Bedava İnternet

Bedava İnternet Ramazana Özel

Bedava İnternet Ramazana Özel

Bedava İnternet Ramazana Özel

Her sene Ramazan ayının gelmesi ile birlikte telefon operatörlerince çeşitli kampanyalar düzenleniyor. Bu kampanyalar sayesinde Ramazan ayı boyunca vatandaşların GB’leri bitmiyor, dakikaları bitmiyor. Bu sayede sevdikleri ve hatta dünya ile her zaman iletişim halinde kalabiliyor. Bu nedenle de her yıl Ramazan ayının yaklaşması ile birlikte tüm mobil hat aboneleri, kullandıkları operatörün açıklayacağı bedava internet Ramazana özel kampanyaları merakla bekliyor. Her yıl telekomünikasyon şirketleri tarafından yayınlanan bedava internet kampanyaları ile internet erişiminin kesintisiz olarak sürdürülmesi sağlanıyor. Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone tarafından her yıl olduğu gibi 2020 Ramazan ayına istinaden de farklı ve özel Ramazan ayı bedava internet kampanyaları düzenleniyor.

Bedava internet Ramazana özel kampanyaları iftar paketleri ve sahur paketleri olarak sunuluyor. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom tarafından Ramazana özel olarak açıklanan hediye internet paketlerinin kapsam ve kullanım şartları farklı olabiliyor. Bazı hediye internet paketleri sadece sosyal medyalar ile sınırlı olurken, bazı hediye internet paketleri sınırlama olmadan kullanılabilmektedir. Böylelikle tüm mobil hat kullanıcılarının mevcut kullanım alışkanlıklarına ve ihtiyaçlarına göre hediye internet paketi fırsatlarından 2020 Ramazan ayı boyunca faydalanabilmesi mümkün oluyor. Bedava internet Ramazana özel kampanyalar ile özgürce internet kullanımının gerçekleştirilebilmesi mümkün oluyor.

Turkcell Ramazana Özel 4.5G Salla Kazan Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell tarafından her yıl Ramazan ayı ile birlikte abonelerine özel onlarca GB hediye internet paketi sunuluyor. Bu hediye internet paketleri sayesinde Turkcell faturalı ve faturasız hat aboneleri kesintisiz internet erişiminin keyfini doyasıya yaşayabiliyor. Özellikle de sosyal medya hesaplarına erişebiliyor, müzik dinleyebiliyor veya video izleyebiliyor. Herhangi bir hediye internet paketi kullanım sınırının bulunmadığı Turkcell bedava internet Ramazana özelkampanyalar bulunuyor. Turkcell Ramazana özel “Salla Kazan” kampanyası ile her zamankinden çok daha fazla GB hediye internet paketi kazanabilmek mümkün oluyor. Turkcellile 2020 Ramazan ayı boyunca sahur vakitlerinde kesintisiz internet erişimini keyfini sürmek isteyenler Ramazan ayında her hafta Salla Kazan kampanyasına katılabiliyor. TurkcellHesabım uygulamasını PlayStore ve AppStoremağazalarından cihazına indiren Turkcell’liler anında Salla Kazan kampanyasına katılabiliyor. Bunun için her hafta Hesabım uygulamasında Salla Kazan ekranına gelerek, telefonunu hafif şekilde sağa-sola salladığında hediye internet paketi kazanıyor. Bu hediye internet paketleri şansa göre haftalık 1GB, günlük 1 GB veya Sahur 1 GB şeklinde farklı koşullarda çıkmaktadır.

Vodafone Ramazana Özel 20 GB Hediye İnternet Kampanyası

Vodafone her yıl olduğu gibi 2020 yılında da tüm abonelerinin Ramazan coşkusunu etkin bir şekilde paylaşmaya devam ediyor. Ramazan ile tamamen ücretsiz bir şekilde Vodafonetarafından bedava internet Ramazana özel kampanyasına tüm faturasız hat aboneleri katılım gerçekleştirebilmektedir. Vodafone Ramazan paketi ile 1 ay boyunca 20 GB hediye internet paketi kazanılabilmektedir. Bu 20 GB hediye internet paketi ile birlikte 750 dakika ve 250 SMS kazanabilmektedir. Bu şekilde Ramazan ayı boyunca Vodafone faturasız hat aboneleri tüm sevdikleri ile kesintisiz iletişim sağlayabiliyor.

Türk Telekom Ramazana Özel Sahur 10 GB Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom tarafından sunulan bedava internet Ramazana özel kampanyası ile sahur vakitlerinde kullanmak üzere 10 GB hediye internet paketi kazanılabiliyor. Ramazan ayı boyunca her gün sahur vakti olarak belirtilen 02.00 ile 06.00 saatleri arasında olacak şekilde 1 ay boyunca 10 GB internet paketi kullanabilmektedir. Bu şekilde tüm faturalı ve faturasız hat abonelerinin Ramazan ayı coşku ve heyecanını etkin biçimde paylaşan Türk Telekom’ un bu kampanyasına “SAHUR” yazarak, “5555” numarasına ücretsiz SMS gönderilmesi gerekiyor.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.