta olmak üzere çeşitli kanallar üzerinden onlarca GB ve yüzlerce dakika hediyeler dağıtıyor. Böylelikle operatörler tarafından abonelerinin, Ramazan ayının birlik ve beraberlik duygusunu en yüksek seviyede yaşayabilmelerine önemli bir destek veriyor. Özellikle farklı operatörlerin değişkenlik gösteren kullanım tipolojilerine göre hazırlanan bedava internet kampanyaları ile hem kesintisiz hem de verimli bir ücretsiz internet kullanımının Ramazan ayı boyunca sürdürülebilmesi sağlanıyor. Bedava internet Ramazan kampanyası 2020 yılında da üç büyük operatör tarafından sunulmaya devam ediyor.

Her yıl Ramazan ayının başından sonuna ve hatta Ramazan Bayramı da dahil olacak çeşitli hediye internet paketleri sunuyor. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom tarafından faturalı ve faturasız hat abonelerine yönelik olarak hazırlanan bedava internet paketleri farklı kullanım ve katılım koşullarına sahiptir. Buna göre her bir operatör abonesi, mevcut tarife ve paketine göre uygun koşullara sahip olan hediye internet paketine katılım gerçekleştirebilmektedir. Bedava internet Ramazan kampanyası için herhangi ek bir üyelik veya ek bir ücretlendirme söz konusu değildir. Böylelikle Ramazan ayının her gününde bazı kampanyalarda gün boyu bazı kampanyalarda yalnızca iftar veya sahur vakitleri ile sınırlı olacak şekilde hediye internet kullanımı gerçekleştiriliyor.

Turkcell Bedava 1GB Hediye Ramazan Kampanyası

Turkcell Ramazan kampanyası çerçevesinde gün boyunca herhangi bir sınırlama olmadan ücretsiz internet kullanım fırsatı bulunuyor. Her yıl Ramazan ayı için özel kampanyalar düzenleyen Turkcell tarafından 2020 Ramazan ayına yönelik olarak da 1 GB hediye internet paketi sunuluyor. Turkcell’ in yıl boyunca kesintisiz olarak devam ettirdiği Salla Kazan kampanyası Ramazan ayına özel olarak şekillendiriliyor. Bedava internet Ramazan Kampanyası Turkcell Salla Kazan ile her hafta hiçbir sınırlama olmadan gün boyunca tüm internet erişimi için kullanılabilecek 1 GB hediye internet paketi kazanılabiliyor. Turkcell tarafından sunulan Salla Kazan kampanyasının kullanımı için mutlaka abonelerin cihazında Turkcell Hesabım uygulamasının yer alması gerekiyor. Turkcell Hesabım uygulamasını indirebilmek için Google PlayStore ve AppStore mağazaları kullanılabilmektedir. Ücretsiz olarak bu kanallardan indirilen Hesabım uygulamasına her hafta giriş yaparak Salla Kazan kampanyasına katılım gerçekleştirilebiliyor. Böylelikle 1 GB hediye internet paketi kazanılabiliyor.

Türk Telekom Ramazana Özel TL Yükle Hediye GB Kazan Kampanyası

Türk Telekom, yıl boyunca devam ettirdiği TL yüklemeye hediye GB kazan kampanyasını 2020 Ramazan ayı içinde sunmaya devam ediyor. Türk Telekom faturasız hat abonesi olan tüm müşterilerinin herhangi ek bir koşul olmadan katılım gerçekleştirebilmektedir. Buna göre Türk Telekom faturasız hat aboneleri 40 TL yüklemeye günlük 10 GB, 50 TL yüklemeye haftalık 10 GB ve 100 TL ve üzeri yüklemeleri aylık 10 GB hediye internet paketi kazanabilmektedir. Türk Telekom Yükleme Şenliği Kampanyası’na katılarak, bedava internet Ramazan kampanyası ile bedava internet kullanabilmek için sadece TL yüklemesi yapılması yeterlidir.

Vodafone Ramazana Özel Vodafone Yanımda 1 GB Hediye İnternet Kampanyası

Vodafone Yanımda isimli uygulama, Vodafone tarafından tüm müşterilerinin, her bir abonelik işlemini hızlı ve kolayca yapabilmesi için geliştirilmiştir. Bu uygulama üzerinde yer alan “Bana Ne Var” ekranı ile Ramazan ayı boyunca tüm yıl genelinde olduğu gibi hediye 1 GB internet paketi kazanabilmek mümkün oluyor. Bedava internet Ramazan kampanyası ile hediye 1 GB internet paketi her hafta tekrar tekrar katılım gerçekleştirilerek, Ramazan ayı boyunca 4 defa alınabilmektedir.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Nuri gök dedi ki:

    Çok teşekürler