Bedava İnternet

Bedava İnternet Sömestr Kampanyası

Bedava İnternet Sömestr Kampanyası

Bedava İnternet Sömestr Kampanyası

Okullar 20 Ocak itibariyle ara tatile yani sömestr tatiline giriyor. 20 Ocak – 3 Şubat tarihleri arasında Türkiye’nin ilk ve en büyük operatörü turkcell bedava internet sömestr kampanyası rekor düzeyde hediye vereceğini açıkladı. Mobilden dolu dolu internette gezinme imkanı veren bu seçeneğiyle öğrenciler ara tatil dönemiyle birlikte teknolojinin kendilerine istifade ettiği tüm nimetlerinden yararlanabilecek, akıllı cep telefonu ya da tabletiyle internette özgürce sörf yapabilecek.

Turkcell BİP Uygulamasını İndir 10 GB Kazan

Sömestr ara tatilinde öğrencilere rekor düzeyde mobil internet hediyesi duyurusuyla bir anda telekomünikasyon dünyasında zirveye çıkan turkcell bedava internet sömestr kampanyası sayesinde öğrencilerin hummalı geçen çalışma döneminin ardından kendilerini ödüllendireceği bu devasa kampanyayı kamuoyuyla paylaştı. Bu bağlamda BİP mobil uygulamasının indirilmesinin hemen ardından sömestre özel 10 GB kapasiteli mobil interneti anında kazanma imkanı sunuyor. 1 GB ile 10 GB arasında değişkenlik gösteren bu kampanyayla öğrencilerin ara tatil döneminde doya doya internette dolaşma şansını yakalamasına imkan veriyor.

Kampanyaya Katılım Koşulları

20 Ocak 2020 sömestr tatilinin başlamasıyla birlikte devreye giren bu kampanyayla ara tatili boyunca Turkcell faturalı ya da faturasız hat sahipleri 1 GB ile 10 GB aralığında değişkenlik gösteren mobil bedava internet hakkını elde etme imkanına kavuşmaktadır. Sömestr tatilinin biteceği 3 Şubat 2020 tarihine kadar geçerliliğini koruyan bu kampanyayla tam 10 GB kapasiteye kadar uzanan mobil bedava internet hakkından yararlanma şansını yakalamaktadır.

BİP uygulaması indirilmesinin hemen ardından turkcell bedava internet sömestr kampanyası dahilinde hemen bu fırsattan sizler de anında yararlanma şansını yakalamış olacaksınız.

Turkcell’den Rekor Sömestr Bedava İnternet Kampanyası

Türkiye’nin en geniş kapsama alanına sahip mobil operatörü Turkcell’den rakiplerini kıskandıracak rekor bir kampanya duyuruldu. Sömestr tatilinde öğrencilerin bedava doya doya internette gezinme şansı yakalayabileceği internet fırsatlarıyla diledikleri gibi ara tatilde bedava internetin tadını çıkarmalarına imkan tanıyor.

Öğrencilerin yoğun eğitim öğretim dönemi sonrası ara tatilde kendilerini ödüllendirmesine olanak tanıyan bu kampanyayla 1 GB – 10 GB kapasite arasında değişkenlik gösteren bedava mobil internet tanımlıyor. 20 Ocak – 3 Şubat tarihleri arasında geçerli bu bedava mobil internet fırsatıyla bireysel faturalı & faturasız hat sahiplerinin internette özgürce dilediği sitelere girerek sörf yapabilmesine imkan tanıyor.

Turkcell tarafından kamuoyuna duyurulan bu rekor seviyedeki kampanyanın ardından rakip operatör şirketleri de sömestr ara tatil bedava mobil internet kampanyası başlattı. Türk Telekom şirketi 1 GB geçerli bedava internet verdiğini açıklarken Vodafone ise 5 GB sömestr ara tatilinde öğrenciler için bedava internet hakkı tanımladı.

Vodafone Sömestr bedava İnternet Kampanyası

Vodafone şirketi de 5 GB bedava sömestr tatilinde geçerli olacak internet duyurusu yaptı. Bunun için Vodafone Yanımda adlı uygulamanın indirilerek tanımlı cep telefonunun yararlanabileceği bu fırsatın etkinleştirilmesi gerekiyor. Böylelikle kampanya süresi boyunca geçerli 5 GB internet hakkı gelecek bilgilendirme kısa mesajının ardından otomatik olarak tanımlanacak. Bu kampanya süresi dolmadan bitirilen kotalar yeniden tanımlanamayacak. Bu nedenle sadece bir kereliğine mahsus olmak üzere yararlanma imkanı sunduğunu dikkate almamız gerekiyor.

Türk Telekom Sömestr bedava İnternet  Kampanyası

Sömestr döneminde ayrıca 1 GB bedava sömestr internet kampanyası da Türk Telekom tarafından geldi. Sömestr ara tatili dönemi boyunca sadece bir kereliğe mahsus olmak üzere üyelerin doya doya kullanabileceği bu kampanyayla internette bedava gezinme şansı yakalaması imkanı sunulmaktadır. Kampanyaya katılım için hemen Online İşlemler adlı uygulamayı indirerek kampanyaya siz de ücretsiz olarak 20 Ocak – 3 Şubat tarihleri arasında hızlı bir şekilde katılı sağlama şansını her yerden bulmuş olacaksınız.

 

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Sinan dedi ki:

    Güzel bir. Uygulama

  2. Fatma dedi ki:

    Guzel bir uygulama tavsiye ederim

  3. Çağrı Utlu dedi ki:

    Çok Teşekkür ederim