Bedava İnternet

Bedava İnternet Turkcell 2222

Bedava İnternet Turkcell 2222

Bedava İnternet Turkcell 2222

Geniş altyapı yağı ve yüksek çekim kalitesi ile Türkiye’ nin her yerinde çekme güvencesi sunan Turkcell, mobil hat abonelerine birbirinden avantajlı paketler sunuyor. Tüm faturalı ve faturasız Turkcell hat abonelerinin faydalanabileceği kampanyaları ile kesintisiz internet keyfi sunuyor. Akıllı cihaz kullanıcılarının internet erişimini kesintisiz olarak sürdürebilmeleri için mevcut paketlerinin dışında ücretsiz internet paketi kazanma fırsatı sunuyor. Birbirinden farklı bedava internet kampanyaları ile kesintisiz internet erişim imkanı sunan Turkcell, her bir faturalı ve faturasız hat abonesinin yararlanabileceği kampanyalar sunuyor. Bunlardan birisi de bedava internet Turkcell 2222 kampanyasıdır. Bu kampanya sayesinde onlarca GB hediye internet paketi kazanarak, Turkcell internet paketim bitti şikayetlerinden kurtulabilmek mümkün oluyor.

Bedava internet Turkcell 2222 kampanyası kapsamında birden fazla ücretsiz internet paketini kazanabilmek mümkündür. Bu şekilde genel toplamda onlarca GB hediye internet paketi kazanılabilmektedir. Turkcell 2222 servisi aslında tüm bedava internet kampanyaları ile ilgili olarak abonelerin başvuru kanalını oluşturmaktadır. Bu kanal üzerinden Turkcell tarafından sunulan birbirinden farklı bedava internet kampanyalarına katılım gerçekleştirilebilmektedir.

Turkcell Paycell Kartı ile Fatura Ödemeye 1 GB Hediye İnternet Paketi

Turkcell tarafından faaliyete geçirilen Paycell servisi ile birlikte artık fatura ödeme işlemleri daha hızlı ve daha güvenli bir hale geliyor. Turkcell bu servisinin kullanımının yaygınlaştırılabilmesi maksadı ile çeşitli teşvik niteliğinde ücretsiz hediye internet paketleri sunuyor. Buna göre Turkcell Paycell servisi aracılığı ile yapılacak fatura ödemelerine 1 GB hediye internet paketi sunmaktadır. 1 hafta boyunca geçerli olacak şekilde 1GB bedava Turkcell internet paketi kazanabilmek mümkündür. Bedava internet Turkcell 2222kampanyası sayesinde Paycell ile ilk fatura ödemeleri için 1 GB hediye internet kazanılabilmektedir.

Turkcell İnternetim Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell tarafından sunulan ve tüm faturalı, faturasız Turkcell hat abonelerinin katılım gerçekleştirebildiği bir internet kampanyasıdır. Tüm faturalı ve faturasız hat abonelerinin 1 GB hediye internet paketi kazanabildiği bu kampanyaya katılım için ekstra bir koşul bulunmuyor. Bedava internet Turkcell 22222 kampanyasına katılım gerçekleştirebilmek için servise ücretsiz SMS gönderimi gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bunun için tüm Turkcell faturalı ve faturasız hat aboneleri cep telefonlarının kısa mesaj servisine “INTERNETIM” yazarak, “2222” numarasına ücretsiz SMS göndermesi gerekmektedir. Bu şekilde anında 1 GB hediye internet paketi kazanabilme şansına sahip olabilmektedir.

Turkcell Faturasız Bedava İnternet Kampanyası

Bedava internet Turkcell 2222 servisi kampanyaları kapsamında faturasız hat abonelerine özel bedava internet paketleri bulunuyor. Tüm Turkcell faturasız hat aboneleri aylık ve haftalık olacak şekilde bedava internet paketi kazanabilme şansına sahip olabilmektedir. Bu kampanyaya katılım gerçekleştirebilmek için sadece Turkcell faturasız hat abonesi olunması yeterlidir. Bu şartı sağlayan tüm Turkcell faturasız hat aboneleri anında aylık veya haftalık 1 GB hediye internet kazanabilecekleri, kampanyaya katılım gerçekleştirebilmektedir.

Turkcell faturasız hat aboneleri bedava internet Turkcell 2222 kampanyasına katılım gerçekleştirebilmek için ise cep telefonlarının kısa mesaj servisinden ücretsiz SMS göndermesi gerekmektedir. Bu kapsamda da 1 ay botunca ek bir koşul ya da sınırlama olmadan tüm internet erişiminde kullanmak üzere bedava 1 GB internet paketi kazanılabiliyor. Bunun için cep telefonunun kısa mesaj servisine “AYLIK1GB” yazarak, “2222” numarasına SMS göndermesi gerekmektedir. Hediye Turkcell haftalık internet paketi kazanabilmek için ise cep telefonunun kısa mesaj servisine “HEDIYE HAFTALIK” yazarak, “2222” numarasına SMS göndermesi gerekmektedir. Bu şekilde anında faturasız hatlarına bedava 1 GB Turkcell internet paketi yüklenmektedir.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Burak dedi ki:

    Oldu galiba

  2. Burak dedi ki:

    Çok güzel ücretsiz