Bedava İnternet

Bedava İnternet Türk Telekom

Bedava İnternet Türk Telekom

Bedava İnternet Türk Telekom

Türkiye’ nin telekomünikasyon devi Türk Telekom tarafından tüm mobil hat kullanıcılarına yönelik birbirinden avantajlı internet tarife ve paketleri sunulmaktadır. Bu şekilde tüm Türk Telekom mobil hat abonelerinin internet erişimini her yerden özgürce yapabilmeleri sağlanıyor. Üstelik mevcut tarifelerindeki internet paketi bitmiş olsa veya hiç bulunmuyor olsa bile bedava internet Türk Telekom kampanyaları ile internet erişiminin kesintisiz olması sağlanıyor. Bu şekilde ekstra ücret ödemesinde bulunmak durumunda kalmadan internet erişimi tüm faturalı ve faturasız Türk Telekom hat aboneleri tarafından sürdürülebilmektedir. Bu sayede herhangi bir şekilde Türk Telekom mobil abonelerinin hattımda internet paketi bitti şeklinde sorunlarla karşı karşıya kalmamaları sağlanmaktadır.

Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Türk Telekom bünyesinde hem faturalı hem de faturasız hatlar için birbirinden farklı paket ve tarifeler uygulanmaktadır. Bu durumda her mobil hat abonesinin kullanım koşullarının ve beraberinde kullanım ihtiyaçlarının değişkenlik göstermesine yol açıyor. Ancak bedava internet Türk Telekomkampanyalarında farklı alternatifler bulunduğundan her bir Türk Telekom abonesinin tarife veya paket farklılıklarının sorun olmaması sağlanmaktadır. Bu şekilde Türk Telekom hat aboneleri son derece hızlı ve kolay bir şekilde ücretsiz internet paketlerinden yararlanabilmektedir. Türk Telekom tarafından sunulan ücretsiz internet paketini alabilmek için her kampanyada farklı başvuru yöntemleri ile farklı başvuru koşulları uygulanmaktadır. Bu yüzden de Türk Telekom ücretsiz internet kampanyalarına katılım gerçekleştirebilmek için farklı kampanyaların koşullarının göz önünde bulundurulması gerekmektedir.

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom tarafından sadece gençlere özel olarak hazırlanmış olan Selfy Paketi isimli paketi kullanan Türk Telekom faturalı ve faturasız hat sahipleri için özel bir ücretsiz internet paketi hediyesi bulunmaktadır. Türk Telekom Selfy paketi aboneleri tarafından kolay bir şekilde katılım gerçekleştirilebilmektedir. Bu kapsamda da Türk Telekom faturalı veya faturasız hat aboneleri Selfy kullanıcılarına özel “Tambu” isimli mobil uygulamayı cihazlarına indirerek, anında hediye internet paketi kazanabilmektedir. Türk Telekom Tambu uygulamasını cihazına indirerek, kullanmaya başlayan tüm Türk Telekom Selfy abonesi anında 1 GB hediye internet paketini kullanmaya başlayabilmektedir. Bunun için Tambu uygulamasını Google PlayStore veya AppStore mağazalarından indirdikten sonra kampanyalar bölümünde kullanıcıya özel hediye kodunun alınması gerekmektedir. Alınan bu kodun cep telefonun kısa mesaj servisinde “Tambu KOD” şeklinde yazıldıktan sonra “4545” numarasına ücretsiz SMS ile gönderilmelidir. Bu şekilde bedava internet Türk Telekom kampanyasından ücretsiz 1 GB internet paketi kazanılabilmektedir.

Türk Telekom 4.5G Hediye İnternet Kampanyası

Teknolojik yeniliklerin Türkiye’ deki öncüsü olan Türk Telekom mobil hat müşterilerine 4.5G hızında altyapı ile hizmet veriyor. Ancak Türk Telekom faturalı veya faturasız hat abonelerinin mevcut SIM kartlarını mutlaka 4.5G uyumlu hale getirmesi gerekiyor. Bunun içinde Türk Telekom’ un müşterilerine hizmet verdiği servis kanallarına başvuruda bulunması gerekmektedir. Türk Telekom bu işlemi gerçekleştirerek, SIM kartının 4.5G uyumlu hale getiren abonelerine yönelik olarak 1 ay boyunca kullanabileceği 30 GB hediye internet paketi vermektedir. Bu kampanya ile 1 ay boyunca özgürce internet erişimi gerçekleştirilmesine olanak verecek 30 GB hediye internet paketini kazanabilmek için öncelikle 3G destekli SIM kartını Türk Telekom mağazalarından 4.5G destekli SIM kartla değiştirmesi gerekmektedir. Bu değiştirme işleminin ardından SMS ile kampanya için başvuruda bulunması gerekmektedir.

Bedava internet Türk Telekom 4.5G ile 30 GB hediye internet paketini almak üzere cep telefonunun kısa mesaj servisinde “4.5G 30GB” yazarak, “5555” numarasına ücretsiz SMS göndermesi gerekmektedir. Bu şekilde anında 30 GB hediye internet paketini kullanmaya başlayabilmektedir.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.