Bedava İnternet

Bedava İnternet veren Uygulamalar Turkcell

Bedava İnternet veren Uygulamalar Turkcell

Bedava İnternet veren Uygulamalar Turkcell 

Dijital yazılım ve teknoloji alanında birbirinden önemli çalışmaları bulunan Turkcell, mobil akıllı cihaz kullanıcılarına yönelik geliştirdiği mobil uygulamaları ile etkileyici bir kullanım sunuyor. Turkcell kendi ürün ve hizmetlerine erişim noktasında abonelerine kolaylık sağlayacak birden fazla yeni mobil uygulaması ile faaliyet göstermeye devam ediyor. Hem Android mobil işletim sistemli hem de iOS mobil işletim sistemli akıllı cep telefonlarına özel uygulamaları bulunuyor. Turkcell, abonelerinin bu uygulamaları kullanması noktasında teşvik etmek maksadı ile çeşitli bedava internet ve dakika kampanyaları düzenliyor. Turkcell uygulamalarını kullananlar bu hediye internet paketlerinden faydalanabilme şansına sahip olabiliyor. Çok sayıda uygulaması bulunan bedava internet veren uygulamalar Turkcell ile kesintisiz internet paketi kullanım imkanı sunuyor.

Turkcell Hesabım Salla Kazan Bedava İnternet Kampanyası

Hemen hemen tüm Turkcell aboneleri tarafından kullanılmakta olan Turkcell Hesabım uygulaması ile tüm abonelik işlemleri tek bir uygulama üzerinden kolayca cihazlardan yapılabiliyor. Bu nedenle de tüm faturalı ve faturasız hat Turkcell aboneleri tarafından Turkcell Hesabım uygulaması kullanılmaktadır. Turkcell Hesabım uygulamasıüzerinden tüm aboneler tarife ve paket işlemlerini, fatura işlemlerini ve kalan kullanım analizleri gibi işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Bu şekilde müşteri destek servislerindeki yoğunluğu düşürürken, tüketicilerine çok daha kaliteli bir şekilde hizmet verebiliyor. Bu yüzden Turkcell tarafından abonelerinin Hesabım uygulamasını kullanması teşvik ediliyor. Bu durumda Turkcell bedava internet veren uygulamalar arasında ilk sırada Turkcell Hesabım uygulamasının yer almasına yol açıyor. Turkcell Hesabım uygulamasında aboneler “Salla Kazan” sayfasından bedava internet kazanabiliyor.

Onlarca GB hediye internet paketi kazanma fırsatı sunan Turkcell Hesabım uygulamasındaki Salla Kazan kampanyasına her hafta katılım tekrar katılım gerçekleştirilebiliyor. Böylelikle bedava internet fırsatlarından Salla Kazan kampanyasında sadece bir defa yararlanma gibi bir kısıtlama ile karşı karşıya kalınmıyor. Turkcell faturalı ve faturasız hat aboneleri AppStore veya Google PlayStoremağazalarından cihazlarına Hesabım uygulamasını indirmelidir. Cep telefonu numarası ve oluşturulacak şifreyle Hesabım uygulamasına giriş yapılabilmektedir. Uygulama içerisinde yer alan Salla Kazan ekranına gelerek her hafta bir defa olacak şekilde telefonu sallayarak, onlarca GB hediye internet kazanabilme şansına sahip olabiliyor. Günlük, haftalık ve hatta aylık hediye internet paketleri kazanılabiliyor. Bu kazanılan Turkcell bedava internet paketleri, herhangi bir koşul olmadan özgürce tüm internet erişimlerinde kullanılabiliyor.

Turkcell BİP Uygulaması Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell bedava internet veren uygulamalar arasında en yaygın olanlarından birisi de Turkcell BİP uygulamasıdır. Turkcell tarafından yayımlanan en popüler mobil uygulamalardan birisi olan BİP uygulamasını kullanarak, onlarca GB hediye internet paketi kazanabilme imkanına sahip olunabiliyor. Turkcell BİP Messenger uygulamasını aktif şekilde kullanmaya başlayan Turkcell aboneleri, hediye 1 GB internet paketi kazanabilmektedir. Kazanılan 1 GB hediye internet paketi faturalı veya faturasız tüm Turkcell hat abonelerinin hatlarına otomatik olarak tanımlanmaktadır.

Turkcell YAANİ Uygulaması Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell tarafından yerli ve milli arama motoru olarak geliştirilen ve Turkcell bedava İnternet veren uygulamalararasında bulunan Turkcell Yaani uygulamasını kullanmaya başlayanlarda bedava internet kazanabilme şansına sahip olabilmektedir. Turkcell Yaani uygulaması üzerinden tüm faturalı ve faturasız Turkcell hat aboneleri hediye internet kazanabilmektedir. Bunun için Google Play Store veya AppStore mağazasından Turkcell Yaani uygulamasının cihaza indirilmesi gerekmektedir. İndirilen Yaani uygulaması indirildikten sonra düzenli olarak 10 gün boyunca kullanılması ve 20 arama gerçekleştirme sınırının geçilmesinden sonra 1 GB hediye internet paketi kazanılabilmektedir. Bu hediye internet paketi bir defaya mahsus olduğu gibi herhangi bir kısıtlama olmadan tüm internet erişimi için etkin biçimde kullanılabilmektedir.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.